Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 17.3.2018
 pořadatel: TJ Tourist - Centrum Na Fialce Říčany
Stáhnout výsledky

A roč. 2011

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová 5.000 9.270 0.000 14.267 5.000 8.750 0.000 13.750 5.000 9.530 0.000 14.533 42.550
2. Pálková Anička 2011 SK Hradčany Opočenská 5.000 8.800 0.000 13.800 5.000 8.700 0.000 13.700 5.000 9.270 0.000 14.267 41.767
3. Berková Leontýna 2011 SG Liberec Bernardová, Mezeiová 5.000 9.530 0.000 14.533 5.000 8.250 0.000 13.250 5.000 8.930 0.000 13.933 41.716
4. Bartásková Aneta 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 5.000 9.030 0.000 14.033 5.000 8.000 0.000 13.000 5.000 8.670 0.000 13.667 40.700
5. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 5.000 8.800 0.000 13.800 5.000 8.550 0.000 13.550 5.000 8.300 0.000 13.300 40.650
6. Rovná Dominika 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 5.000 8.870 0.000 13.867 5.000 8.300 0.000 13.300 5.000 8.330 0.000 13.333 40.500
7. Zralá Eliška 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 5.000 8.800 0.000 13.800 5.000 8.250 0.000 13.250 5.000 8.430 0.000 13.433 40.483
7. Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 5.000 8.930 0.000 13.933 5.000 8.650 0.000 13.650 5.000 7.900 0.000 12.900 40.483
9. Zavadilová Zdenka 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 5.000 8.630 0.000 13.633 5.000 8.450 0.000 13.450 5.000 8.370 0.000 13.367 40.450
10. Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová 5.000 8.770 0.000 13.767 5.000 7.700 0.000 12.700 5.000 8.900 0.000 13.900 40.367
11. Diallo Anna Zahara 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza 5.000 8.230 0.000 13.233 5.000 8.200 0.000 13.200 5.000 8.730 0.000 13.733 40.166
12. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 8.150 0.000 13.150 5.000 8.400 0.000 13.400 39.950
13. Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 5.000 8.600 0.000 13.600 5.000 8.050 0.000 13.050 5.000 8.200 0.000 13.200 39.850
14. Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 5.000 7.400 0.000 12.400 5.000 8.200 0.000 13.200 5.000 8.530 0.000 13.533 39.133
15. Olivová Adéla 2011 SK Hradčany Kolektiv treneru 5.000 9.070 0.000 14.067 4.000 7.600 0.000 11.600 5.000 8.130 0.000 13.133 38.800
16. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 5.000 8.230 0.000 13.233 4.000 7.750 0.000 11.750 5.000 8.570 0.000 13.567 38.550
17. Lytvak Karolina 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková, Šotolová 5.000 8.400 0.000 13.400 4.000 7.900 0.000 11.900 5.000 8.170 0.000 13.167 38.467
18. Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 8.100 0.000 13.100 5.000 7.350 0.000 12.350 5.000 7.770 0.000 12.767 38.217
19. Pantučková Ella 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 5.000 8.870 0.000 13.867 5.000 7.250 0.000 12.250 5.000 7.000 0.000 12.000 38.117
20. Pilná Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 5.000 8.000 0.000 13.000 4.000 8.250 0.000 12.250 5.000 7.500 0.000 12.500 37.750
21. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová 5.000 8.830 0.000 13.833 4.000 6.500 0.000 10.500 5.000 7.630 0.000 12.633 36.966
22. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 5.000 8.300 0.000 13.300 5.000 6.550 0.000 11.550 5.000 7.070 0.000 12.067 36.917
23. Šťastná Aneta Elisabeth 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 5.000 7.870 0.000 12.867 5.000 7.400 0.000 12.400 4.000 7.370 0.000 11.367 36.634
24. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková, Šotolová 5.000 8.170 0.000 13.167 5.000 5.000 0.000 10.000 5.000 7.870 0.000 12.867 36.034

zpět na detail závodu