Česká gymnastická federace

Akce

5.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

30.5.2021 XX

Valná hromada ČGF

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

SGŽ Memoriál Z. Hartlové

sportovní gymnastika žen
 14.4.2018
 pořadatel: SG Pelhřimov
 přihlášky prostřednictvím GISu do 8.4.2018
 elektronické výsledky
Kategorie Mimi II. povoleno 6 závodnic pořádajícímu oddílu

Seznam přihlášek

MIMI 1 (2012 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Harantová Agáta 2012 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
2 Klubalová Adéla 2013 SG Pelhřimov Švecová Zdena
3 Pechová Klára 2013 SG Pelhřimov Švecová Zdena
4 Omelnytska Líza 2012 SG Pelhřimov Švecová Zdena
5 Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
6 Holická Tereza 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková
7 Kopelentová Karolína 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Látová, Krajňáková,
8 Exnerová Olivie 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
9 Chumová Kristýna 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
10 Kubíková Kateřina 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
11 Matušíková Viktorie 2013 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
12 Čižková Anežka 2012 TJ Sokol Chrudim Brožová
13 Malinová Klaudie 2012 TJ Sokol Chrudim Brožová
14 Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Sikora Rudolf
15 Dubská Viktorie 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
16 Mansfeldová Adéla 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

MIMI 2 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová
2 Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová
3 Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová
4 Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová
5 Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svbodová,Švecová
6 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
7 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
8 Poláková Tereza 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
9 Šťastná Aneta Elisabeth 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
10 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
11 Berto Ashley 2011 TJ Sokol Chrudim Brožová
12 Čechlovská Kristýna 2011 TJ Sokol Chrudim Brožová

III. kategorie VS0 A (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zralá Eliška 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
2 Zavadilová Zdenka 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
3 Pantučková Ella 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
4 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
5 Martínková Veronika 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková
6 Sekaninová Tereza 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
7 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková,Maryšková, Havelková
8 Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
9 Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
10 Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
11 Dzjumová Natálie 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
12 Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
13 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková
14 Krejčí Štěpánka 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková
15 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková
16 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková

IV.kategorie VS1 A (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Buršová Eliška 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
2 Činoveská Valerie 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
3 Kučerová Adéla 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová
4 Číhalová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Geržová Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Kováčová Marika Nina 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
8 Poláčková Adriana 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
9 Vojtěchová Antonie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
10 Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
11 Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
12 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
13 Matoušková Adéla 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
14 Mičková Andrea 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
15 Vanišová Eliška 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
16 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková, Pavlíková Kešnarová
17 Michalisková Linda 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová,Dvořáková, Pavlíková Kešnarová
18 Malinová Izabell Zoe 2010 TJ Sokol Chrudim Linková
19 Plachá Emily 2010 TJ Sokol Chrudim Linková
20 Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
21 Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
22 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

V.kategorie VS1B (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jirkovská Kristýna 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

VI.kategorie Žákyně B VS4 B (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková
2 Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
4 White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
5 Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
6 Vlažná Tina 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
7 Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
8 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
9 Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká
10 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
11 Vlasáková Zuzana 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká
12 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
13 Krajňaková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Balšánová,Dubová, Vybíralovi
14 Horníková Karolína 2006 TJ Sokol Chrudim Linková
15 Hronová Tereza 2007 TJ Sokol Kolín Vondráček, Marešová
16 Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková
17 Marešová Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Vondráček, Marešová
18 Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Vondráček, Marešová
19 Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
20 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VII.kategorie Žákyně C VS4 C (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Budinská Lucie 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Komárková Tereza 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Šupková Petra 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová
7 Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodová,Švecová,Zourová
8 Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová
9 Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
10 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová,Vybíralovi
11 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralovi
12 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralovi
13 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralovi
14 Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
15 Klodnerová Karolína 2007 TJ Sokol Chrudim Linková
16 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
17 Pilečková Amálie 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
18 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
19 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VIII.kategorie Juniorky VS5 C (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Molíková Simona 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Migusová Barbora 2004 SG Pelhřimov Svobodovi
4 Pechová Kateřina 2005 SG Pelhřimov Svobodovi
5 Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi
6 Listoňová Aneta 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila
7 Středová Magdaléna 2005 TJ Doksy Klimešová Linda
8 Vránová Markéta 2004 TJ Doksy Jakšová Kamila
9 Šimonová Bára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková
10 Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

IX.kategorie JuniorkyB a ŽenyB VS6 B (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
2 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
4 Chvátalová Tereza 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
5 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
6 Řehoušková Amálie 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
7 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
8 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Blatecká
9 Dufková Markéta 1996 T.J. Sokol Brno I Blatecká
10 Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
11 Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
12 Petrusová Kateřina 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
13 Kulhavá Sára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková
14 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři