Na hlavní obsah

Beáta Česneková


Ročník:2010
Město:Brandýs n. Labem
Trenér:Šotolová, Křížová, Waraus
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
23.10.2022 SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ VS4C Přebor Prahy 10.
9.10.2021 Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské" SGZ VS4 C - starší žákyně 13.
9.10.2021 Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské" SGZ Pohar Very Caslavske 38.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS4 B 11.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS2A Přebor Prahy 12.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS2A OPEN 20.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS2 (A+B) Přebor Prahy družstev 9.
23.2.2020 Říčanské hvězdičky SGZ Ktg. 3A - roč. 2010 20.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2010 – 2011 16.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 35.
26.10.-27.10.2019 SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C SGZ VS3C - mladší žákyně 55.
20.10.2019 Baby Gym Cup 2019 SGZ nejmladší žákyně 29.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 1. kategorie 36.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 34.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS1B 7.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS1B - OPEN 8.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ IV. VS 1B - ZP ČGF s. 19 5.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS1B 13.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Vložený dvojboj I. kat 2012-2010 7.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Mladší I 31.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ IV. kategorie 26.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 25.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 11.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 36.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ II. Přípravka 2010 13.
14.10.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS0A 6.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mimi (dvojboj) 11.
6.10.2018 SGŽ, SGM Dráček SGZ Kategorie 2B roč. 2009-2010 17.
22.1.2017 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ MIMI A 6.
27.11.2016 Klokánkova kapsa SGZ 3. kategorie - žákyně 23.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie I 13.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ I. mini 3.
9.10.2016 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie I. nar. 2010 a ml. 19.
2.10.2016 Dráček SGZ Kategorie A roč. 2009-2010 10.
26.6.2016 Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mimi (nesplněn VS1) 9.
13.3.2016 Říčanské hvězdičky SGZ Závod A - kat. 5 - roč. 2010 6.
24.1.2016 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Mimi 9.
18.10.2015 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie I. nar. 2009 a ml. 25.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny