Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Čerti s andělem

 23.6.2018
 pořadatel: TJ Slovan Praha
Stáhnout výsledky

Ďáblice - jedn.

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kulifajová Emily 2007 TJ Sokol Kolín 3.100 6.900 0.000 10.000 3.000 8.750 0.000 11.750 21.750
2. Seidlová Andrea 2006 TJ Sokol Hradec Králové 3.100 7.000 0.000 10.100 2.800 8.700 0.000 11.500 21.600
3. Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany 2.800 6.850 0.000 9.650 3.000 8.400 0.000 11.400 21.050
4. Marešová Lucie 2007 TJ Sokol Kolín 3.300 6.100 0.000 9.400 3.400 8.200 0.000 11.600 21.000
5. Silberová Aneta 2006 TJ Sokol Hradec Králové 3.000 6.550 0.000 9.550 2.800 8.600 0.000 11.400 20.950
6. Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha 3.000 7.000 0.000 10.000 2.900 7.950 0.000 10.850 20.850
6. Pudlová Adéla 2008 TJ Sokol Kolín 3.200 6.200 0.000 9.400 3.000 8.450 0.000 11.450 20.850
6. Panová Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice 3.000 6.800 0.000 9.800 2.800 8.250 0.000 11.050 20.850
9. Wildová Adéla 2006 TJ Sokol Hradec Králové 3.000 5.900 0.000 8.900 2.800 9.100 0.000 11.900 20.800
10. Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha 3.100 6.650 0.000 9.750 2.900 7.850 0.000 10.750 20.500
11. Ryšavá Viktorie 2008 TJ Slovan Praha 3.100 5.700 0.000 8.800 2.900 8.300 0.000 11.200 20.000
12. Hronová Tereza 2007 TJ Sokol Kolín 3.200 5.050 0.000 8.250 3.000 8.000 0.000 11.000 19.250
12. Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha 2.400 5.450 0.000 7.850 2.900 8.500 0.000 11.400 19.250
14. Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice 3.000 5.450 0.000 8.450 2.800 7.800 0.000 10.600 19.050
15. Bedford Eva Lily 2007 SK Hradčany 2.900 5.450 0.000 8.350 2.900 7.750 0.000 10.650 19.000
16. Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice 3.000 6.050 0.000 9.050 2.800 6.800 0.000 9.600 18.650
17. Trčová Lenka 2010 SG Štětí 2.400 5.400 0.000 7.800 2.900 7.650 0.000 10.550 18.350
18. Kindlová Valerie 2008 SK Hradčany 2.400 5.350 0.000 7.750 2.800 7.750 0.000 10.550 18.300
19. Gierszewski Coline 2006 SK Hradčany 3.000 4.100 0.000 7.100 2.800 7.900 0.000 10.700 17.800
20. Čechová Eliška 2006 SG Štětí 2.200 4.850 0.000 7.050 2.900 7.800 0.000 10.700 17.750
21. Křížová Alžběta 2009 TJ Sokol Praha Vršovice 2.900 3.950 0.000 6.850 2.800 7.950 0.000 10.750 17.600
22. Verecka Nela 2007 SK Hradčany 2.900 3.400 0.000 6.300 2.800 8.400 0.000 11.200 17.500
23. Dvořáková Emma 2008 TJ Slovan Praha 3.100 3.950 0.000 7.050 2.900 7.400 0.000 10.300 17.350
24. Tomaštíková Andrea 2009 HOP Dolní Jirčany 2.400 4.100 0.000 6.500 2.800 7.950 0.000 10.750 17.250
24. Šedivá Kateřina 2006 HOP Dolní Jirčany 1.800 4.900 0.000 6.700 2.800 7.750 0.000 10.550 17.250
26. Pilpachová Lucie 2006 TJ Slovan Praha 2.800 3.900 0.000 6.700 2.900 7.100 0.000 10.000 16.700
27. Scheithauerová Anna 2008 TJ Slovan Praha 1.700 5.650 -4.000 3.350 2.800 7.700 0.000 10.500 13.850
28. Seligerová Natálie 2007 SG Štětí 1.400 4.400 -4.000 1.800 2.800 8.400 0.000 11.200 13.000

zpět na detail závodu