Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy

 25.11.2018
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

III liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.800 8.500 0.000 11.300 2.500 8.450 0.000 10.950 3.000 8.400 0.000 11.400 3.300 8.300 0.000 11.600 45.250
2. Bohatová Gabriela 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 9.300 0.000 11.300 2.500 8.000 0.000 10.500 2.800 8.000 0.000 10.800 3.100 7.900 0.000 11.000 43.600
3. Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková 2.800 8.200 0.000 11.000 2.700 7.750 0.000 10.450 2.700 7.850 0.000 10.550 3.300 7.000 0.000 10.300 42.300
4. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 8.750 0.000 10.750 2.500 6.600 0.000 9.100 2.900 7.450 0.000 10.350 3.000 7.900 0.000 10.900 41.100
5. Ševčíková Tereza 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová 2.800 8.900 0.000 11.700 2.700 6.600 0.000 9.300 2.400 7.350 0.000 9.750 3.100 6.300 0.000 9.400 40.150
6. Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková 2.800 8.450 0.000 11.250 2.600 6.950 0.000 9.550 3.600 4.550 0.000 8.150 3.500 7.600 0.000 11.100 40.050
7. Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková 2.000 8.300 0.000 10.300 2.700 7.300 0.000 10.000 2.800 7.250 0.000 10.050 3.000 6.200 0.000 9.200 39.550
8. Kleisner Victoria 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová 2.000 7.800 0.000 9.800 2.700 7.500 0.000 10.200 3.100 5.550 0.000 8.650 3.000 7.050 0.000 10.050 38.700
9. Jacková Lucia 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Petráková, Prát, Ševčíková 2.000 8.550 0.000 10.550 2.600 6.500 0.000 9.100 3.100 6.100 0.000 9.200 2.900 6.300 0.000 9.200 38.050
10. Gutmanová Sára 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová 2.000 7.250 0.000 9.250 2.000 7.250 0.000 9.250 1.800 7.000 0.000 8.800 2.500 6.900 0.000 9.400 36.700
11. Ženíšková Janika 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Petráková, Prát, Ševčíková 0.800 6.550 1.000 6.350 0.800 7.400 1.000 7.200 1.900 5.450 0.000 7.350 1.600 5.750 0.000 7.350 28.250
12. Klímová Zuzana 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová 0.800 8.050 0.000 8.850 0.800 6.650 1.000 6.450 1.800 3.400 0.000 5.200 2.200 4.950 0.000 7.150 27.650
13. Kmoníčková Darina 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Morysková B. 2.000 8.250 0.000 10.250 1.500 7.300 0.000 8.800 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 5.350 0.000 8.450 27.500
14. Totková Anna 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová 0.800 8.350 0.000 9.150 0.000 0.000 0.000 0.000 0.700 6.600 0.000 7.300 2.400 6.400 0.000 8.800 25.250
15. Buben Anastasia 1995 T.J. Sokol Žižkov II. Prát 0.800 9.200 0.000 10.000 0.800 7.800 1.000 7.600 1.800 5.650 0.000 7.450 0.000 0.000 0.000 0.000 25.050
16. Skálová Tereza 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková 0.800 8.200 0.000 9.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 2.900 0.000 4.800 2.300 6.600 0.000 8.900 22.700
17. Jablonská Anežka 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová 0.800 7.900 0.000 8.700 0.800 7.250 1.000 7.050 1.700 4.800 0.000 6.500 0.000 0.000 0.000 0.000 22.250
18. Chotovinská Barbora 2001 T.J. Sokol Žižkov II. Prát 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 8.050 0.000 9.950 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.750 0.000 10.650 20.600
19. Švábová Kateřina 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 8.450 0.000 10.450 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.150 1.000 9.150 0.000 0.000 0.000 0.000 19.600
20. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.050 0.000 9.550 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.350 0.000 9.850 19.400
21. Totková Lucie 2003 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová 2.800 8.300 0.000 11.100 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 5.550 0.000 7.450 0.000 0.000 0.000 0.000 18.550
22. Bendová Kristýna 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 7.600 1.000 7.400 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 6.400 0.000 8.700 16.100
23. Ženíšková Berenika 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Prát 2.000 6.200 0.000 8.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.500 5.950 1.000 5.450 0.000 0.000 0.000 0.000 13.650
24. Holubovská Simona 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 5.300 0.000 6.700 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 4.750 0.300 6.550 13.250
25. Ženíšková Aranka 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Petráková, Prát, Ševčíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.800 6.100 0.000 7.900 7.900
26. Pryglová Aneta 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Nováková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 6.600 1.000 6.400 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.400
27. Urbanová Sophie 2008 GYMPRA Morysková B. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600 4.650 1.000 5.250 0.000 0.000 0.000 0.000 5.250

zpět na detail závodu