Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Oblastní přebor Prahy

 3.5.2015
 pořadatel: Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

Základní stupeň

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 9.400 0.000 15.400 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 8.900 0.000 14.900 60.350
2. Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 9.500 0.000 15.500 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 9.300 0.000 15.300 59.900
3. Horáková Lucie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.850 0.000 14.850 59.300
4. Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.500 0.000 14.500 58.600
5. Měšťánková Barbora 2008 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 9.150 0.000 15.150 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 8.500 0.000 14.500 57.550
6. Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 7.750 0.000 13.750 56.950
7. Jacinová Natália 2007 AC Sparta Praha Dominika Dymáková 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 8.000 0.000 14.000 56.200
8. Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M., Pinkavová 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 8.300 0.000 14.300 5.700 6.850 0.000 12.550 55.550
9. Skopalíková Anna 2007 AC Sparta Praha Dominika Dymáková 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 7.650 0.000 13.650 5.500 8.400 1.000 12.900 55.400
10. Sojková Helena 2007 TJ Sokol Horní Počernice Formanová, Muhr 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 8.200 0.000 14.200 5.500 8.300 0.000 13.800 6.000 6.800 0.000 12.800 54.900
11. Novotná Magdaléna 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 7.950 0.000 13.950 5.700 7.100 1.000 11.800 54.600
12. Miková Zuzana 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová, Spitzerová, Rosendorfová 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 6.350 0.000 12.350 54.350
13. Pavonne Nicoletta 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice Kašparová, Brabcová 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 8.000 0.000 14.000 5.500 7.600 0.000 13.100 4.000 6.550 0.000 10.550 52.000
14. Jakabová Michaela 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice Kašparová, Brabcová 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 4.750 0.000 10.750 6.000 6.350 0.000 12.350 51.800
15. Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M., Pinkavová 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 6.350 0.000 12.350 5.200 7.050 2.000 10.250 51.100
16. Pechanová Viktorie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová, Spitzerová, Rosendorfová 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 6.350 0.000 12.350 3.700 6.100 1.000 8.800 50.550
17. Figallová Gábina 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice Kašparová, Brabcová 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 8.000 0.000 14.000 6.000 8.000 0.000 14.000 3.700 5.600 1.000 8.300 50.500
18. Kuruczová Adéla 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová, Spitzerová, Rosendorfová 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 6.650 0.000 12.650 6.000 6.900 0.000 12.900 4.000 5.150 0.000 9.150 48.900

zpět na detail závodu