Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy

 14.10.2018
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz
Stáhnout výsledky

VS1B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 8.800 0.000 18.800 8.500 8.400 0.000 16.900 10.000 8.000 0.000 18.000 72.650
2. Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 5.650 0.000 15.650 9.000 7.000 0.000 16.000 67.050
3. Pelikánová Lucie 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 8.150 0.000 18.150 8.500 6.550 0.000 15.050 9.000 7.100 0.000 16.100 66.200
3. Panová Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 8.250 0.000 18.250 8.500 6.350 0.000 14.850 9.000 7.100 0.000 16.100 66.200
5. Kašpárková Delfína 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 8.350 0.000 18.350 8.500 6.400 0.000 14.900 10.000 6.250 0.000 16.250 66.100
6. Eklová Karolina 2005 TJ Sokol Praha - Dejvice I 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.300 0.000 16.300 9.000 5.850 0.000 14.850 65.850
7. Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 7.050 0.000 17.050 8.500 6.950 0.000 15.450 9.000 6.450 0.000 15.450 65.800
8. Šlajsna Viktorie 2009 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 6.800 0.000 16.800 8.800 6.200 0.000 15.000 9.000 6.600 0.000 15.600 65.400
9. Karakolevova Ella Beata 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 6.900 0.000 16.900 8.500 5.650 0.000 14.150 10.000 6.550 0.000 16.550 65.350
10. Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.650 0.000 17.650 8.500 6.250 0.000 14.750 9.000 6.100 0.000 15.100 65.000
11. Prokopová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 5.650 0.000 15.650 9.000 5.100 0.000 14.100 64.500
12. Doležalová Amálie 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 6.600 0.000 16.600 8.500 5.300 0.000 13.800 9.000 6.700 0.000 15.700 63.950
13. Váňová Osborne Jasmine 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová 10.000 5.900 0.000 15.900 10.000 7.950 0.000 17.950 8.300 5.750 0.000 14.050 10.000 5.850 0.000 15.850 63.750
14. Křížová Alžběta 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 10.000 6.250 0.000 16.250 10.000 7.450 0.000 17.450 8.500 6.150 0.000 14.650 9.000 6.150 0.000 15.150 63.500
15. Kolovratová Barbora 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová 10.000 5.950 0.000 15.950 10.000 8.000 0.000 18.000 8.000 6.050 0.000 14.050 9.000 6.100 0.000 15.100 63.100
16. Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 6.050 0.000 16.050 8.500 4.750 0.000 13.250 9.000 6.200 0.000 15.200 61.650
17. Hlavsa Natálie 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová 10.000 5.250 0.000 15.250 10.000 6.450 0.000 16.450 8.500 5.850 0.000 14.350 9.000 5.800 0.000 14.800 60.850
18. Kolihová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 4.150 0.000 14.150 8.800 4.150 0.000 12.950 60.550
19. Weisová Tereza 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová 10.000 6.350 0.000 16.350 10.000 7.300 0.000 17.300 6.600 5.700 0.000 12.300 7.500 5.500 0.000 13.000 58.950
MS. Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 7.600 0.000 17.600 7.300 5.150 0.000 12.450 9.000 7.150 0.000 16.150 64.750
MS. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 10.000 9.550 0.000 19.550 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 7.150 0.000 17.150 9.000 8.000 0.000 17.000 72.650

zpět na detail závodu