Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Petra Kouby

 15.12.2018
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

V. liga

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Vanišová Eliška 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.800 0.000 11.700 2.800 9.133 0.000 11.933 23.633
2. Michalisková Linda 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 8.833 0.000 11.933 2.800 8.833 0.000 11.633 23.566
3. Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.633 0.000 11.633 2.600 9.100 0.000 11.700 23.333
4. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.700 0.000 11.600 3.000 8.667 0.000 11.667 23.267
5. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodovi 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 8.633 0.000 11.733 3.000 8.200 0.000 11.200 22.933
5. Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.800 0.000 11.600 2.800 8.533 0.000 11.333 22.933
7. Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.633 0.000 11.633 2.700 8.533 0.000 11.233 22.866
8. Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.433 0.000 11.233 2.800 8.800 0.000 11.600 22.833
9. Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.033 0.000 11.033 2.700 9.000 0.000 11.700 22.733
10. Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.967 0.000 10.967 2.700 8.867 0.000 11.567 22.534
11. Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.200 0.000 11.000 2.800 8.733 0.000 11.533 22.533
12. Nováková Veronika 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.867 0.000 10.667 2.800 8.767 0.000 11.567 22.234
13. Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.400 0.000 11.400 2.100 8.700 0.000 10.800 22.200
14. Černá Kateřina 2011 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.667 0.000 10.367 2.800 8.967 0.000 11.767 22.134
15. Greta Weiss - Reisinger 2009 Turnleistungszentrum Linz Martina Povišerová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.667 0.000 10.767 2.900 8.167 0.000 11.067 21.834
16. Štěpková Karolína 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.800 0.000 10.600 2.800 8.300 0.000 11.100 21.700
17. Leonie Rambert Hoppe 2012 Turnleistungszentrum Linz Martina Povišerová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.367 0.000 11.167 2.800 7.500 0.000 10.300 21.467
18. Anna Heindl 2012 Turnleistungszentrum Linz Martina Povišerová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.433 0.000 10.233 2.700 7.967 0.000 10.667 20.900

zpět na detail závodu