Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

Reklama

SGŽ O Zlatý štít VOKD

sportovní gymnastika žen
 25.2.2017
 pořadatel: Sportovní hala
 adresa: Gajdošova 16, Ostrava 1
 přihlášky prostřednictvím GISu do 18.2.2017
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Začínající žákyně (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jakubíková Karolína 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena,Petrová Veronika
2 Janků Michaela 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika
3 Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika
4 Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika
5 Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková
6 Baldock Ella 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková
7 Matušková Marjana 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková
8 Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
9 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
10 Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
11 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
12 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková
13 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková
14 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková
15 Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Kalmusová
16 Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Kalmusová
17 Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová
18 Bartoňová Tereza 2009 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková
19 Valášková Sofie 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Da.
20 Votýpková Ema 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Da.
21 Krajčíková Sofie 2009 TJ Sokol Vsetín Herda Bohumír
22 Matúšová Michaela 2009 TJ Sokol Vsetín Herda Bohumír
23 Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová
24 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
25 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
26 Pavlů Markéta 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková Jana
27 Vaňková Ester 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková Jana
28 Zavadilová Tereza 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková Jana

Mladší žákyně (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek, Uhrová
2 Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Grmelová
3 Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Prutkayová
4 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Prutkayová
5 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová
6 Kocourková Soňa 2007 GK Vítkovice Uhrová
7 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek
8 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek
9 Diňová Amélie Anděla 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika
10 Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
11 Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika
12 Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika
13 Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
14 Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková
15 Janíková Veronika 2007 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
16 Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
17 Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
18 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
19 Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
20 Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Procházková
21 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I
22 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
23 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
24 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
25 Janečková Tereza 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
26 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
27 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
28 Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
29 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
30 Žižková Natálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
31 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
32 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Kalmusová
33 Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Kalmusová
34 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová
35 Cibulcová Nikol 2007 TJ Prostějov Ponížilová
36 Gřešíčková Tereza 2008 TJ Prostějov Ponížilová
37 Hepnarová Karolína 2007 TJ Prostějov Ponížilová
38 Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová
39 Prokopová Tereza 2007 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková
40 Csernyanszká Veronika 2008 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
41 Řehořová Adrey 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
42 Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
43 Klímková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
44 Krausová Kateřina 2007 TJ Sokol Zlín Vyoral David
45 Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
46 Zemanová Jolana 2007 TJ Sokol Zlín Vyoral David
47 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
48 Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Paszová, Copanidisová
49 Šišková Elen 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
50 Šáchová Barbora 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková Jana

Starší žákyně (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
2 Diňová Berenika 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
3 Hvižďová Julie 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
4 Osladilová Adéla 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
5 Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
6 Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
7 Mazurková Eliška 2006 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
8 Riedlová Eliška 2005 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
9 Dánielová Lenka 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Kalašová
10 Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Procházková
11 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
12 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
13 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Lužová, Kostrbík
14 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
15 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
16 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
17 Zelenkova Viktorie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
18 Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová
19 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
20 Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Da.
21 Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Da.
22 Vana Nikki 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Da.
23 Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Musil,Macháčková
24 Gryčová Eliška 2006 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
25 Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
26 Lašinská Michaela 2005 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková Jana
27 Šáchová Zuzana 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková Jana

Juniorky a ženy C (2002 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dufková Markéta 1996 T.J. Sokol Brno I Blatecká
2 Pavlasová Kateřina 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
3 Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
4 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
5 Spitzerová Karolína 2001 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
6 Švábová Kateřina 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
7 Jeličová Brigita 2000 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
8 Rýparová Denisa 1998 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
9 Měhýšová Karolína 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
10 Dede Karin 2001 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková Jana

Juniorky (2003 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
2 Tihelková Karolína 2003 GK Vítkovice Grmelová
3 Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
4 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
5 Šenková Nikola 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
6 Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová
7 Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová
8 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
9 Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Da.
10 Jeličová Sabina 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Da.
11 Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Da.
12 Kocurková Johana 2003 TJ Sokol Vsetín Jana Baranová

Ženy (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Petrová Eliška 1999 GK Vítkovice Grmelová
2 Cenková Veronika 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
3 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
4 Holcová Magdaléna 2001 TJ Prostějov Lukášová
5 Vidmuchová Markéta 1999 TJ Prostějov Lukášová

Starší žákyně B (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
3 Bohoňková Anna 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
4 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
5 Janků Adriana 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Kalmusová
6 Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
7 Válková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
8 Šustalová Natálie 2004 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
9 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
10 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
11 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
12 Heralová Viktorie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
13 Geblová Alžběta 2006 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová
14 Sedlaříková Sára 2005 TJ Sokol Vsetín Baranová, Hladký
15 Zemanová Lucie 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
16 Novotná Nela 2005 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
17 Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
18 Pszczolková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři