Česká gymnastická federace

Akce

23.7.2021 - 8.8.2021 SGM, SGZ

Olympijské hry

20.8.2021 - 22.8.2021 AE

Slovak Open

21.8.2021 - 22.8.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.3

21.8.2021 SGZ

Závod jednotlivkyň kategorie VS3

22.8.2021 - 28.8.2021 TR

TRA Tréninkový kemp European Gymnastics

28.8.2021 - 29.8.2021 AE

Plovdiv Cup Aerobics Open

2.9.2021 - 5.9.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.9.2021 SGZ

SGŽ Seminář rozhodčích

Reklama

SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 3.6.2017
 pořadatel: Sportovní hala Znojmo, F. J. Curie 5
 přihlášky prostřednictvím GISu do 27.5.2017
 elektronické výsledky
výsledky
ostatní

Seznam přihlášek

I. Mimi žákyně (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hašková Dominika 2011 Klub sportovní gymnastiky Rosice Christová, Chmelová
2 Kozáková Kristýna 2011 Klub sportovní gymnastiky Rosice Christová, Chmelová
3 Kováčová Marika Nina 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
4 Bechná Nicol 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
5 Fráňová Amálie 2012 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
6 Geržová Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
7 Lutz Claudie 2012 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
8 Šindlerová Anna 2012 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
9 Vítková Kristýna 2013 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
10 Vocílková Alena 2012 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
11 Hlůšková Natálie 2011 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
12 Tomšejová Karolína 2011 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika
13 Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I
14 Punčochářová Sabina 2011 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Sochorová
15 Smíšovská Adéla 2012 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Sochorová
16 Sochorová Barbora 2011 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Sochorová

II. Žákyně - základní stupeň (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Ulbrychová Lara 2010 Klub sportovní gymnastiky Rosice Christová, Chmelová
3 Kroupová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Číhalová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
5 Dobešová Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
6 Lutz Charlotte 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
7 Modrá Dominika 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
8 Poláčková Adriana 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
9 Rybníčková Anežka 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
10 Sochorová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
11 Vítková Viktorie 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
12 Žáčková Veronika 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková
13 Černá Beáta 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
14 Malinkovičová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
15 Zajíčková Sára 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
16 Stratilová Barbora 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
17 Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
18 Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
19 Šedrlová Lenka 2010 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
20 Smíšovská Tereza 2009 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Sochorová
21 Chmelíčková Jolana 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Stadlerová
22 Chmelíčková Nela 2009 TJ Sokol Moravský Krumlov Stadlerová

III. Mladší žákyně (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Fialová Ema 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
3 Hájková Veronika 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
4 Petrčková Nikola 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
5 Richterová Natali 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
6 Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
7 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
8 Okošová Hana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
9 Majerová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
10 Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
11 Komárková Tereza 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
12 Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
13 Nachtneblová Nikol 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
14 Truhlářová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
15 Baldock Ella 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková
16 Machová Karolína 2008 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
17 Matušková Marjana 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková
18 Pavlicová Štěpánka 2008 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
19 Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
20 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Blašková
21 Olivová Elizabeth 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
22 Svobodová Nela 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
23 Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
24 Urbanová Johana 2009 T.J. Sokol Brno I Blašková
25 Svobodová Alžběta Marie 2009 T.J. Sokol Brno I
26 Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
27 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
28 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková
29 Malinová Kateřina 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková
30 Valníčková Natálie 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
31 Stratilová Eliška 2008 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
32 Pecháčková Antonie 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
33 Ballon-mierná Liliana 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
34 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
35 Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I
36 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
37 Navrátilová Barbora 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
38 Pírová Tea Sofia 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
39 Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I
40 Václavíková Simona 2010 T.J. Sokol Brno I
41 Kuchová Amelia Sarah 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
42 Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus
43 Machová Eliška 2009 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
44 Brázdová Klára 2007 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
45 Košutová Iva 2009 TJ Sokol Zlín Valová Kateřina

IV. Starší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
2 Kotlaříková Tamara 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Janíková Veronika 2007 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
4 Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
5 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
6 Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
7 Stryková Justyna Anna 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
8 Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
9 Bočková Viktorie 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
10 Cikrlová Romana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
11 Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
12 Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
13 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
14 Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
15 Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
16 Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
17 Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
18 Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
19 Slanařová Lucie 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
20 Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
21 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
22 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
23 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
24 Slezáková Zuzana 2007 TJ Sokol Zlín Valová Kateřina

V. Žákyně A (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Procházková
3 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Blatecká
4 Vlasáková Zuzana 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká
5 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

VI. Žákyně B (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
2 Prokešová Věra 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
3 Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Božková Pavlína 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Orawská Zuzana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Stroblíková Elen 2006 KSG Moravská Slavia Brno Konečná a kol.
7 Mazurková Eliška 2006 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
8 Riedlová Eliška 2005 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
9 Pánková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vlková
10 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
11 Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká
12 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
13 Kavalcová Michaela 2005 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
14 Molíková Simona 2005 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.

VII. Žákyně C (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
2 Jeřábková Eveli Nicol 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Hrbáčková Eliška 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Chlubná Hana 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Nguyen Baohan 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Vinklárková Sára 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
8 Čejková Sára 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
9 Juříčková Markéta Ela 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
10 Málková Ema 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
11 Ukropová Karolína 2007 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.

VIII. Juniorky B (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chudá Viktoria 2002 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
4 Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
5 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
6 Chárová Kateřina 2004 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
7 Peigerová Klára 2003 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.

IX. Juniorky C a ženy C (2004 - 1995)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Mikulášková Julie 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Dufková Markéta 1996 T.J. Sokol Brno I Blatecká
4 Pohanková Elizabeth Aneta 2001 TJ Sokol Moravský Krumlov
5 Maxerová Tereza 1998 TJ Sokol Moravský Krumlov

X. Ženy B (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Katolická Nikola 2001 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
3 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

XI. Nejmladší žáci (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Grzebinski Filip 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
2 Kalovský Vladimír 2010 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
3 Neumann Bartoloměj 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
4 Svěrák Adam 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
5 Prchal Marek 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
6 Haška Martin 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc
7 Kostřica Vojtěch 2010 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc
8 Coufal Petr 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
9 Pojer Alex Dragan 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
10 Pospíšil Vítězslav 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
11 Bartošovský Jan 2009 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav
12 Šindelka David 2010 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav
13 Volec Adam 2008 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav
14 Kalaš Matěj 2009 T.J. Sokol Brno I Caska
15 Blaška Pavel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska

XII. Mladší žáci (2006 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczor Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
2 Grzebinski Michal 2006 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
3 Červinka Matyáš 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
4 Kovajlov Tibor 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
5 Mikulášek Jakub 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš

XIII. Starší žáci (2003 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dolejš Vojtěch 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
2 Kindler Samuel 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
3 Kovács Matěj 2004 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři