Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Jana Palacha

 19.1.2019
 pořadatel: Všetaty
Stáhnout výsledky

III. kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.850 0.000 11.850 2.600 8.900 0.000 11.500 23.350
2. Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 8.650 0.000 10.850 3.000 9.150 0.000 12.150 23.000
3. Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 9.050 0.000 11.550 2.600 8.850 0.000 11.450 23.000
4. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.300 0.000 11.000 2.600 9.200 0.000 11.800 22.800
5. Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.750 0.000 10.750 3.100 8.700 0.000 11.800 22.550
6. Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.750 0.000 10.450 2.600 9.200 0.000 11.800 22.250
7. Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.850 0.000 10.650 2.600 8.850 0.000 11.450 22.100
7. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.100 0.000 10.600 2.600 8.900 0.000 11.500 22.100
9. Bartásková Aneta 2011 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.550 0.000 11.250 2.000 8.600 0.000 10.600 21.850
10. Sucká Eliška 2011 SG Všetaty Zoulová, Rubínová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.450 0.000 10.150 2.600 9.000 0.000 11.600 21.750
10. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.550 0.000 10.050 2.600 9.100 0.000 11.700 21.750
12. Rovná Dominika 2011 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.700 0.000 10.400 2.600 8.450 0.000 11.050 21.450
13. Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.050 0.000 9.850 3.000 8.500 0.000 11.500 21.350
14. Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.650 0.000 10.450 2.600 8.250 0.000 10.850 21.300
15. Karbanová Amálka 2011 TJ Jičín Karbanová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 6.400 0.000 9.600 2.700 8.850 0.000 11.550 21.150
16. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.950 0.000 9.450 2.600 8.700 0.000 11.300 20.750
16. Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.700 0.000 10.500 2.000 8.250 0.000 10.250 20.750
18. Sedlecká Alena 2011 SG Všetaty Zoulová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 5.350 0.000 6.850 1.400 7.350 3.000 5.750 12.600
19. Havelková Karolína 2011 SG Všetaty Zoulová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.900 6.200 3.000 4.100 1.400 7.850 3.000 6.250 10.350

zpět na detail závodu