Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Petra Kouby

 15.12.2018
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

III. liga (kategorie C)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 8.967 0.000 12.067 3.100 9.100 0.000 12.200 24.267
2. Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 8.900 0.000 12.000 3.200 8.800 0.000 12.000 24.000
3. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 8.733 0.000 11.833 3.000 9.033 0.000 12.033 23.866
4. Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 9.000 0.000 11.800 2.800 9.000 0.000 11.800 23.600
5. Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 8.433 0.000 11.533 3.200 8.800 0.000 12.000 23.533
6. Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 8.567 0.000 11.767 3.100 8.533 0.000 11.633 23.400
7. Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 8.267 0.000 11.367 3.200 8.767 0.000 11.967 23.334
8. Jirkovská Kristýna 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 8.500 0.000 11.600 3.200 8.500 0.000 11.700 23.300
9. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.167 0.000 11.167 2.800 9.100 0.000 11.900 23.067
10. Vendlová Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.933 0.000 10.933 2.800 8.567 0.000 11.367 22.300
11. Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Svobodovi 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.333 0.000 11.233 3.100 7.933 0.000 11.033 22.266
12. Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov Svobodovi 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.100 0.000 11.000 3.000 8.233 0.000 11.233 22.233
13. Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.467 0.000 11.267 2.800 8.133 0.000 10.933 22.200
14. Nýdlová Veronika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.100 0.000 11.000 2.900 8.033 0.000 10.933 21.933
15. Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.633 0.000 10.633 2.900 8.333 0.000 11.233 21.866
16. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.833 0.000 10.633 2.900 8.333 0.000 11.233 21.866
17. Kotrlíková Anna 2009 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.067 0.000 10.867 2.800 8.067 0.000 10.867 21.734
18. Košnarová Adriana 2007 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.300 0.000 10.100 2.900 8.500 0.000 11.400 21.500
19. Kučerová Eliška 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 7.567 0.000 9.767 2.900 8.400 0.000 11.300 21.067
20. Šrámková Barbora 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.900 0.000 10.700 2.800 7.467 0.000 10.267 20.967
21. Hadová Tereza 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.000 0.000 9.500 2.900 7.500 0.000 10.400 19.900
22. Vašicová Daniela 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.133 0.000 10.033 2.800 6.967 0.000 9.767 19.800
23. Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.467 0.000 10.367 2.800 6.500 0.000 9.300 19.667
24. Vondrášková Lenka 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600 7.700 0.000 9.300 2.300 8.033 0.000 10.333 19.633
25. Václavíková Šárka 2009 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 7.667 0.000 9.767 2.300 7.133 0.000 9.433 19.200
26. Niedobová Kristýna 2007 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 6.167 0.000 8.567 2.200 7.800 0.000 10.000 18.567
27. Ondrášková Štěpánka 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.567 0.000 9.367 2.100 6.300 0.000 8.400 17.767
28. Pulcová Sára 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.100 6.867 0.000 7.967 2.700 6.667 0.000 9.367 17.334
29. Šimečková Tereza 2006 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 6.200 0.000 8.500 2.300 6.467 0.000 8.767 17.267

zpět na detail závodu