Česká gymnastická federace

Menu

Akce

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ODLOŽENO

30.10.2020 - 31.10.2020 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C" - ODLOŽENO

31.10.2020 - 1.11.2020 SGM

Memoriál R. Pauly a O. Šišky

31.10.2020 TR

TRA 2. Český pohár - ZRUŠENO

1.11.2020 TR

TRA Podzvičínský skokánek

1.11.2020 SGZ

Memoriál V. Růžičkové - ZRUŠENO

6.11.2020 - 8.11.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT a 2. KZ - ODLOŽENO pro ME

6.11.2020 - 8.11.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03

6.11.2020 - 8.11.2020 PA

2. Mistrovství ČR v Parkouru

7.11.2020 - 8.11.2020 AE

Pohár Federací - 4. kolo

7.11.2020 SGM, SGZ

Chebská bradla

7.11.2020 SGZ

Pohár studenstva - !!! ZRUŠENO !!!

7.11.2020 TG

TG Plzeňský pohár - ZRUŠENO

7.11.2020 SGZ

Jindřichohradecká liga - ZRUŠENO

7.11.2020 - 8.11.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

11.11.2020 SGM

TS 2020

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Czech Aerobic Open

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

14.11.2020 - 15.11.2020 SGM, SGZ

Memoriál J. Gajdoše - ZRUŠENO

14.11.2020 TG

Republikové finále ČASPV - ZRUŠENO

14.11.2020 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

14.11.2020 SGZ

Mikulášský pohár

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistry s Mistry

14.11.2020 TG

Blue Cup TVT Motion - ZRUŠENO

14.11.2020 SGZ

Ještědský pohár

14.11.2020 SGZ

Přebor Zlínského kraje

14.11.2020 SGM, SGZ

Poberounský dvojboj

15.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor MS kraje - nepostupové kategorie - PŘELOŽENO - 23.LEDEN 2021

15.11.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

17.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje

17.11.2020 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

19.11.2020 - 21.11.2020 SGM, SGZ

Závod OH nadějí / Olympic Hope´s Cup - ZRUŠENO

20.11.2020 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje družstva

21.11.2020 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

21.11.2020 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TR

TRA Závod O libereckého skokana II.

21.11.2020 - 22.11.2020 AE

Mistry s Mistry

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.12

22.11.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

22.11.2020 SGM

SGM Extraliga, I.lia, II. liga

22.11.2020 TG

Á hop - TeamGymový dvojboj

22.11.2020 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR)

27.11.2020 - 28.11.2020 SGM

SGM Future Cup

27.11.2020 - 29.11.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 3.část

28.11.2020 SGM, SGZ

Sokol Grand Prix de Gymnastique - ZRUŠENO

28.11.2020 SGZ

Memoriál V. Medové

28.11.2020 SGZ

Mikulášský dvojboj ZRUŠENO

28.11.2020 TR

TRA 3. Český pohár

28.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje (VS)

Reklama

Natálie Fulemová

Ročník:2006
Město:Úvaly
Trenér:Šotolová, Křížová
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek (SGZ)

Přihlášky

Datum Závod
30.10.-31.10.2020 Mistrovství ČR jednotlivkyň "C" - ODLOŽENO

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
3.10.2020 O pohár Věry Čáslavské SGZ VS5 C - juniorky C 11.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ V. Juniorky a Ženy C – ročníky 2007 a starší 11.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2008 a st. Kvalifikace 8.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2008 a st. Kvalifikace 9.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2008 a st. FINÁLE 5.
14.12.2019 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ III. liga (juniorky C) 12.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ III liga - jednotlivkyně 3.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ III. liga 2.
26.10.-27.10.2019 SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C SGZ VS5C - juniorky 19.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 3. kategorie 23.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 14.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 9.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Starší I 3.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ III liga - jednotlivkyně 4.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ III. liga 1.
26.10.-27.10.2018 SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C SGZ juniorky C 33.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ V. Starší žákyně 13.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 21.
13.5.2018 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS2B 4.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ VIII. žákyně 2006 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 10.
17.3.2018 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A roč. 2006 3.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2008-2006 17.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2008-2006 12.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Starší I A 6.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga - jednotlivkyně 22.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga 8.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ VI. starší žákyně 13.
8.10.2017 SGŽ Přebor hl.m.Prahy SGZ VS2 nad 10 let 5.
1.10.2017 Dráček SGZ Kategorie 1A roč. 2006-2007 3.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Starší žákyně B 16.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2009-2005 20.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2009-2005 15.
22.1.2017 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Žákyně IA 10.
21.1.2017 SGŽ Memoriál J. Palacha SGZ V. kategorie 5.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně - jednotlivkyně 27.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně 9.
22.10.2016 Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice žen (kategorie C) SGZ Žákyně C 33.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ V. mladší žákyně A 14.
2.10.2016 Dráček SGZ Kategorie A roč. 2006 5.
22.5.2016 Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ žákyně C 1.
13.3.2016 Říčanské hvězdičky SGZ Závod A - kat. 1 - roč. 2006 3.
24.1.2016 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Žákyně I 9.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně 13.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně jednotlikyně 39.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ IV.kategorie - lavička 6.
16.5.2015 Děčínská Kotva O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie B 2006-2007 7.
3.5.2015 Oblastní přebor Prahy SGZ mladší žákyně VS1 33.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři