Česká gymnastická federace

Akce

23.7.2021 - 8.8.2021 SGM, SGZ

Olympijské hry

20.8.2021 - 22.8.2021 AE

Slovak Open

21.8.2021 - 22.8.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.3

21.8.2021 SGZ

Závod jednotlivkyň kategorie VS3

22.8.2021 - 28.8.2021 TR

TRA Tréninkový kemp European Gymnastics

28.8.2021 - 29.8.2021 AE

Plovdiv Cup Aerobics Open

2.9.2021 - 5.9.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.9.2021 SGZ

SGŽ Seminář rozhodčích

Reklama

Putovní Váza Horních Počernic

sportovní gymnastika žen
 21.6.2015
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
 adresa: Tělocvična ZŠ Ratibořická ul, Praha 9 - Horní Počernice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 16.6.2015
 elektronické výsledky
37. ročník závodu jednotlivkyň a družstev (juniorka/žena + starší žákyně + mladší žákyně - započítává se nejlepší závodnice oddílu v každé kategorii), čtyřboj ročník 2006 možnost výběru kategorie

Seznam přihlášek

juniorky a ženy

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Bartuňková Karolína 2000 SG Liberec Vrchovecká, Petráček
3 Vrchovecká Zuzana 1995 SG Liberec Vrchovecká
4 Němčanská Tereza 2002 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
5 Růžičková Tereza 1999 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
6 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
7 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková
8 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková
9 Petříková Nicol 2001 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
10 Černická Anna 2003 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
11 Kopecká Eva 1996 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká
12 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
13 Sakhová Radana 2002 TJ Sokol Kampa Novotná
14 Bauerfeindová Nela 2001 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
15 Fialová Adéla 2002 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová
16 Kantová Doubravka 2002 TJ Sokol Vysoké Mýto
17 Kutalová Aneta 2002 TJ Sokol Vysoké Mýto
18 Veselá Anežka 2002 TJ Sokol Vysoké Mýto
19 Chotovinská Barbora 2001 TJ Sokol Žižkov II Prát, Seňková

starší žákyně (2006 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Skleničková Julie 2005 GK Vítkovice Prutkayová
2 Chaloupková Viktorie 2004 SG Liberec Vrchovecká, Petráček
3 Pavlů Kateřina 2003 SG Liberec Vrchovecká, Petráček
4 Sejnová Tereza 2006 SG Liberec Sejnová
5 Fialová Markéta 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
6 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
8 Kozáková Barbora 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
9 Němečková Adéla 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
10 Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká
11 Gábová Natálie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
12 Straková Jana 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková
13 Raschová Klára 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková
14 Králová Natálie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
15 Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
16 Bohatová Gabriela 2003 TJ Sokol Horní Počernice Formanová, Muhr
17 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Kadlecová, Rosendorfová
18 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
19 Kubušová Denisa 2003 TJ Sokol Horní Počernice Rosendorf
20 Kučerová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Kadlecová, Rosendorfová
21 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
22 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
23 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
24 Zelenay Sylvie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Formanová, Muhr
25 Benešová Klára 2004 TJ Sokol Kolín
26 Pechová Barbora 2004 TJ Sokol Kolín
27 Rožánková Žofie 2003 TJ Sokol Kolín Rožánek
28 Králová Anna 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová
29 Josefyová Valentýna 2004 TJ Sokol Vysoké Mýto
30 Hejkrlíková Adéla 2004 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
31 Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
32 Veselá Ema 2004 TJ Sokol Vysoké Mýto

mladší žákyně (2006 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek
2 Beková Barbora 2008 SG Liberec Šoltysová, Teichmannová
3 Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Šoltysová, Teichmannová
4 Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Šoltysová, Teichmannová
5 Suchánková Petra 2008 SG Liberec Šoltysová, Teichmannová
6 Tomášková Sára 2008 SG Liberec Šoltysová, Teichmannová
7 Dánielová Lenka 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Kalašová
8 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
9 Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
10 Vokřínková Sára 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
11 Janáková Helena 2006 TJ Sokol Domažlice Šik
12 Šiková Barbora 2006 TJ Sokol Domažlice Šik
13 Vajnerová Barbora 2006 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová
14 Bartůšková Nicol 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
15 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
16 Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
17 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
18 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Rosendorfová, Kadlecová
19 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Kadlecová, Rosendorfová
20 Komínková Tereza 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Rosendorfová, Kadlecová
21 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
22 Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
23 Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
24 Zelenay Simona 2007 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová
25 Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
26 Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová
27 Kučová Lucie 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová
28 Nováková Anežka 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová
29 Doležalová Zuzana 2006 TJ Sokol Vysoké Mýto
30 Neklová Anna 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto
31 Řehořová Adrey 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto
32 Zemanová Amálie 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři