Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SG Vánoční závod

 15.12.2018
 pořadatel: TJ Sokol Praha Vršovice
Stáhnout výsledky

Dívky 2010

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.500 9.300 0.000 12.800 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.750 0.000 11.750 3.000 9.300 0.000 12.300 36.850
2. Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 3.500 9.000 0.000 12.500 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.850 0.000 11.850 3.000 9.430 0.000 12.433 36.783
3. Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 3.500 8.700 0.000 12.200 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.800 0.000 11.800 3.000 9.670 0.000 12.667 36.667
4. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová 3.500 8.970 0.000 12.467 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.850 0.000 11.850 3.000 9.330 0.000 12.333 36.650
5. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 3.500 8.730 0.000 12.233 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.700 0.000 11.700 3.000 9.370 0.000 12.367 36.300
6. Bezoušková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 3.500 9.300 0.000 12.800 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.950 0.000 10.950 3.000 9.430 0.000 12.433 36.183
7. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.500 8.900 0.000 12.400 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.700 0.000 11.700 3.000 8.630 0.000 11.633 35.733
8. Schenková Klára 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 3.000 8.770 0.000 11.767 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 9.100 0.000 12.100 3.000 8.770 0.000 11.767 35.634
9. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová 3.500 8.870 0.000 12.367 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.800 0.000 10.800 3.000 9.330 0.000 12.333 35.500
10. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 3.000 9.470 0.000 12.467 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.500 0.000 10.500 3.000 9.500 0.000 12.500 35.467
11. Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.500 8.930 0.000 12.433 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.000 0.000 11.000 3.000 9.000 0.000 12.000 35.433
12. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová 3.500 8.830 0.000 12.333 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.400 0.000 10.400 3.000 9.430 0.000 12.433 35.166
13. Kubíková Sofie 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 3.000 8.830 0.000 11.833 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.850 0.000 10.850 3.000 8.930 0.000 11.933 34.616
14. Motlíčková Anna 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 3.000 8.630 0.000 11.633 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.350 0.000 10.350 3.000 9.030 0.000 12.033 34.016
15. Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová 3.500 8.030 0.000 11.533 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.650 0.000 10.650 2.000 9.030 0.000 11.033 33.216
16. Janočková Zoe 2010 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal 3.500 8.570 0.000 12.067 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.400 0.000 9.400 3.000 8.400 0.000 11.400 32.867
17. Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová 3.000 8.300 0.000 11.300 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.750 0.000 9.750 3.000 8.530 0.000 11.533 32.583
18. Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.500 8.070 0.000 11.567 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.200 0.000 9.200 3.000 8.670 0.000 11.667 32.434
19. Mareva Alexandra 2010 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal 3.500 7.630 0.000 11.133 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.700 0.000 10.700 2.000 8.430 0.000 10.433 32.266
20. Vašinová Anna Marie 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová 3.000 8.370 0.000 11.367 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.500 0.000 10.500 2.000 8.330 0.000 10.333 32.200
21. Lipertová Sofie 2010 GYMPRA Lovětínská 2.800 8.600 0.000 11.400 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 5.700 0.000 8.700 3.000 8.430 0.000 11.433 31.533
22. Macháčková Nela 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 3.000 8.600 0.000 11.600 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.350 1.000 9.350 2.000 8.370 0.000 10.367 31.317
23. Čepková Veronika 2010 GYMPRA Morysková B. 3.000 8.700 0.000 11.700 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.600 1.000 7.600 3.000 8.000 0.000 11.000 30.300
24. Korbová Tereza 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Viternová, Šmídová 3.500 6.930 0.000 10.433 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.200 0.000 9.200 2.000 8.270 0.000 10.267 29.900
25. Hladych Denisa 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Janovská, Šmídová, Brožová 3.000 8.300 0.000 11.300 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 4.850 0.000 7.850 2.000 7.570 0.000 9.567 28.717
26. Adlerová Hana 2010 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová 3.000 8.670 0.000 11.667 0.000 0.000 0.000 0.000 1.000 6.750 0.000 7.750 2.000 7.270 0.000 9.267 28.684
27. Tomašovičová Kristýna 2010 GYMPRA 2.800 7.830 0.000 10.633 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 5.450 0.500 6.950 3.000 7.430 0.000 10.433 28.016

zpět na detail závodu