Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 20.5.2018
 pořadatel: Kolín
Stáhnout výsledky

VS1B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Puldová Johana 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.000 0.000 18.000 8.800 6.950 0.000 15.750 70.950
2. Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.350 0.000 17.350 8.800 7.050 0.000 15.850 70.450
3. Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 5.400 0.000 15.400 10.000 7.750 0.000 17.750 69.550
4. Holanová Ellen 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 6.600 0.000 16.600 9.000 6.250 0.000 15.250 67.500
5. Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 8.250 0.000 18.250 8.500 6.700 0.000 15.200 9.000 6.900 0.000 15.900 67.100
6. Šebková Karolína 2005 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.950 0.000 16.950 7.800 6.150 0.000 13.950 66.500
7. Kačerová Agáta 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.350 0.000 18.350 8.500 6.750 0.000 15.250 9.000 5.150 0.000 14.150 65.950
8. Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 7.500 0.000 17.500 8.500 6.800 0.000 15.300 9.000 4.750 0.000 13.750 65.200
9. Červená Markéta 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.200 0.000 17.200 8.500 7.400 0.000 15.900 8.200 5.150 0.000 13.350 64.500
10. Štreitová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 6.150 0.000 16.150 9.000 4.050 0.000 13.050 64.100
11. Bachová Natálie 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.350 0.000 17.350 8.500 4.350 0.000 12.850 8.800 4.750 0.000 13.550 61.700
11. Bajerová Mia 2007 GYMPRA Morysková B. 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 5.600 0.000 15.600 8.500 7.100 0.000 15.600 7.800 6.500 0.000 14.300 62.500
12. Hlinomazová Ema 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.100 0.000 17.100 9.000 6.050 0.000 15.050 7.800 4.100 0.000 11.900 61.600
13. Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.400 0.000 17.400 8.500 6.150 0.300 14.350 6.600 4.450 0.000 11.050 61.250
14. Malá Magdaléna 2007 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 6.550 0.000 16.550 8.500 4.250 0.000 12.750 6.600 5.350 0.000 11.950 60.200
14. Leščáková Lucie 2009 GYMPRA Morysková B. 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 7.300 0.000 17.300 8.500 4.400 0.000 12.900 7.800 5.800 0.000 13.600 61.250
15. Jíchová Julie 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová,N.Štíchová 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.750 0.000 17.750 8.500 5.700 0.000 14.200 7.000 3.600 0.000 10.600 59.650
16. Shetelia Kristina 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 10.000 4.850 0.000 14.850 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 4.250 0.000 14.250 4.900 4.350 0.000 9.250 55.750

zpět na detail závodu