Na hlavní obsah

Hana Slabá


Ročník:2011
Město:Sezimovo Ústí II
Trenér:Drdová, Cepák, Prokop
Oddíl: TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
25.5.2024 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS) SGZ VS5 B 3.
18.5.2024 Memoriál Karla Parmy SGZ VS5B 8.
27.4.2024 O pohár Českých Budějovic SGZ VS5 B 5.
13.4.2024 VS na zkoušku SGZ VS5B 6.
6.4.2024 Jarní pohár SGZ VS5B 5.
25.11.2023 Mikulášský pohár SGZ II.liga (ZP ČGF) 9.
11.11.2023 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev SGZ IV. liga (ZP ČGF) jednotlivci 2.
11.11.2023 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev SGZ IV. liga (ZP ČGF) 1.
4.11.2023 Jindřichohradecká liga SGZ IV. liga 8.
21.10.2023 Podzimní drakiáda SGZ IV.liga (ZP ČGF + úpravy KSK JČ a KV) 9.
9.6.-11.6.2023 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS4 B - žákyně B 6.
27.5.2023 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS) SGZ VS4 B 1.
22.4.2023 Trhovosvinenský pohár 2023 SGZ VS4 B 1.
1.4.2023 XIII.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové SGZ VS4B 1.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 93.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 23.
26.11.2022 Mikulášský pohár SGZ IV. liga (ZP ČGF s úpravami) 4.
19.11.2022 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev SGZ II liga (ZP ČGF) jednotlivci 13.
19.11.2022 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev SGZ II liga (ZP ČGF) 2.
22.10.2022 XII.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové SGZ VS4B Žákyně B 18.
25.9.2022 Říčanské hvězdičky SGZ 2. ktg. 2010-11 - VS4B 8.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS4 B - žákyně B 33.
28.5.2022 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS) SGZ VS4 B 4.
14.5.2022 Memoriál Karla Parmy SGZ VS4B 6.
23.4.2022 Trhovosvinenský pohár 2022 SGZ VS 4 B 5.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ žákyně 7.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Dvojboj Absolutní pořadí 24.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Kladina Absolutní pořadí 24.
20.11.2021 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev SGZ IV. liga (ZP ČGF) 2.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS4 B (žákyně B) 31.
18.9.2021 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS) SGZ VS4 B 6.
23.11.2019 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ V. liga (podzim ZP ČGF) 2.
9.11.2019 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ V. liga 29.
1.6.2019 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VS1 A 5.
25.5.2019 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS1A+B 8.
11.5.2019 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS1 A 15.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ V.kategorie VS1A 14.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS1A 10.
15.12.2018 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ V. liga 10.
17.11.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ V. liga 2.
10.11.2018 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ V. liga 15.
2.6.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VS0A 8.
26.5.2018 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS0A 6.
12.5.2018 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS0A 1.
28.4.2018 SGŽ Trhovosvinenský pohár 2018 SGZ VS 0 A 10.
9.12.2017 SGŽ Memoriál P. Kouby SGZ Základní stupeň 14.
Datum Závod
14.6.-16.6.2024 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS)