Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 17.3.2018
 pořadatel: TJ Tourist - Centrum Na Fialce Říčany
Stáhnout výsledky

B roč. 2007 - pro neregistrované

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Taške Valérie 2007 GT Šestajovice Sýkorová 5.000 8.850 0.000 13.850 5.000 8.700 0.000 13.700 27.550
2. Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda 5.000 8.750 0.000 13.750 5.000 8.350 0.000 13.350 27.100
2. Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 8.700 0.000 13.700 5.000 8.400 0.000 13.400 27.100
4. Šubrtová Tereza 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 5.000 8.700 0.000 13.700 5.000 7.800 0.000 12.800 26.500
5. Wendlerová Anika 2007 SK Hradčany Svobodová 5.000 8.050 0.000 13.050 5.000 8.400 0.000 13.400 26.450
6. Kvapilová Bára 2007 Sokol Jaroměř 5.000 7.350 0.000 12.350 5.000 9.000 0.000 14.000 26.350
7. Olivová Dominika 2007 SK Hradčany kolektiv treneru 5.000 7.650 0.000 12.650 5.000 8.650 0.000 13.650 26.300
8. Neklová Anna 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 4.500 8.350 0.000 12.850 5.000 8.050 0.000 13.050 25.900
9. Kopejsková Veronika 2007 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová 5.000 8.100 0.000 13.100 5.000 7.600 0.000 12.600 25.700
10. Vlková Anna 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 5.000 7.600 0.000 12.600 4.000 8.550 0.000 12.550 25.150
11. Pučelíková Hana 2007 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová 4.500 8.500 0.000 13.000 5.000 6.900 0.000 11.900 24.900
12. Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Fujava, Bukovská 4.500 7.300 0.000 11.800 5.000 7.900 0.000 12.900 24.700
13. Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda 4.000 8.550 0.000 12.550 5.000 6.800 0.000 11.800 24.350
14. Jebavá Eliška 2007 SK Hradčany Opočenská, Panský 4.500 7.450 0.000 11.950 3.000 8.200 0.000 11.200 23.150
15. Bzirská Valentina 2007 SK Hradčany Kolektiv treneru 4.000 6.600 0.000 10.600 5.000 7.300 0.000 12.300 22.900
16. Kmoníčková Darina 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová 3.500 8.100 0.000 11.600 4.000 7.150 0.000 11.150 22.750
17. Koláčková Barbora 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová 4.500 7.400 0.000 11.900 4.000 6.750 0.000 10.750 22.650
18. Zemanová Amálie 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 4.500 5.800 0.000 10.300 4.000 6.450 0.000 10.450 20.750
19. Johanisová Barbora 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová 3.500 6.550 0.000 10.050 4.000 6.400 0.000 10.400 20.450

zpět na detail závodu