Na hlavní obsah

SGM Mistrovství ČR J+D


nejmladší žáci (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Žitňan Štěpán 2010 Gymnastika Liberec Putík
2 Kozych Mark 2008 GYMPRA Konečný
3 Bajtek Jindřich 2008 KSG SK Přerov
4 Ondruška Tomáš 2009 KSG SK Přerov
5 Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice Stráský
6 Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Stráský
7 Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice Stráský
8 Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Stráský
9 Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
10 Vačkář Vítězslav 2010 Merkur České Budějovice Stráský
11 Kamula Ethan 2008 SK Hradčany bomer
12 Prikhodko Sava 2008 SK Hradčany Bomer
13 Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
14 Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
15 Větrovský Matěj 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
16 Krajíček Jaroslav 2010 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová
17 Srnka Lukáš 2008 TJ Sokol Vsetín Fojtík Radek
18 Adamčík Alex 2008 TJ TŽ Třinec Sliž, Szlauer

nejmladší žáci (2010 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastika Liberec Hrobský David 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann+Weinhold
2 Gymnastika Liberec Řípa Jakub 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann+Weinhold
3 Gymnastika Liberec Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann+Weinhold
4 Gymnastika Liberec Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann+Weinhold
5 GYMPRA Kopáček David 2009 GYMPRA Konečný
6 GYMPRA Schlensinger David 2008 GYMPRA Konečný
7 GYMPRA Straka Jan 2008 GYMPRA Konečný
8 GYMPRA Varna Viggo 2010 GYMPRA Konečný
9 Klub sportovní gymnastiky Rosice Grzebinski Filip 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
10 Klub sportovní gymnastiky Rosice Neumann Bartoloměj 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
11 Klub sportovní gymnastiky Rosice Prchal Marek 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
12 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Svěrák Adam 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
13 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Coufal Petr 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
14 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Pojer Alex Dragan 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
15 KSG Moravská Slavia Brno Bartošovský Jan 2009 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav
16 KSG Moravská Slavia Brno Šindelka David 2010 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav
17 KSG Moravská Slavia Brno Volec Adam 2008 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav
18 Merkur České Budějovice Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Stráský
19 Merkur České Budějovice Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Stráský
20 Merkur České Budějovice Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
21 Merkur České Budějovice B Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice Stráský
22 Merkur České Budějovice B Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice Stráský
23 Merkur České Budějovice B Vačkář Vítězslav 2010 Merkur České Budějovice Stráský
24 SK Hradčany Bitout Maxime Sebastien 2008 SK Hradčany Matvei Petrov
25 SK Hradčany Knight Sebastián 2009 SK Hradčany Labonek
26 SK Hradčany Monteiro Bailey Kai 2008 SK Hradčany Bomer
27 SK Hradčany Roubíček Vojtěch 2008 SK Hradčany Bomer
28 SK Hradčany B Kolva Maxim 2008 SK Hradčany Otava
29 SK Hradčany B Potužník Josef 2010 SK Hradčany Otava
30 SK Hradčany B Roškot Daniel 2008 SK Hradčany Bomer
31 SK Hradčany B Voplatek Petr 2008 SK Hradčany Bomer
32 SK UP Olomouc Coufal Vítězslav 2008 SK UP Olomouc Jiří Buben
33 SK UP Olomouc Hrdlička Jiří 2009 SK UP Olomouc Buben
34 SK UP Olomouc Konečný Vít 2008 SK UP Olomouc Jiří Buben
35 T.J. Sokol Brno I Petržela Jan 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
36 T.J. Sokol Brno I Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
37 T.J. Sokol Brno I Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml. Jiří Hron
38 T.J. Sokol Brno I B Kalaš Matěj 2009 T.J. Sokol Brno I Caska
39 T.J. Sokol Brno I B Blaška Pavel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska
40 T.J. Sokol Brno I B Zajíc Matyáš 2009 T.J. Sokol Brno I Caska
41 T.J. Sokol Brno I B Nohel Kryštof 2009 T.J. Sokol Brno I Caska
42 T.J. Sokol Domažlice Bošek Jaroslav 2008 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik
43 T.J. Sokol Domažlice Janák Daniel 2008 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik
44 T.J. Sokol Domažlice Šik Marek 2009 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik
45 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kretek Štěpán 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Fiedler
46 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pelc Alexandr 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Fiedler
47 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pelc Viktor 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Fiedler
48 TJ Rožnov pod Radhoštěm Srnka Lukáš 2008 TJ Sokol Vsetín Fojtík Radek
49 TJ Sokol Bučovice Bartoš Dušan 2009 TJ Sokol Bučovice
50 TJ Sokol Bučovice Horváth Dominik 2009 TJ Sokol Bučovice
51 TJ Sokol Bučovice Hůrka Jiří 2008 TJ Sokol Bučovice Vejmola
52 TJ Sokol Kladno Lokvenc Tobiáš 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Přibyl S.
53 TJ Sokol Kladno Šmolík Matěj 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Přibyl S.
54 TJ Sokol Kladno Šulc Marek 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Přibyl S.
55 TJ Sokol Kolín Čermák Radek 2010 TJ Sokol Kolín Bareš Václav
56 TJ Sokol Kolín Sauer Lukáš 2008 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
57 TJ Sokol Kolín Sixta Radim 2010 TJ Sokol Kolín Bareš Václav
58 TJ Sokol Kolín Větrovský Matěj 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
59 TJ Sokol Praha Vršovice Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
60 TJ Sokol Praha Vršovice Behenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
61 TJ Sokol Praha Vršovice Kasparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
62 TJ Sokol Praha Vršovice Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
63 TJ Sokol Praha Vršovice B Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
64 TJ Sokol Praha Vršovice B Slovák Jakub 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
65 TJ Sokol Praha Vršovice B Nykles Petr 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek
66 TJ Sokol Praha Vršovice B Slavičínský Adam 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Zítko P.
67 TJ Sokol Šternberk Fabrik Richard 2009 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová
68 TJ Sokol Šternberk Kořenek Antonín 2009 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová
69 TJ Sokol Šternberk Pešout Adam 2010 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová
70 TJ Sokol Šternberk Tiefenbach František 2010 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová
71 TJ Sokol Zlín Ambrož Kryštof 2008 TJ Sokol Zlín Bezručko
72 TJ Sokol Zlín Jaroš Milan 2008 TJ Sokol Zlín Bezručko
73 TJ Sokol Zlín Kovář Filip 2009 TJ Sokol Zlín Bezručko
74 TJ Sokol Zlín Murka Filip 2009 TJ Sokol Zlín Daněk Pavel
75 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
76 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
77 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
78 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Pištěková

mladší žáci (2006 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jeřábek Lukáš 2007 Gymnastika Liberec Pietschmann+Weinhold
2 Jančuš Vilém 2006 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav
3 Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
4 Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
5 Matoušek Aleš 2006 Merkur České Budějovice Vaněčková, Svobodová
6 Šimek Šimon 2006 Merkur České Budějovice Erhart
7 Chamzin Karim 2006 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
8 Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
9 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
10 Stavělík Matěj 2007 TJ Sokol Bučovice Vejmola, Nezdařil
11 Zachrla Roman 2007 TJ Sokol Bučovice Petržela, Nezdařil
12 Knop Karel 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Přibyl S.
13 Procházka Stanislav 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J.
14 Hofbauer Tomáš 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
15 Ceplecha Petr 2007 TJ Sokol Rokycany Potomak
16 Novotný Jiří 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

mladší žáci (2006 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Kaczor Jan 2006 GK Vítkovice Kopec, Kaczorová
2 GK Vítkovice Leikep Jan 2006 GK Vítkovice Kopec, Kaczorová
3 GK Vítkovice Jelínek Jakub 2007 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s. Tabák
4 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Nevrkla Matouš 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Smékal
5 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Skýva David 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Smékal
6 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Spiller Maxmilián 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Smékal
7 Gymnastika Liberec Bitman Adam 2006 Gymnastika Liberec Kučera/Bradáč
8 Gymnastika Liberec Holický Vít 2007 Gymnastika Liberec Bradáč/Kučera
9 Gymnastika Liberec Jäger Adam 2006 Gymnastika Liberec Kučera/Bradáč
10 Gymnastika Liberec Ogulchanskii Artem 2006 Gymnastika Liberec Skliarov Evgenii
11 GYMPRA Barták Adam 2007 GYMPRA Konečný
12 GYMPRA Bureš Tomáš 2007 GYMPRA Konečný
13 GYMPRA Franěk Viktor 2006 GYMPRA Konečný
14 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Grzebinski Michal 2006 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
15 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Mikulášek Jakub 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
16 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Červinka Matyáš 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
17 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kovajlov Tibor 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
18 KSG SK Přerov Chuděj Tomáš 2006 KSG SK Přerov Dohnalík, Zelová
19 KSG SK Přerov Bobovník Dominik Artur 2006 KSG SK Přerov
20 KSG SK Přerov Stoklásek Miroslav 2007 KSG SK Přerov Dohnalík, Zelová
21 KSG SK Přerov Tesař Antonín 2007 KSG SK Přerov Dohnalík, Zelová
22 Merkur České Budějovice Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
23 Merkur České Budějovice Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
24 Merkur České Budějovice Matoušek Aleš 2006 Merkur České Budějovice Filler
25 Merkur České Budějovice Šimek Šimon 2006 Merkur České Budějovice Erhart
26 SK Hradčany Katalnikov Stepan 2006 SK Hradčany Jiří Bomer
27 SK Hradčany Lutovský Josef 2007 SK Hradčany Otava
28 SK Hradčany Prokop Sebastián 2007 SK Hradčany Otava
29 SK Hradčany Unger Kryštof 2007 SK Hradčany Otava
30 SK Hradčany B Černý Salomon 2006 SK Hradčany Labonek
31 SK Hradčany B Chod Gabriel 2007 SK Hradčany Novák
32 SK Hradčany B Kollert Viktor 2006 SK Hradčany Otava
33 SK Hradčany B Mach Filip 2007 SK Hradčany Otava
34 TJ Doksy Jakša Karel 2007 TJ Doksy Vladimír Jakša
35 TJ Doksy Kubíček Ondřej 2007 TJ Doksy Jakša
36 TJ Doksy Tichý Martin 2007 TJ Doksy Vladimír Jakša
37 TJ Prostějov Konečný Dan 2006 SK UP Olomouc Jiří Buben
38 TJ Prostějov Mezuliánek Jakub 2007 TJ Prostějov Hemerka
39 TJ Prostějov Mlčoch Martin 2006 TJ Prostějov Hemerka
40 TJ Prostějov Nosek Adam 2006 TJ Prostějov Hemerka
41 TJ Sokol Kladno Hammadi Azíz 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J.
42 TJ Sokol Kladno Kusák Jan 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J.
43 TJ Sokol Kladno Šmolík Jakub 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J.
44 TJ Sokol Kladno Trousil Tadeáš 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J.
45 TJ Sokol Kolín Procházka Stanislav 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J.
46 TJ Sokol Kolín Lukeš Jan 2006 TJ Sokol Kolín Taftl M.
47 TJ Sokol Kolín Pecha Radek 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
48 TJ Sokol Kolín Trešl Matěj 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
49 TJ Sokol Praha Vršovice Barus Dominik 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
50 TJ Sokol Praha Vršovice Hejnal Jan 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
51 TJ Sokol Praha Vršovice Janouš Lukáš 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl
52 TJ Sokol Praha Vršovice Polák Štěpán 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vopelka
53 TJ Sokol Šternberk Hockaday Matthew 2007 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová
54 TJ Sokol Šternberk Koudelka David 2007 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová
55 TJ Sokol Šternberk Nesrsta Jonáš 2006 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová
56 TJ Sokol Zlín Daněk Jonáš 2006 TJ Sokol Zlín Bezručko
57 TJ Sokol Zlín Hubáček David 2006 TJ Sokol Zlín Bezručko J.
58 TJ Sokol Zlín Klimeš Sebastian 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko
59 TJ Sokol Zlín Vaculík Jonáš 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko
60 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
61 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
62 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Drábek Kristián 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Pištěková,Kašíková
63 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
64 TJ TŽ Třinec Gomola Josef 2006 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s. Tabák
65 TJ TŽ Třinec Cieslar Matouš 2006 TJ TŽ Třinec Adamiec, Cupek
66 TJ TŽ Třinec Michalík Ondřej 2007 TJ TŽ Třinec Sliž

starší žáci (2003 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
2 Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
3 Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart
4 Bohuněk David 2004 SK Hradčany Novák Petr
5 Vrba Jan 2005 SK Hradčany Otava
6 Zapletal Jakub 2005 SK UP Olomouc Jiří Buben
7 Adamus Sebastian 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
8 Ferling Jan 2003 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
9 Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
10 Smith Joseph 2005 TJ Lokomotiva Cheb Petra Smith
11 Durák Miroslav 2004 TJ Sokol Bučovice Sedlák, Kříž
12 Stavělík Jakub 2005 TJ Sokol Bučovice Sedlák, Kříž
13 Fárka Filip 2005 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
14 Iordatiy Heorhiy 2004 TJ Sokol Rokycany Potomak
15 Iordatiy Serhiy 2005 TJ Sokol Rokycany Potomak
16 Jedlička Marian 2004 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová
17 Turoň Jáchym 2005 TJ TŽ Třinec Szlauer, Sliž

starší žáci (2003 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Jakubík Lukáš 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Smékal
2 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Švejkovský Jakub 2004 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Smékal
3 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Wagner Jakub 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Smékal
4 Gymnastika Liberec Jančo Adam 2003 Gymnastika Liberec Kučera/Bradáč
5 Gymnastika Liberec Zajíček Adam 2004 Gymnastika Liberec Kučera/Bradáč
6 Gymnastika Liberec Jedlička Marian 2004 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová
7 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš Vojtěch 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
8 Klub sportovní gymnastiky Rosice Kindler Samuel 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
9 Klub sportovní gymnastiky Rosice Pospíšil Martin 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
10 Merkur České Budějovice Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
11 Merkur České Budějovice Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
12 Merkur České Budějovice Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart
13 T.J. Sokol Brno I Cacek Matyáš 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
14 T.J. Sokol Brno I Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk
15 T.J. Sokol Brno I Uherka Adam 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
16 T.J. Sokol Brno I Vašák Antonín 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
17 TJ Sokol Praha Vršovice Beneš Adam 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
18 TJ Sokol Praha Vršovice Skokan Jaroslav 2004 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
19 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko Adam 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
20 TJ Sokol Šternberk Durák Miroslav 2004 TJ Sokol Bučovice Sedlák, Kříž
21 TJ Sokol Šternberk Marghold František 2004 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová
22 TJ Sokol Šternberk Vachutka Jan 2005 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová
23 TJ Sokol Zlín Kopecký Michal 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko
24 TJ Sokol Zlín Maršálek Matěj 2003 TJ Sokol Zlín Bezručko
25 TJ Sokol Zlín Pluhař Ondřej 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko
26 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
27 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
28 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová

dorostenci (2002 - 1999)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klabouch Matěj 2000 Merkur České Budějovice Tomaschko
2 Škoda Daniel 2002 T.J. Sokol Brno I Caska st.
3 Škvařil Jiří 2000 T.J. Sokol Brno I Caska st.
4 Ferling Pavel 2000 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
5 Rotrekl Pavel 2002 TJ Sokol Bučovice t
6 Bělohlávek Adam 2002 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
7 Mihál Mario 2001 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
8 Pulda Štěpán 2000 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
9 Zítko Jakub 2002 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový