Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Mistrovství ČR MT

 1.6.-2.6.2019
 pořadatel: TJ TŽ Třinec
Stáhnout výsledky

VS5A (juniorky A)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná 3.500 8.950 0.000 12.450 3.700 7.900 0.000 11.600 4.400 8.250 0.000 12.650 4.000 8.100 0.000 12.100 48.800
2. Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana 4.000 9.100 0.000 13.100 2.800 8.350 0.000 11.150 4.500 7.400 0.000 11.900 4.300 8.100 0.000 12.400 48.550
3. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.700 8.900 0.000 12.600 2.400 8.000 0.000 10.400 4.100 8.600 0.000 12.700 4.100 8.050 0.000 12.150 47.850
4. Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.700 8.250 0.000 11.950 3.500 8.400 0.000 11.900 4.300 7.400 0.000 11.700 4.000 7.900 0.000 11.900 47.450
5. Coufalová Magdaléna 2004 Gymnastika Liberec Slezáček 4.200 8.950 0.000 13.150 2.000 8.000 0.000 10.000 4.500 7.550 0.000 12.050 4.300 7.900 0.100 12.100 47.300
6. Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.500 0.000 12.200 2.900 8.000 0.000 10.900 4.600 7.300 0.000 11.900 4.500 7.650 0.000 12.150 47.150
7. Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová 3.700 8.350 0.000 12.050 2.900 8.850 0.000 11.750 4.900 5.550 0.100 10.350 4.300 8.400 0.000 12.700 46.850
8. Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Zlín Bezručko,Kalašová 3.700 8.500 0.000 12.200 2.000 8.000 0.000 10.000 4.100 6.950 0.000 11.050 4.100 8.050 0.000 12.150 45.400
9. Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.700 8.450 0.000 12.150 3.400 7.450 0.000 10.850 4.000 6.550 0.000 10.550 3.300 7.700 0.000 11.000 44.550
10. Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.600 0.000 12.300 1.400 6.750 0.000 8.150 4.300 7.550 0.000 11.850 4.200 7.700 0.000 11.900 44.200
11. Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.700 8.450 0.000 12.150 3.000 5.500 0.000 8.500 4.500 6.950 0.000 11.450 4.000 7.450 0.000 11.450 43.550
12. Peterková Klára 2006 GK Šumperk Musil, Urbanová 3.700 8.550 0.000 12.250 2.200 6.400 0.000 8.600 4.500 7.600 0.000 12.100 3.500 6.950 0.000 10.450 43.400
13. Škubalová Aneta 2005 TJ Prostějov Musil 3.700 7.450 0.000 11.150 3.200 6.750 0.000 9.950 4.100 6.250 0.000 10.350 4.000 7.850 0.000 11.850 43.300
14. Čondlová Clarissa 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček 3.700 8.500 0.000 12.200 4.200 6.800 0.000 11.000 4.300 6.550 0.100 10.750 4.000 4.850 0.000 8.850 42.800
15. Procházková Sára 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.700 8.500 0.000 12.200 3.300 7.350 0.000 10.650 4.400 5.050 0.000 9.450 4.000 6.750 0.400 10.350 42.650
16. Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.700 8.100 0.000 11.800 2.000 6.700 0.000 8.700 3.500 7.550 0.000 11.050 3.200 7.550 0.000 10.750 42.300
17. Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová 3.500 7.950 0.000 11.450 1.300 8.250 0.000 9.550 2.900 8.050 0.000 10.950 2.800 7.500 0.000 10.300 42.250
18. Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.550 0.000 12.250 1.400 6.250 0.000 7.650 3.600 6.150 0.000 9.750 3.700 6.600 0.300 10.000 39.650
19. Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová 2.800 8.100 0.000 10.900 0.900 6.900 0.000 7.800 3.200 4.050 0.100 7.150 2.900 6.550 0.000 9.450 35.300

zpět na detail závodu