Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGZ Baby Gym Cup

 21.10.2018
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

II. Přípravka 2010

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Latinová Magdalena 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Havlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 9.350 0.000 11.850 2.400 9.350 0.000 11.750 23.600
2. Holásková Gabriela 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Havlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 9.500 0.000 12.000 2.300 9.050 0.000 11.350 23.350
3. Králíková Valerie 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Havlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 9.450 0.000 11.950 2.300 8.900 0.000 11.200 23.150
4. Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 9.500 0.000 12.000 2.300 8.800 0.000 11.100 23.100
4. Banotova Laura 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.600 0.000 11.500 2.600 9.000 0.000 11.600 23.100
6. Kozlová Tereza 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.700 0.000 11.400 2.400 8.800 0.000 11.200 22.600
7. Kramplová Eliška 2010 SK UP Olomouc Julie Michnová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 9.400 0.000 12.000 2.400 7.950 0.000 10.350 22.350
8. Králíková Viktorie 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Havlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.800 0.000 11.300 2.400 8.600 0.000 11.000 22.300
9. Romanina Darja 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Havlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 9.100 0.000 11.600 2.300 8.350 0.000 10.650 22.250
10. Dobiášová Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová, Modrovičová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.850 0.000 11.650 2.400 8.100 0.000 10.500 22.150
10. Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 9.250 0.000 11.850 2.300 8.000 0.000 10.300 22.150
10. Maková Kamila 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová, Mazochová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.800 0.000 11.600 2.300 8.250 0.000 10.550 22.150
13. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.300 0.000 11.200 2.500 8.300 0.000 10.800 22.000
14. Slavotínková Alice 2010 TJ Prostějov Lukášová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.550 0.000 11.350 2.500 8.050 0.000 10.550 21.900
15. Lancová Kateřina 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.400 0.000 11.200 2.500 8.150 0.000 10.650 21.850
16. Bocková Lilien 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.550 0.000 11.450 2.600 7.600 0.000 10.200 21.650
17. Kovářová Klára 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová, Mazochová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.450 0.000 11.250 2.300 8.000 0.000 10.300 21.550
18. Sochorová Valentýna 2010 SK UP Olomouc Julie Michnová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.650 0.000 10.250 2.400 8.450 0.000 10.850 21.100
18. Faltýnková Laiene 2010 TJ Prostějov Lukášová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 9.150 0.000 11.950 2.600 6.550 0.000 9.150 21.100
20. Polášková Tina 2010 TJ Sokol Vsetín Višvaderová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.200 0.000 10.800 2.400 7.650 0.000 10.050 20.850
21. Vavrečková Roxana 2010 SK UP Olomouc Julie Michnová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.400 0.000 11.000 2.400 7.350 0.000 9.750 20.750
22. Janečková Eliška 2010 TJ Prostějov Lukášová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.500 0.000 10.300 2.500 7.650 0.000 10.150 20.450
23. Nováková Tereza 2010 TJ Sokol Vsetín Višvaderová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.250 0.000 10.850 2.400 7.150 0.000 9.550 20.400
24. Kubešová Anna 2010 SK UP Olomouc Julie Michnová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.550 0.000 10.150 2.400 7.600 0.000 10.000 20.150
25. Poláčková Adriana 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.500 0.000 10.300 2.400 7.350 0.000 9.750 20.050
26. Kamrádová Rozálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.550 0.000 10.250 2.500 7.200 0.000 9.700 19.950

zpět na detail závodu