Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SG Vánoční závod

 15.12.2018
 pořadatel: TJ Sokol Praha Vršovice
Stáhnout výsledky

Dívky 2011

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.500 9.230 0.000 12.733 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 9.250 0.000 12.250 3.000 9.370 0.000 12.367 37.350
2. Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Kopáčová 3.500 9.000 0.000 12.500 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 9.200 0.000 12.200 3.000 9.570 0.000 12.567 37.267
3. Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Kopáčová 3.500 8.900 0.000 12.400 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 9.350 0.000 12.350 3.000 9.470 0.000 12.467 37.217
4. Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.000 9.300 0.000 12.300 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.950 0.000 11.950 3.000 9.600 0.000 12.600 36.850
5. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 3.000 8.970 0.000 11.967 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 9.300 0.000 12.300 3.000 9.500 0.000 12.500 36.767
6. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 3.500 8.430 0.000 11.933 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.850 0.000 11.850 3.000 9.330 0.000 12.333 36.116
7. Růžková Nelly 2011 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 3.000 8.730 0.000 11.733 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 9.150 0.000 12.150 3.000 9.170 0.000 12.167 36.050
7. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 3.500 8.570 0.000 12.067 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 9.050 0.000 12.050 3.000 8.930 0.000 11.933 36.050
9. Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.500 8.230 0.000 11.733 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.900 0.000 11.900 3.000 9.400 0.000 12.400 36.033
10. Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 3.000 8.530 0.000 11.533 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 9.100 0.000 12.100 3.000 9.330 0.000 12.333 35.966
11. Štrálová Michelle 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová 3.000 9.270 0.000 12.267 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.550 0.000 11.550 3.000 9.000 0.000 12.000 35.817
12. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 3.000 9.270 0.000 12.267 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.750 0.000 11.750 3.000 8.530 0.000 11.533 35.550
13. Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 3.000 8.870 0.000 11.867 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 9.030 0.000 12.033 35.400
14. Šťastná Aneta Elisabeth 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.000 8.500 0.000 11.500 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.600 0.000 11.600 3.000 9.030 0.000 12.033 35.133
15. Krečová Thea 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová 3.000 8.570 0.000 11.567 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.100 0.000 11.100 3.000 9.330 0.000 12.333 35.000
16. Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová 2.800 8.700 0.000 11.500 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 8.970 0.000 11.967 34.967
17. Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 2.800 8.870 0.000 11.667 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.350 0.000 11.350 3.000 8.700 0.000 11.700 34.717
18. Poláková Tereza 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 2.800 8.230 0.000 11.033 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.350 0.000 11.350 3.000 8.670 0.000 11.667 34.050
19. Luláková Emílie 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová 3.000 8.730 0.000 11.733 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.550 0.000 10.550 3.000 8.730 0.000 11.733 34.016
20. Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 3.000 8.370 0.000 11.367 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.800 0.000 10.800 3.000 8.830 0.000 11.833 34.000
21. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 3.000 7.670 0.000 10.667 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.650 0.000 11.650 3.000 8.670 0.000 11.667 33.984
22. Königová Filipa 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Janovská, Šmídová, Viternová, Kubešová 3.000 8.570 0.000 11.567 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.000 0.000 11.000 3.000 8.370 0.000 11.367 33.934
23. Getlíková Adriana 2011 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 3.000 8.300 0.000 11.300 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.800 0.000 11.800 2.000 8.400 0.000 10.400 33.500
24. Slavičínská Jasmína 2011 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal 2.800 8.330 0.000 11.133 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.050 0.000 10.050 3.000 7.900 0.000 10.900 32.083
25. Weigert Nomin Marie 2011 AC Sparta Praha Novotná, Konečná 3.000 8.370 0.000 11.367 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.550 1.000 10.550 2.000 8.100 0.000 10.100 32.017
25. Kubalová Rebeka 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 3.000 8.470 0.000 11.467 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.750 0.000 10.750 2.000 7.800 0.000 9.800 32.017
27. Rozsypalová Viktorie 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 3.000 8.670 0.000 11.667 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.650 0.000 10.650 2.000 7.630 0.000 9.633 31.950
28. Sikorová Emílie 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 3.000 8.400 0.000 11.400 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.750 0.000 9.750 2.000 8.270 0.000 10.267 31.417
29. Boušková Veronika 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Vondráčková R. 2.800 8.300 0.000 11.100 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.400 0.000 10.400 2.000 7.870 0.000 9.867 31.367
30. Klosová Hana 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Janovská, Šmídová, Viternová, Kubešová 2.800 7.330 0.000 10.133 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.050 0.000 10.050 1.000 7.600 0.000 8.600 28.783
31. Eliášová Mia 2011 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal 2.800 8.000 0.000 10.800 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.500 0.000 8.500 0.000 8.400 0.000 8.400 27.700

zpět na detail závodu