Na hlavní obsah

Nela Tereza Kaplanová


Ročník:2006
Město:Praha 6
Trenér:Dvořáková Hana
Oddíl: AC Sparta Praha sportovní gymnastika, z.s. (SGZ)
Tělocvičná jednota Sokol Kampa (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
24.10.2021 Kvalifikace na Grand Prix Věry Čáslavské SGZ juniorky VS5A 6.
25.6.-27.6.2021 MISTROVSTVÍ ČR MT SGZ VS5A (juniorky A) 18.
7.3.2020 Nominační závod na ME / MEJ SGZ Juniorky 3.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ Extraliga 3.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga - jednotlivkyně 2.
9.11.2019 SGŽ Nominační závod na OHC SGZ Kvalifikace OHC 3.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS5A - bradla 4.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS5A - přeskok 2.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS5A - kladina 4.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS5A - prostná 3.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS5A (juniorky A) 2.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ JUNIORKY A ŽENY 2.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ Nominace LODM 2.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 33.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 22.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Juniorky 8.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ Extraliga 5.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ extraliga - jednotlivkyně 10.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga 2.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga - jednotlivkyně 2.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS4A (kadetky) 3.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga - jednotlivkyně 2.
10.6.-11.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ kadetky - volné sestavy 2.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ kadetky 2.
6.5.2017 SGŽ Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie A 1.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. Liga 1.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. liga - jednotlivkyně 1.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ II. liga - jednotlivkyně 1.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ II.liga 2.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 1.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ ZÁKYNĚ A 2.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ žákyně A 1.
14.5.2016 Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie A 4.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ žákyně A 2.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 21.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 3.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ II.liga 1.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ II. liga jednotlivkyně 6.
13.6.-14.6.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ starší žákyně 1.
24.5.2015 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně VS2 1.
8.5.2015 1. Kvalifikační závod MČR SGZ starší žákyně 1.
Datum Závod
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV