Česká gymnastická federace

Menu

Akce

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME) - ODLOŽENO

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami - ZRUŠENO

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů - ODLOŽENO

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ODLOŽENO

30.10.2020 - 31.10.2020 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C" - ODLOŽENO

31.10.2020 - 1.11.2020 SGM

Memoriál R. Pauly a O. Šišky

31.10.2020 TR

TRA 2. Český pohár - ZRUŠENO

1.11.2020 TR

TRA Podzvičínský skokánek

1.11.2020 SGZ

Memoriál V. Růžičkové - ZRUŠENO

6.11.2020 - 8.11.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT a 2. KZ - ODLOŽENO pro ME

6.11.2020 - 8.11.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03

6.11.2020 - 8.11.2020 PA

2. Mistrovství ČR v Parkouru

7.11.2020 - 8.11.2020 AE

Pohár Federací - 4. kolo

7.11.2020 SGM, SGZ

Chebská bradla

7.11.2020 SGZ

Pohár studenstva - !!! ZRUŠENO !!!

7.11.2020 TG

TG Plzeňský pohár - ZRUŠENO

7.11.2020 SGZ

Jindřichohradecká liga - ZRUŠENO

7.11.2020 - 8.11.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

11.11.2020 SGM

TS 2020

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Czech Aerobic Open

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

14.11.2020 - 15.11.2020 SGM, SGZ

Memoriál J. Gajdoše - ZRUŠENO

14.11.2020 TG

Republikové finále ČASPV

14.11.2020 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

14.11.2020 SGZ

Mikulášský pohár

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistry s Mistry

14.11.2020 TG

Blue Cup TVT Motion - ZRUŠENO

14.11.2020 SGZ

Ještědský pohár

14.11.2020 SGZ

Přebor Zlínského kraje

14.11.2020 SGM, SGZ

Poberounský dvojboj

15.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - nepostupové kategorie

15.11.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

17.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje

17.11.2020 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

19.11.2020 - 21.11.2020 SGM, SGZ

Závod OH nadějí / Olympic Hope´s Cup - ZRUŠENO

20.11.2020 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje družstva

21.11.2020 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

21.11.2020 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TR

TRA Závod O libereckého skokana II.

21.11.2020 - 22.11.2020 AE

Mistry s Mistry

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.12

Reklama

Barbora Dvořáková

Ročník:2008
Město:Horní Pěna
Trenér:Belšánová,Dubová, Vybíralová
Oddíl: TJ Slovan J.Hradec, z.s. (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
14.12.2019 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ IV. liga (podzim ZP ČGF) 6.
23.11.2019 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ IV. liga (podzim ZP ČGF) 1.
9.11.2019 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ IV. liga 11.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 9.
1.6.2019 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VS4 B 9.
25.5.2019 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS4B 4.
11.5.2019 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS4 B 9.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ VI.kategrie VS4B Žákyně B 6.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS4B 1.
15.12.2018 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ IV. liga 5.
17.11.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ III. liga (kategorie C) 1.
10.11.2018 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ III. liga 1.
26.10.-27.10.2018 SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C SGZ žákyně C 1.
2.6.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VS4C 2.
26.5.2018 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS4C 4.
12.5.2018 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS4C 1.
5.5.2018 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. IV. 1.
28.4.2018 SGŽ Trhovosvinenský pohár 2018 SGZ VS 4 C 2.
21.4.2018 SGŽ Veselský pohár SGZ VS4C 1.
14.4.2018 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ VII.kategorie Žákyně C VS4 C 1.
9.12.2017 SGŽ Memoriál P. Kouby SGZ Žákyně C 1.
18.11.2017 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ III. liga - Žákyně C 1.
11.11.2017 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ Žákyně C 1.
27.10.-28.10.2017 SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C SGZ mladší žákyně C 3.
3.6.2017 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ Žákyně C 9.
13.5.2017 SGŽ O Pohár Českých Budějovic SGZ Žákyně C 1.
29.4.2017 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. III. - nar. 2008 3.
22.4.2017 SGŽ Trhovosvinenský pohár 2017 SGZ Žákyně C 1.
8.4.2017 SGŽ Veselský pohár SGZ mladší žákyně 3.
10.12.2016 Memoriál P. Kouby SGŽ SGZ Mladší žákyně 3.
19.11.2016 Přebor Jihočeský kraj a Vysočina SGŽ SGZ III. liga - Mladší žákyně 1.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Mladší žákyně 2008-2009 13.
29.5.2016 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina SGZ Mladší žákyně 7.
23.4.2016 Trhovosvinenský pohár 2016 SGZ Mladší žákyně 4.
21.11.2015 Přebor družstev Jihočeského kraje a Kraje Vysočina SGZ Základní stupeň 1.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři