Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SG Vánoční závod

 15.12.2018
 pořadatel: TJ Sokol Praha Vršovice
Stáhnout výsledky

Dívky 2012

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 3.000 8.800 0.000 11.800 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 9.050 0.000 12.050 3.000 9.730 0.000 12.733 36.583
2. Seaton Victoria 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 3.000 8.600 0.000 11.600 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.950 0.000 11.950 3.000 9.500 0.000 12.500 36.050
3. Hrdličková Klaudie 2012 BubbleGym Milerská,Konečná,Poláková 2.800 8.800 0.000 11.600 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.650 0.000 11.650 3.000 9.100 0.000 12.100 35.350
4. Spinová Teodora 2012 AC Sparta Praha Kopáčová 2.800 8.600 0.000 11.400 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.450 0.000 11.450 3.000 9.470 0.000 12.467 35.317
5. Karešová Alice 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 3.000 8.430 0.000 11.433 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.950 0.000 11.950 2.000 9.530 0.000 11.533 34.916
6. Eddé Christine 2012 AC Sparta Praha Kopáčová 2.800 7.500 0.000 10.300 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.750 0.000 11.750 3.000 9.770 0.000 12.767 34.817
7. Zabadalová Klára 2012 AC Sparta Praha Kopáčová 2.800 8.200 0.000 11.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.250 0.000 11.250 3.000 9.430 0.000 12.433 34.683
8. Jusková Anita 2012 BubbleGym Milerská,Konečná,Poláková 2.800 8.930 0.000 11.733 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.150 0.000 11.150 3.000 8.770 0.000 11.767 34.650
9. Stelčovská Marie 2012 TJ Avia Čakovice Dymáková, Řehořová 3.000 8.330 0.000 11.333 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.750 0.000 11.750 2.000 9.430 0.000 11.433 34.516
10. Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Dagan, Šimáčková 3.000 7.430 0.000 10.433 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.050 0.000 11.050 3.000 9.370 0.000 12.367 33.850
11. Kubušová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 2.800 8.070 0.000 10.867 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.700 0.000 10.700 3.000 9.230 0.000 12.233 33.800
12. Burzanovská Zuzana 2012 TJ Sokol Praha Vršovice Vondráčková R. 2.800 8.600 0.000 11.400 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.400 0.000 10.400 3.000 8.770 0.000 11.767 33.567
13. Grygová Karolína 2012 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová 3.000 8.600 0.000 11.600 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.550 0.000 10.550 2.000 9.230 0.000 11.233 33.383
14. Hájková Sofie 2012 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal 2.800 8.300 0.000 11.100 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.900 0.000 10.900 2.000 8.830 0.000 10.833 32.833
15. Gvoždíková Apolena 2012 GYMPRA Hadrbolcová, Morysková B. 2.800 8.070 0.000 10.867 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.850 0.000 10.850 2.000 9.000 0.000 11.000 32.717
16. Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 3.000 6.100 0.000 9.100 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.600 0.000 10.600 3.000 9.470 0.000 12.467 32.167
17. Ouřadová Karolína 2012 GT Šestajovice Dagan, Šimáčková 2.800 7.070 0.000 9.867 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.000 0.000 11.000 2.000 9.100 0.000 11.100 31.967
18. Petrtýlová Laura 2012 GT Šestajovice Dagan, Šimáčková 3.000 7.330 0.000 10.333 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.800 0.000 9.800 2.000 8.800 0.000 10.800 30.933

zpět na detail závodu