Na hlavní obsah

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny


VS1 (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
2 Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
3 Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
4 Vačkář Vítězslav 2010 Merkur České Budějovice Tomaschko
5 Eiselt Samuel 2010 Merkur České Budějovice Stráský
6 Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice Stráský
7 Klouda Matěj 2008 Merkur České Budějovice Stráský
8 Rak Matyáš 2009 Merkur České Budějovice Stráský
9 Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice Stráský
10 Holek Matouš 2010 Merkur České Budějovice Stráský
11 Kačerovský Kryštof 2010 Merkur České Budějovice Stráský
12 Elleder Karel 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Záhorová
13 Čížek Jakub 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Záhorová
14 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
15 Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
16 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Jechová
17 Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
18 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
19 Prokop Jonáš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová, Donátová
20 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
21 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
22 Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
23 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
24 Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
25 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
26 Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
27 Sobotík Martin 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub

VS2 mladší (2010 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
2 Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
3 Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
4 Matoušek Aleš 2006 Merkur České Budějovice Erhart
5 Šimek Šimon 2006 Merkur České Budějovice Erhart
6 Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
7 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková

VS2 starší (2005 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
2 Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
3 Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart
4 Nečas Maxmilián 2005 Merkur České Budějovice Erhart

VS3 (2010 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vlček Tomáš 2002 Merkur České Budějovice Erhart
2 Brom Jan 2003 Merkur České Budějovice Erhart
3 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

VS4 (2010 - 1999)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klabouch Matěj 2000 Merkur České Budějovice Tomaschko