Česká gymnastická federace

Akce

23.7.2021 - 8.8.2021 SGM, SGZ

Olympijské hry

20.8.2021 - 22.8.2021 AE

Slovak Open

21.8.2021 - 22.8.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.3

21.8.2021 SGZ

Závod jednotlivkyň kategorie VS3

22.8.2021 - 28.8.2021 TR

TRA Tréninkový kemp European Gymnastics

28.8.2021 - 29.8.2021 AE

Plovdiv Cup Aerobics Open

2.9.2021 - 5.9.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.9.2021 SGZ

SGŽ Seminář rozhodčích

Reklama

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

sportovní gymnastika žen
 23.4.2017
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
 adresa: Ratibořická, Praha 9
 přihlášky prostřednictvím GISu do 18.4.2017
 elektronické výsledky
PŘEBOR PRAHY jednotlivkyň: žákyně ZS, VS1 nad 9 let, VS2 nad 10 let, VS3 nad 12 let, žákyně, juniorky a ženy C, vložený závod ZS mimi OBLASTNÍ PŘEBOR jednotlivkyň a kvalifikace mladších žákyň pro PŘEBOR hl. m. PRAHY, ve sportovní gymnastice ženských složek pro rok 2017 V případě zájmu lze bez možnosti splnění vypsat i kategorii starších žákyň a žákyň A

Seznam přihlášek

Základní stupeň mimi (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Diallo Anna Zahara 2011 SK Hradčany Lipšanová
2 Volhejnová Tereza 2011 SK Hradčany Lipšanová
3 Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů

Základní stupeň (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šedinová Eliška 2010 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Hiršl Ema 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
3 Měšťánková Kristýna 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
4 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
5 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
6 Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
7 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
8 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
9 Smíšková Iva 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
10 Suchá Barbora 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
11 Šlajsna Viktorie 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
12 Kubátová Agáta 2008 SK Hradčany Opočenská
13 Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Lipšanová
14 Zagorskiy Alena 2010 SK Hradčany Lipšanová
15 Hejsková Hana 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
16 Shamekh Miriam 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
17 Scheithauerová Anna 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
18 Václavková Sofie 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
19 Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
20 Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
21 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
22 Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
23 Dagan Sophie Anna 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljicová
24 Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
25 Schmidtová Sára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
26 Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
27 Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
28 Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
29 Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
30 Měřinská Beata 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
31 Ochecová Markéta 2009 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
32 Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
33 Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
34 Vališová Luisa 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
35 Warausová Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
36 Doležalová Amálie 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Vernerová, Kopečná
37 Hlavsa Natálie 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Vernerová, Kopečná
38 Weisová Tereza 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Vernerová, Kopečná

mladší žákyně VS1 (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Makovská Denisa 2008 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Plevová Laura 2009 AC Sparta Praha Libichová
3 Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Kopáčová
4 Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Kopáčová
5 Kuruczová Adéla 2008 GT Šestajovice Poláková, Horáková
6 Jochová Markéta 2009 GT Šestajovice Poláková, Horáková
7 Bassettová Natálie 2009 GYMPRA Morysková B.
8 Makovská Ema 2008 GYMPRA Morysková B.
9 Pikkelová Lola 2009 GYMPRA Morysková B.
10 Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková
11 Štochl Ellen 2009 SK Hradčany Moláčková
12 Janáčková Joanna 2009 SK Hradčany Opočenská, štefánková, Lhotova
13 Navrátilová Anna 2008 SK Hradčany Opočenská
14 Šilhavíková Viktorie 2009 SK Hradčany Opočenská, stefankova, lhotova
15 Vítová Aneta 2010 SK Hradčany Opočenská, Stefankova , lhotova
16 Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
17 Culka Anna 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
18 Contiero Elisa 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
19 Dušková Martina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
20 Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
21 Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
22 Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
23 Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
24 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
25 Patlevičová Amélie 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
26 Reihserová Ema 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
27 Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
28 Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
29 Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
30 Belicová Barbora 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
31 Dvořáková Emma 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
32 Marková Eva 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
33 Pravdová Adéla 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
34 Tulachová Žofie 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
35 Volfová Nela 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
36 Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Bažantová,Žádný, Kuhnová
37 Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha Bažantová, Žádný, Nováková
38 Kalinová Eliška 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
39 Bakusová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
40 Smetanová Sára 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
41 Svobodová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
42 Nováková Šárka 2008 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
43 Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
44 Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Kampa Šotolová, Waraus
45 Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
46 Ratajová Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
47 Bultová Luisa 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Schwarzová, Pracnová, Engelová
48 Karakolevova Ella Beata 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Pracnová, Engelová
49 Pavonne Nicoletta 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Schwarzová, Pracnová, Engelová
50 Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
51 Panova Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
52 Podoubská Viktorie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Voáčková M.
53 Ryšavá Viktorie 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.

VS1 nad 9 let (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marková Markéta 2006 GT Šestajovice Poláková, Horáková
2 Bajerová Mia 2007 GYMPRA Morysková B.
3 Kandová Maria Delmar 2006 GYMPRA Morysková B.
4 Markovičová Marie 2007 GYMPRA Morysková B.
5 Staňková Michaela 2006 GYMPRA Morysková B.
6 Szánto Eva 2007 GYMPRA Morysková B.
7 Hrabánková Marie 2007 TJ Slovan Praha Dvořáková
8 Novotná Magdaléna 2007 TJ Slovan Praha Dvořáková
9 Češková Nela 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
10 Jindrová Karolína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
11 Pipková Rozálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
12 Sojková Helena 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
13 Dbalá Anežka 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová,Schwarzová
14 Jakabová Michaela 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová,Schwarzová
15 Rodová Constance 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová,Schwarzová
16 Bartoňová Magdalena 2005 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Schwarzová, Pracnová
17 Looney Adelaide 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Schwarzová, Pracnová
18 Pospíšilová Kateřina 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Schwarzová, Pracnová
19 Solárová Adéla 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Schwarzová, Pracnová
20 Vilknerová Natálie 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Schwarzová, Pracnová

VS2 nad 10 let (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
2 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
3 Heralová Viktorie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
4 Malko Máša 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
5 Figallová Amálie 2005 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Schwarzová, Pracnová

VS3 nad 12 let (2004 a starší)

žákyně C (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
2 Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
3 Skořepová Hermína 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová

Juniorky a ženy C (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marková Tereza 2002 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Seňková
2 Plecháčková Viktorie 2003 T.J. Sokol Žižkov II Prát
3 Vaňhová Romana 2004 T.J. Sokol Žižkov II Prát
4 Králová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
5 Zelenay Sylvie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
6 Efrati Toar Lea 2004 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová

starší žákyně VS2 bez plnění (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
2 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
3 Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
4 Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
5 Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
6 Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová

žákyně A bez plnění (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
2 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři