Česká gymnastická federace

Menu

Akce

10.6.2021 - 13.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup OSIJEK

12.6.2021 TR

TRA Mistrovství ČR

12.6.2021 TR

TRA 50 let - ODLOŽENO

12.6.2021 SGM

Liberecký přebor

12.6.2021 SGM

Liberecký pohár

12.6.2021 - 13.6.2021 AE

Eisenberg Open Cup - ZRUŠENO

12.6.2021 SGM

SGM Mezistátní utkání juniorů POL-AUT-CZE-GER

13.6.2021 XX

VALNÁ HROMADA ČGF 2021

13.6.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.6.2021 TG

Webinář TeamGym UEG Code of Points 2022-2024

15.6.2021 SGZ

Průzkum startu na MČR SGŽ

18.6.2021 - 20.6.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev PŘELOŽENO NA 16.10.

18.6.2021 - 20.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup PŘELOŽENO

19.6.2021 SGZ

Zlatý štít

19.6.2021 - 20.6.2021 TR

TRA Regionální soutěže mládeže

19.6.2021 - 20.6.2021 AE

Pohár Federací - Slovensko

19.6.2021 PA

1. Kolo českého poháru - Plzeň

19.6.2021 - 20.6.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.1

23.6.2021 - 29.6.2021 AG

AKR Světový závod věkových skupin (WAGC) 2020

25.6.2021 - 27.6.2021 SGM, SGZ

MISTROVSTVÍ ČR MT

26.6.2021 - 27.6.2021 TR

TRA Závod světového poháru POR

26.6.2021 TR

TRA NZ pro 2. pololetí 2021

27.6.2021 - 2.7.2021 SGM, SGZ

LODM - PŘESUNUTO NA ROK 2022 !!!

2.7.2021 - 4.7.2021 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice 2020

3.7.2021 VG

EUROPEAN GYM FOR LIFE - ZRUŠENO

4.7.2021 - 8.7.2021 VG

EUROGYM - ZRUŠENO

12.7.2021 - 13.7.2021 AE

Virtual Korea Open

13.7.2021 - 17.7.2021 VG

WORLD GYM FOR LIFE CHALLENGE 2021 - ZRUŠENO

Reklama

Natálie Fulemová

Ročník:2006
Město:Úvaly
Trenér:Šotolová, Křížová, Waraus
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
3.10.2020 O pohár Věry Čáslavské SGZ VS5 C - juniorky C 11.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ V. Juniorky a Ženy C – ročníky 2007 a starší 11.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2008 a st. Kvalifikace 8.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2008 a st. Kvalifikace 9.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2008 a st. FINÁLE 5.
14.12.2019 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ III. liga (juniorky C) 12.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ III liga - jednotlivkyně 3.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ III. liga 2.
26.10.-27.10.2019 SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C SGZ VS5C - juniorky 19.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 3. kategorie 23.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 14.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 9.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Starší I 3.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ III liga - jednotlivkyně 4.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ III. liga 1.
26.10.-27.10.2018 SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C SGZ juniorky C 33.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ V. Starší žákyně 13.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 21.
13.5.2018 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS2B 4.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ VIII. žákyně 2006 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 10.
17.3.2018 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A roč. 2006 3.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2008-2006 17.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2008-2006 12.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Starší I A 6.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga - jednotlivkyně 22.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga 8.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ VI. starší žákyně 13.
8.10.2017 SGŽ Přebor hl.m.Prahy SGZ VS2 nad 10 let 5.
1.10.2017 Dráček SGZ Kategorie 1A roč. 2006-2007 3.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Starší žákyně B 16.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2009-2005 20.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2009-2005 15.
22.1.2017 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Žákyně IA 10.
21.1.2017 SGŽ Memoriál J. Palacha SGZ V. kategorie 5.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně - jednotlivkyně 27.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně 9.
22.10.2016 Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice žen (kategorie C) SGZ Žákyně C 33.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ V. mladší žákyně A 14.
2.10.2016 Dráček SGZ Kategorie A roč. 2006 5.
22.5.2016 Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ žákyně C 1.
13.3.2016 Říčanské hvězdičky SGZ Závod A - kat. 1 - roč. 2006 3.
24.1.2016 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Žákyně I 9.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně 13.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně jednotlikyně 39.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ IV.kategorie - lavička 6.
16.5.2015 Děčínská Kotva O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie B 2006-2007 7.
3.5.2015 Oblastní přebor Prahy SGZ mladší žákyně VS1 33.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři