Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ přebor ČOS - Finále

 11.11.2018
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
Stáhnout výsledky

Juniorky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.800 9.300 0.000 12.100 2.800 7.900 0.000 10.700 4.300 8.150 0.100 12.350 4.000 8.150 0.000 12.150 47.300
2. Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Janečková 3.500 9.150 0.000 12.650 2.800 8.050 0.000 10.850 4.400 6.800 0.000 11.200 4.200 8.150 0.000 12.350 47.050
3. Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná, Miškovic 3.500 9.150 0.000 12.650 2.300 8.350 0.000 10.650 3.600 6.550 0.000 10.150 4.000 7.350 0.000 11.350 44.800
4. Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 9.000 0.000 11.800 2.000 7.700 0.000 9.700 3.000 8.200 0.000 11.200 4.000 7.900 0.000 11.900 44.600
5. Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 3.500 9.300 0.000 12.800 2.800 6.900 0.000 9.700 4.700 5.700 0.000 10.400 3.700 6.700 0.000 10.400 43.300
6. Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 9.250 0.000 12.050 1.900 6.750 0.000 8.650 3.000 6.250 0.000 9.250 3.300 7.600 0.000 10.900 40.850
7. Klasnová Tereza 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 8.750 0.000 11.550 2.000 7.250 0.000 9.250 2.700 6.200 0.000 8.900 3.100 7.900 0.100 10.900 40.600
8. Kulhavá Sára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 9.000 0.000 12.000 2.000 7.750 0.000 9.750 3.100 7.300 0.000 10.400 1.900 8.300 2.500 7.700 39.850
9. Dufková Markéta 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.800 8.700 0.000 11.500 1.400 6.550 0.000 7.950 3.000 6.250 0.100 9.150 2.400 7.950 0.000 10.350 38.950
10. Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Blatecká 3.500 7.900 0.000 11.400 2.600 6.200 0.000 8.800 2.100 6.400 0.000 8.500 2.800 7.150 0.000 9.950 38.650
11. Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 8.250 0.100 10.950 1.900 5.050 0.000 6.950 2.600 7.300 0.000 9.900 2.900 7.850 0.000 10.750 38.550
12. Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 2.400 8.350 0.000 10.750 1.900 6.000 0.000 7.900 1.600 7.350 0.000 8.950 2.700 7.150 0.000 9.850 37.450
13. Šubrtová Michaela 2005 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Farkašová, Dvořáková 2.800 8.200 0.000 11.000 1.400 4.600 0.000 6.000 2.900 6.150 0.000 9.050 2.800 8.050 0.000 10.850 36.900
14. Schindlerová Petra 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.650 0.000 11.450 1.900 5.600 0.000 7.500 2.200 5.200 0.000 7.400 2.700 7.300 0.000 10.000 36.350
15. Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.350 0.000 11.150 1.900 6.100 0.000 8.000 2.800 6.650 0.000 9.450 1.500 6.100 0.500 7.100 35.700
16. Loumanová Lucie 2004 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová 2.400 8.700 0.000 11.100 1.900 6.000 0.000 7.900 2.700 5.200 0.100 7.800 1.900 6.500 0.000 8.400 35.200
17. Chrastinová Lucie 2003 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 8.300 0.000 11.100 1.300 6.300 0.000 7.600 2.500 5.450 0.000 7.950 2.500 6.450 0.500 8.450 35.100
18. Prusenovská Elisabeth 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.000 8.000 0.000 10.000 1.900 4.850 0.000 6.750 2.200 5.450 0.000 7.650 2.700 6.300 0.000 9.000 33.400
19. Ševčíková Tereza 2005 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 2.400 8.100 0.000 10.500 1.100 6.050 2.000 5.150 2.100 4.650 0.000 6.750 1.500 7.200 0.500 8.200 30.600
20. Víceníková Karin 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 5.650 0.000 7.650 3.500 5.900 0.000 9.400 2.800 7.550 0.000 10.350 27.400
21. Kleisner Victoria 2004 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 2.000 6.500 0.000 8.500 1.200 4.650 0.000 5.850 1.500 5.650 0.000 7.150 1.200 6.900 2.500 5.600 27.100

zpět na detail závodu