Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Z. Hartlové

 14.4.2018
 pořadatel: SG Pelhřimov
Stáhnout výsledky

VII.kategorie Žákyně C VS4 C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.H. Belšánová, Dubová,Vybíralovi 2.500 8.500 0.000 11.000 3.100 8.450 0.000 11.550 3.000 8.700 0.000 11.700 34.250
2. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.H. Belšánová, Dubová, Vybíralovi 2.500 8.300 0.000 10.800 3.100 7.700 0.000 10.800 3.100 9.070 0.000 12.170 33.770
3. Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 2.500 8.000 0.000 10.500 3.000 7.950 0.000 10.950 3.100 9.000 0.000 12.100 33.550
4. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.H. Belšánová,Dubová,Vybíralovi 2.500 7.300 0.000 9.800 3.100 8.400 0.000 11.500 3.000 8.470 0.000 11.470 32.770
5. Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda 2.500 6.500 0.000 9.000 2.900 7.800 0.000 10.700 3.300 8.130 0.000 11.430 31.130
6. Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS S.Ú. kolektiv trenérů 2.500 6.600 0.000 9.100 3.200 8.100 0.000 11.300 3.100 7.530 0.000 10.630 31.030
7. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.H. Belšánová, Dubová, Vybíralovi 2.500 7.300 0.000 9.800 2.900 7.050 0.000 9.950 2.900 8.000 0.000 10.900 30.650
8. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodová,Švecová,Zourová 2.000 7.240 0.000 9.240 3.100 7.450 0.000 10.550 2.900 7.870 0.000 10.770 30.560
9. Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS S.Ú. kolektiv trenérů 2.500 6.700 0.000 9.200 3.000 7.500 0.000 10.500 3.100 7.670 0.000 10.770 30.470
10. Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS S.Ú. kolektiv trenérů 2.500 6.600 0.000 9.100 3.000 7.000 0.000 10.000 2.900 7.730 0.000 10.630 29.730
11. Klodnerová Karolína 2007 TJ Sokol Chrudim Linková 1.500 6.600 0.000 8.100 2.900 8.050 0.000 10.950 2.800 7.430 0.000 10.230 29.280
12. Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová 2.000 6.700 0.000 8.700 3.000 7.400 0.000 10.400 2.400 6.930 0.000 9.330 28.430
13. Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.500 7.340 0.000 9.840 3.200 5.100 0.000 8.300 2.900 6.530 0.000 9.430 27.570
14. Komárková Tereza 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.000 5.400 0.000 7.400 2.800 5.800 0.000 8.600 3.200 7.370 0.000 10.570 26.570
15. Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová 2.000 6.800 0.000 8.800 3.000 5.350 0.000 8.350 2.900 6.230 0.000 9.130 26.280
16. Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol. 1.500 7.140 0.000 8.640 3.100 5.550 0.000 8.650 3.000 5.630 0.000 8.630 25.920
17. Budinská Lucie 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol. 1.500 6.100 0.000 7.600 3.100 5.300 0.000 8.400 2.400 5.570 0.000 7.970 23.970

zpět na detail závodu