Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 17.11.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Příbram
Stáhnout výsledky

VI. liga - jednotlivci

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 2.800 8.550 0.000 11.350 2.000 9.270 0.000 11.267 3.200 8.150 0.000 11.350 3.100 8.400 0.000 11.500 45.467
2. Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 8.850 0.000 10.850 2.000 8.770 0.000 10.767 3.200 7.400 0.000 10.600 3.000 8.100 0.000 11.100 43.317
3. Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 8.750 0.000 10.750 2.000 8.300 0.000 10.300 3.000 8.000 0.000 11.000 2.900 8.200 0.000 11.100 43.150
4. Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 9.250 0.000 11.250 2.100 8.600 0.000 10.700 3.100 6.400 0.000 9.500 2.900 8.100 0.000 11.000 42.450
5. Vlková Anna 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 8.900 0.000 10.900 2.200 8.100 0.000 10.300 3.200 6.200 0.000 9.400 3.100 8.400 0.000 11.500 42.100
6. Kulifajová Emily 2007 TJ Sokol Kolín Šedinová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.000 7.800 0.000 9.800 2.900 7.700 0.000 10.600 2.900 7.950 0.000 10.850 41.700
7. Heydušková Petra 2009 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.650 0.000 10.650 2.600 8.170 0.000 10.767 3.200 5.400 0.000 8.600 3.200 8.250 0.000 11.450 41.467
8. Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 8.900 0.000 10.900 2.600 7.970 0.000 10.567 3.200 6.050 0.000 9.250 3.000 7.700 0.000 10.700 41.417
9. Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.000 8.630 0.000 10.633 3.100 6.900 0.000 10.000 3.000 7.000 0.000 10.000 41.133
10. Pečenková Martina 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 2.000 8.400 0.000 10.400 2.000 7.470 0.000 9.467 2.800 7.550 0.000 10.350 2.900 7.900 0.000 10.800 41.017
11. Kroupová Valerie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.000 9.030 0.000 11.033 3.000 4.050 0.000 7.050 2.900 8.250 0.000 11.150 39.783
12. Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 8.400 0.000 10.400 2.600 6.900 0.000 9.500 3.100 6.500 0.000 9.600 3.000 7.200 0.000 10.200 39.700
13. Pudlová Adéla 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.200 7.830 0.000 10.033 2.500 6.950 0.000 9.450 3.100 6.350 0.000 9.450 39.433
14. Marešová Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.650 0.000 10.650 2.000 7.800 0.000 9.800 3.300 4.350 0.000 7.650 3.600 7.400 0.000 11.000 39.100
15. Borysenková Izabela 2006 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 2.000 7.000 0.000 9.000 2.000 8.230 0.000 10.233 3.100 5.050 0.000 8.150 2.900 5.900 0.000 8.800 36.183
16. Kubátová Alena 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 2.000 9.350 0.000 11.350 2.600 8.030 0.000 10.633 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.700 0.000 10.600 32.583
17. Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 8.470 0.000 10.567 3.100 7.450 0.000 10.550 2.900 7.750 0.000 10.650 31.767
18. Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 2.000 9.000 0.000 11.000 2.000 8.830 0.000 10.833 3.200 6.700 0.000 9.900 0.000 0.000 0.000 0.000 31.733
19. Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová 2.000 9.050 0.000 11.050 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.400 0.000 10.000 2.800 7.700 0.000 10.500 31.550
20. Luftová Leoni 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová 2.000 7.200 0.000 9.200 1.400 6.470 2.000 5.867 3.100 6.000 0.000 9.100 0.000 0.000 0.000 0.000 24.167
21. Chmelařová Tereza 2007 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 5.000 0.000 7.800 7.800

zpět na detail závodu