Česká gymnastická federace

Akce

21.4.2021 - 25.4.2021 SGM, SGZ

Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice 2021

24.4.2021 SGM

Liberecký pohár

29.4.2021 - 2.5.2021 TR

TRA Mistrovství Evropy

5.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR)

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

Reklama

SGŽ Přebor hl.m.Prahy

sportovní gymnastika žen
 8.10.2017
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz
 adresa: TJ Sokol Horní Počernice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 5.10.2017
 elektronické výsledky
Podzimní Přebor Prahy výkonnostních stupňů ZS, VS1, VS2, VS3, VS1st, VS2st, VS3st. Kromě ZS, povolen start pouze závodnicím, které nemají splněn daný VS. Časový pořad: závod I. sled ZS - 9:10-10:30 závod II. sled VS1 a VS1st - 10:30-11:50 závod III. sled VS2,VS2st,VS3- 11:50-13:30 prezence pro závod nadějí 12:30-13:00 rozcvičení 13:30-14:30 závod 14:30 , kat. I bez 30 vt. rozcvičení závod obou kategorií bude probíhat současně.

Seznam přihlášek

Základní stupeň (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
2 Šačiri Anita 2009 GK Vítkovice Kaczorová
3 Nykodýmová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Schmidtová Sára 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
5 Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová
6 Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
7 Albrechtová Stela 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kudličková
8 Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljicová
9 Lésková Ema 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
10 Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
11 Švejnohová Linda 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
12 Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
13 Dagan Sophie Anna 2010 TJ Sokol Horní Počernice Brabencová, Stankovičová
14 Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
15 Borovanská Emili 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
16 Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
17 Vališová Luisa 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
18 Doležalová Amálie 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I kolektiv trenérů
19 Hlavsa Natálie 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I kolektiv trenérů
20 Weisová Tereza 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I kolektiv trenérů
21 Schwarzová Pavlína 2010 TJ Sokol Praha - Dejvice I kolektiv trenéru
22 Kotláriková Ester 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I kolektiv trenérů
23 Prokopová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
24 Bendová Ema 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
25 Hlaváčková Sofie 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková
26 Macháčková Nela 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.

mladší žákyně VS1 (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Horsinková Hanka 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová
5 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová
6 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová
7 Měšťánková Kristýna 2009 GT Šestajovice Sýkorová
8 Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
9 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
10 Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
11 Kalinová Eliška 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus
12 Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
13 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
14 Novotná Amálie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kudličková
15 Pospíšilová Lea 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kudličková
16 Ochecová Markéta 2009 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
17 Kašpárková Delfína 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Brabcová
18 Křížová Alžběta 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
19 Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.

VS1 nad 9 let (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nykodýmová Aneta 2007 GK Vítkovice Mamčařová
2 Asenová Etela 2004 GK Vítkovice Mamčařová
3 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
4 Marková Markéta 2006 GT Šestajovice Fujava, Bukovská
5 Taške Valérie 2007 GT Šestajovice Sýkorová
6 Figallová Gábina 2007 GYMPRA Kašparová, Brabcová
7 Váňová-osborne Jasmine 2007 GYMPRA Morysková
8 Talian Karolína 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kudličková
9 Bartoňová Magdalena 2005 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Schwarzová, Pracnová
10 Jakabová Michaela 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová, Schwarzová, Pracnová
11 Looney Adelaide 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Schwarzová, Pracnová
12 Figallová Zuzka 2004 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Schwarzová, Pracnová

starší žákyně VS2 (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová
2 Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová
3 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
4 Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
5 Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
6 Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
7 Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
8 Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
9 Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
10 Pospíšilová Kateřina 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Schwarzová, Pracnová

VS2 nad 10 let (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Vajnerová Barbora 2006 GT Šestajovice Sýkorová
3 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
4 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
5 Jindrová Karolína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Waraus
6 Figallová Amálie 2005 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Pracnová,Schwarzová
7 Solárová Adéla 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Schwarzová, Pracnová
8 Vilknerová Natálie 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Schwarzová, Pracnová

žákyně A (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská
2 Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská

VS3 nad 12 let (2004 a starší)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři