Na hlavní obsah

Daniela Hálová


Ročník:2005
Město:Praha 4
Trenér:Novotná
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Kampa (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS6A - seniorky 10.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ ženy 2.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Dvojboj Absolutní pořadí 2.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Kladina Absolutní pořadí 9.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Finále 1.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga - jednotlivkyně 10.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga 5.
27.11.2021 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Ženy 1.
25.6.-27.6.2021 MISTROVSTVÍ ČR MT SGZ VS6A (ženy A) 2.
7.3.2020 Nominační závod na ME / MEJ SGZ Juniorky 4.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ Extraliga 3.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga - jednotlivkyně 7.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Juniorky 1.
9.11.2019 SGŽ Nominační závod na OHC SGZ Kvalifikace OHC 4.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS5A - bradla 6.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS5A - kladina 6.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS5A - prostná 1.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS5A (juniorky A) 1.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ NOMINAČNÍ ZÁVOD NA MSJ/EYOF 1.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ Nominace LODM 3.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS 5A - nominační závod MSJ & EYOF 8.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ Extraliga 5.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ extraliga - jednotlivkyně 11.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Juniorky 3.
10.11.2018 SGŽ Nominační závod na OHC SGZ Kvalifikace OHC 2.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS5A (juniorky) 3.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS5A 2.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Starší žákyně 3.
10.6.-11.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ kadetky - volné sestavy 4.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ kadetky 7.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ kadetky 5.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 2.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 1.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ žákyně 1.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Finále na kladině 9.
22.1.2017 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Žákyně IIA 1.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ I. liga - jednotlivkyně 5.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ I. Liga 4.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ I. liga - jednotlivkyně 11.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ I. liga 3.
15.10.2016 GK Vítkovice Cup SGZ 1. kat - žákyně A 3.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ kadetky 1.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga 4.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga - jednotlivkyně 12.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ I. liga 2.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ I. liga jednotlivkyně 6.
13.6.-14.6.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ žákyně A 1.
23.5.2015 Memoriál Marie Široké - 1. kvalifikační závod na MČR SGZ Žákyně A 1.
6.12.2014 Liga družstev žen SGZ I. liga - jednotlikyně 19.
22.6.-23.6.2013 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ starší žákyně 2.
Datum Závod
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT