Česká gymnastická federace

Akce

23.7.2021 - 8.8.2021 SGM, SGZ

Olympijské hry

24.7.2021 - 1.8.2021 SGM, SGZ

EYOF 2021 - ODLOŽENO NA ROK 2022 !!!

30.7.2021 - 31.7.2021 TR

TRA Olympijské hry

31.7.2021 - 1.8.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.2

20.8.2021 - 22.8.2021 AE

Slovak Open

21.8.2021 - 22.8.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.3

21.8.2021 SGZ

Závod jednotlivkyň kategorie VS3

22.8.2021 - 28.8.2021 TR

TRA Tréninkový kemp European Gymnastics

Reklama

SGŽ Bedřichovský ježek

sportovní gymnastika žen
 29.4.2017
 pořadatel: Bedřichov
 přihlášky prostřednictvím GISu do 23.4.2017
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

MIMI nar. 2012 a mladší (2012 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Václavíková Alexandra 2013 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
2 Šoupalová Anna 2012 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
3 Kružíková Natálie 2012 TJ Sokol Bedřichov Chudobová Jana
4 Karešová Alice 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová
5 Seaton Victoria 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová
6 Velebová Julie 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová
7 Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová
8 Cimbotová Ella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová

MIMI - nar. 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Geržová Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
2 Bambuová Julie 2011 SG Pelhřimov Švecová
3 Hánová Vendula 2011 SG Pelhřimov Svobodová,Zourová
4 Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
5 Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
6 Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
7 Krobová Alice 2011 TJ Sokol Pardubice I Avramová
8 Mrázová Valerie 2011 TJ Sokol Pardubice I Avramová
9 Procházková Aneta 2011 TJ Sokol Pardubice I Lepič
10 Mensová Petra 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová
11 Kailová Amálie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová

kat. I. - nar. 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Číhalová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
3 Jelínková Lucie 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
4 Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
5 Kráčmarová Beáta 2010 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková, Chudobová
6 Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
7 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
8 Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
9 Malinová Izabell Zoe 2010 TJ Sokol Chrudim Linková
10 Kovářová Zuzana 2010 TJ Sokol Pardubice I Avramová
11 Pakošová Sára 2010 TJ Sokol Pardubice I Lepič
12 Petrusová Anežka 2010 TJ Sokol Pardubice I Lepič
13 Škrhová Eliška 2010 TJ Sokol Pardubice I Avramová
14 Šmídová Stela 2010 TJ Sokol Pardubice I Lepič

kat. II. - nar. 2009 (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Albrechtová Stela 2009 Gym. kroužek ZŠ Dobřichovice Kudličková, Mrázová
2 Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
3 Petrčková Nikola 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
4 Richterová Natali 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
5 Truhlářová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
6 Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
7 Komárková Tereza 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
8 Majerová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
9 Nachtneblová Nikol 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol.
10 Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodová,Zourová
11 Ballon-mierná Liliana 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
12 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
13 Navrátilová Barbora 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
14 Pírová Tea Sofia 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
15 Kucková Amelia Sarah 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
16 Súkupová Klára 2009 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
17 Švaříčková Markéta 2009 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
18 Bakusová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
19 Smetanová Sára 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
20 Svobodová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
21 Hrůzová Gábina 2009 TJ Sokol Chrudim Linková
22 Klimešová Tereza 2009 TJ Sokol Chrudim Linková
23 Horáčková Tereza 2009 TJ Sokol Pardubice I Avramová
24 Smereková Tereza 2009 TJ Sokol Pardubice I Lepič
25 Mayerová Leona 2009 TJ Sokol Pardubice I Lepič

kat. III. - nar. 2008 (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Novotná Amálka 2008 Gym. kroužek ZŠ Dobřichovice Kudličková, Mrázová
2 Fialová Ema 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
3 Hájková Veronika 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
4 Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
5 Kotlaříková Tamara 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Okošová Hana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Orawská Zuzana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
8 Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Zourová, Švecová,Svobodová
9 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi
10 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralová,Jírová L., Vybíral
11 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralová,Jírová
12 Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
13 Ivaničová Karolina 2008 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
14 Novotná Viola 2008 TJ Sokol Pardubice I Lepič
15 Špidlenová Lucie 2008 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
16 Csernyanszká Veronika 2008 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková

kat. IV. - nar. 2007 (2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jeřábková Eveli Nicol 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
3 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
4 Klodnerová Karolína 2007 TJ Sokol Chrudim Linková
5 Pospíšilová Julie 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
6 Šindelářová Ester 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
7 Šmídová Ema 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
8 Řehořová Adrey 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
9 Zavoralová Klára 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
10 Zemanová Amálie 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková

kat. V. - nar. 2006 - 2005 (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Doležalová Daniela 2006 Gym. kroužek ZŠ Dobřichovice Kudličková, Mrázová
2 Linková Laura 2006 Gym. kroužek ZŠ Dobřichovice Kudličková, Mrázová
3 Prokešová Věra 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
4 Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
5 Božková Pavlína 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
8 Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi
9 Tomšů Kateřina 2005 SG Pelhřimov Svobodovi, Zourová
10 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
11 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
12 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
13 Horníková Karolína 2006 TJ Sokol Chrudim Linková
14 Kulhavá Sára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková
15 Jičínská Markéta 2005 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
16 Zemanová Lucie 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková

kat. VI. - nar. 2004 a starší (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chudá Viktoria 2002 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Mikulášková Julie 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Králová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
5 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
6 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
7 Doležalová Kateřina 2000 TJ Sokol Chrudim Linková
8 Malinská Zuzana 2002 TJ Sokol Chrudim Linková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři