Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 17.3.2018
 pořadatel: TJ Tourist - Centrum Na Fialce Říčany
Stáhnout výsledky

B roč. 2010 - pro neregistrované

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 5.000 8.800 0.000 13.800 5.000 8.950 0.000 13.950 27.750
2. Korbelová Adéla 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 5.000 8.600 0.000 13.600 5.000 9.050 0.000 14.050 27.650
3. Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 5.000 8.650 0.000 13.650 5.000 8.850 0.000 13.850 27.500
4. Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 5.000 8.550 0.000 13.550 5.000 8.800 0.000 13.800 27.350
5. Bezoušková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 5.000 8.550 0.000 13.550 5.000 8.500 0.000 13.500 27.050
6. Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová 5.000 8.700 0.000 13.700 5.000 8.300 0.000 13.300 27.000
7. Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 8.550 0.000 13.550 26.950
8. Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 5.000 8.800 0.000 13.800 5.000 7.950 0.000 12.950 26.750
9. Nováková Sandra 2010 SK Hradčany Kolektiv treneru 5.000 7.350 0.000 12.350 5.000 9.000 0.000 14.000 26.350
10. Zerska Marta 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 5.000 8.150 0.000 13.150 5.000 8.050 0.000 13.050 26.200
11. Fujava Natálie 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 5.000 7.450 0.000 12.450 5.000 8.450 0.000 13.450 25.900
12. Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová 5.000 7.800 0.000 12.800 5.000 8.050 0.000 13.050 25.850
13. Suchá Tereza 2010 Sokol Jaroměř 5.000 7.800 0.000 12.800 5.000 7.750 0.000 12.750 25.550
14. Slobodová Kamila 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 4.000 8.200 0.000 12.200 5.000 8.300 0.000 13.300 25.500
15. Gawlasová Nina Marianna 2010 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová 4.000 7.500 0.000 11.500 5.000 8.850 0.000 13.850 25.350
16. Miševa Alexandra 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 5.000 7.350 0.000 12.350 5.000 7.700 0.000 12.700 25.050
17. Dušičková Nela 2010 BG Praha Novotná, Konečný 5.000 6.850 0.000 11.850 5.000 8.000 0.000 13.000 24.850
18. Gavlasová Kristýna 2010 TJ Pedagog Modřany 5.000 7.050 0.000 12.050 5.000 7.700 0.000 12.700 24.750
19. Steinhausetová Julie 2010 BG Praha Novotná, Konečný 5.000 5.750 0.000 10.750 5.000 8.900 0.000 13.900 24.650
20. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová 5.000 6.400 0.000 11.400 5.000 8.200 0.000 13.200 24.600
20. Pouchlá Kristýna 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 4.000 7.800 0.000 11.800 5.000 7.800 0.000 12.800 24.600
22. Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 5.000 8.150 0.000 13.150 4.000 7.300 0.000 11.300 24.450
22. Králová Anežka 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 5.000 6.150 0.000 11.150 5.000 8.300 0.000 13.300 24.450
22. Eichlerová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorna 5.000 7.800 0.000 12.800 4.000 7.650 0.000 11.650 24.450
25. Beránková Eliška 2010 SK Hradčany kolektiv treneru 4.000 7.900 0.000 11.900 5.000 7.500 0.000 12.500 24.400
26. Smolíková Kateřina 2010 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s. 5.000 7.000 0.000 12.000 5.000 7.350 0.000 12.350 24.350
27. Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová 5.000 7.100 0.000 12.100 5.000 7.100 0.000 12.100 24.200
28. Meklešová Karolína 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 4.000 7.200 0.000 11.200 5.000 7.600 0.000 12.600 23.800
29. Semelková Denisa 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 3.000 7.250 0.000 10.250 5.000 8.500 0.000 13.500 23.750
30. Bělinová Nela 2010 GT Šestajovice Fujava, Bukovská 4.000 8.050 0.000 12.050 4.000 6.950 0.000 10.950 23.000
31. Dušková Darina 2010 TJ Pedagog Modřany 4.000 6.650 0.000 10.650 5.000 7.300 0.000 12.300 22.950
32. Semelková Nikola 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 3.000 6.500 0.000 9.500 5.000 6.800 0.000 11.800 21.300

zpět na detail závodu