Česká gymnastická federace

Menu

Akce

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME) - ODLOŽENO

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami - ZRUŠENO

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů - ODLOŽENO

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ODLOŽENO

30.10.2020 - 31.10.2020 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C" - ODLOŽENO

31.10.2020 - 1.11.2020 SGM

Memoriál R. Pauly a O. Šišky

31.10.2020 TR

TRA 2. Český pohár - ZRUŠENO

1.11.2020 TR

TRA Podzvičínský skokánek

1.11.2020 SGZ

Memoriál V. Růžičkové - ZRUŠENO

6.11.2020 - 8.11.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT a 2. KZ - ODLOŽENO pro ME

6.11.2020 - 8.11.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03

6.11.2020 - 8.11.2020 PA

2. Mistrovství ČR v Parkouru

7.11.2020 - 8.11.2020 AE

Pohár Federací - 4. kolo

7.11.2020 SGM, SGZ

Chebská bradla

7.11.2020 SGZ

Pohár studenstva - !!! ZRUŠENO !!!

7.11.2020 TG

TG Plzeňský pohár - ZRUŠENO

7.11.2020 SGZ

Jindřichohradecká liga - ZRUŠENO

7.11.2020 - 8.11.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

11.11.2020 SGM

TS 2020

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Czech Aerobic Open

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

14.11.2020 - 15.11.2020 SGM, SGZ

Memoriál J. Gajdoše - ZRUŠENO

14.11.2020 TG

Republikové finále ČASPV - ZRUŠENO

14.11.2020 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

14.11.2020 SGZ

Mikulášský pohár

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistry s Mistry

14.11.2020 TG

Blue Cup TVT Motion - ZRUŠENO

14.11.2020 SGZ

Ještědský pohár

14.11.2020 SGZ

Přebor Zlínského kraje

14.11.2020 SGM, SGZ

Poberounský dvojboj

15.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - nepostupové kategorie

15.11.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

17.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje

17.11.2020 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

19.11.2020 - 21.11.2020 SGM, SGZ

Závod OH nadějí / Olympic Hope´s Cup - ZRUŠENO

20.11.2020 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje družstva

21.11.2020 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

21.11.2020 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TR

TRA Závod O libereckého skokana II.

21.11.2020 - 22.11.2020 AE

Mistry s Mistry

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.12

22.11.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

22.11.2020 SGM

SGM Extraliga, I.lia, II. liga

22.11.2020 TG

Á hop - TeamGymový dvojboj

22.11.2020 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR)

Reklama

Šárka Tisoňová

Ročník:2007
Město:Slavče
Trenér:Tisoňová Zdeňka
Oddíl: TJ Spartak Trhové Sviny z.s. (SGZ)

Přihlášky

Datum Závod
30.10.-31.10.2020 Mistrovství ČR jednotlivkyň "C" - ODLOŽENO

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
14.12.2019 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ III. liga (juniorky C) 4.
23.11.2019 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ III. liga (juniorky C) 5.
26.10.-27.10.2019 SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C SGZ VS4C - starší žákyně 19.
11.5.2019 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS4 C 1.
15.12.2018 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ III. liga (kategorie C) 9.
17.11.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ III. liga (kategorie C) 2.
10.11.2018 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ III. liga 7.
26.10.-27.10.2018 SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C SGZ žákyně C 17.
2.6.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VS4C 5.
12.5.2018 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS4C 5.
28.4.2018 SGŽ Trhovosvinenský pohár 2018 SGZ VS 4 C 6.
9.12.2017 SGŽ Memoriál P. Kouby SGZ Žákyně C 4.
18.11.2017 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ III. liga - Žákyně C 3.
27.10.-28.10.2017 SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C SGZ mladší žákyně C 26.
3.6.2017 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ Žákyně C 18.
13.5.2017 SGŽ O Pohár Českých Budějovic SGZ Žákyně C 4.
22.4.2017 SGŽ Trhovosvinenský pohár 2017 SGZ Žákyně C 6.
8.4.2017 SGŽ Veselský pohár SGZ žákyně C 5.
10.12.2016 Memoriál P. Kouby SGŽ SGZ Žákyně C 18.
19.11.2016 Přebor Jihočeský kraj a Vysočina SGŽ SGZ III. liga - Žákyně C 2.
22.10.2016 Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice žen (kategorie C) SGZ Žákyně C 64.
29.5.2016 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina SGZ Mladší žákyně 12.
23.4.2016 Trhovosvinenský pohár 2016 SGZ Mladší žákyně 6.
12.12.2015 Memoriál Petra Kouby SGZ III. liga - Mladší žákyně 12.
21.11.2015 Přebor družstev Jihočeského kraje a Kraje Vysočina SGZ III. liga - Mladší žákyně 6.
16.5.2015 O Pohár Českých Budějovic SGZ základní stupeň 6.
11.4.2015 Trhovosvinenský pohár SGZ 1_Základní stupeň 0.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři