Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

 1.12.2019
 pořadatel: Brno
Stáhnout výsledky

VS1

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Šindelka David 2010 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav 0.500 9.500 0.000 10.000 0.500 9.350 0.000 9.850 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.730 0.000 9.730 0.500 9.500 0.000 10.000 0.500 9.300 0.000 9.800 58.780
2. Varna Viggo 2010 GYMPRA Konečný, Kopáčková 0.500 9.200 0.000 9.700 0.500 9.300 0.000 9.800 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 9.530 0.000 9.530 0.500 9.230 0.000 9.730 0.500 9.200 0.000 9.700 57.610
3. Čermák Radek 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš 0.500 9.000 0.000 9.500 0.500 8.950 0.000 9.450 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.670 0.000 9.670 0.000 9.330 0.000 9.330 0.500 9.500 0.000 10.000 57.150
4. Blaška Pavel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st. 0.500 9.300 0.000 9.800 0.500 9.050 0.000 9.550 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.700 0.000 9.700 0.500 9.370 0.500 9.370 0.500 9.150 0.000 9.650 56.770
5. Kalovský Vladimír 2010 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc 0.500 9.150 0.000 9.650 0.500 9.050 0.000 9.550 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.170 0.000 9.170 0.500 9.200 0.000 9.700 0.500 9.250 0.000 9.750 56.720
6. Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 0.500 8.750 0.000 9.250 0.500 9.200 0.000 9.700 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 9.700 0.000 9.700 0.500 9.230 0.000 9.730 0.500 8.600 0.000 9.100 55.980
7. Otava Andrej 2012 SK Hradčany Otava 0.500 9.250 0.000 9.750 0.500 9.200 0.000 9.700 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.400 0.000 9.400 0.500 9.100 0.000 9.600 55.650
8. Kratochvíla Jan 2010 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra 0.500 9.000 0.000 9.500 0.500 8.250 0.000 8.750 0.000 9.350 0.000 9.350 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.300 0.000 9.300 0.500 9.200 0.000 9.700 55.500
9. Vačkář Vítězslav 2010 Merkur ČB Tomaschko 0.500 8.650 0.000 9.150 0.500 8.700 0.000 9.200 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.600 0.000 9.600 0.500 8.730 0.000 9.230 0.500 8.850 0.000 9.350 55.230
10. Slezák Martin 2012 T.J. Sokol Zlín Bezručko J. 0.500 8.600 0.000 9.100 0.500 9.000 0.000 9.500 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.700 0.000 8.700 0.500 9.100 0.000 9.600 0.000 9.350 0.000 9.350 55.150
11. Slezák David 2010 T.J. Sokol Zlín Bezručko J. 0.500 8.600 0.000 9.100 0.500 8.400 0.000 8.900 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 9.470 0.000 9.470 0.000 9.200 0.000 9.200 0.500 8.800 0.000 9.300 54.720
12. Bednářík Šimon 2010 T.J. Sokol Zlín Bezručko J. 0.500 8.950 0.500 8.950 0.500 7.950 0.000 8.450 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.430 0.000 9.430 0.000 9.170 0.000 9.170 0.500 9.300 0.000 9.800 54.500
13. Vala Vojtěch 2011 TJ Prostějov Petrásek 0.500 8.400 0.000 8.900 0.500 8.800 0.000 9.300 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 9.130 0.000 9.130 0.000 8.500 0.000 8.500 0.500 9.100 0.000 9.600 54.480
14. Vykopal Matouš 2010 SK UP Olomouc Jiří Buben 0.500 8.550 0.000 9.050 0.500 8.800 0.000 9.300 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 9.270 0.000 9.270 0.000 9.270 0.000 9.270 0.500 8.600 0.000 9.100 54.240
14. Zicha Matyáš 2011 Gymnastika Zlín David Vyoral 0.500 8.350 0.000 8.850 0.500 8.550 0.000 9.050 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.070 0.000 9.070 0.000 9.170 0.000 9.170 0.500 9.000 0.000 9.500 54.240
16. Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st. 0.500 8.600 0.000 9.100 0.500 8.950 0.000 9.450 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.800 0.000 8.800 0.500 8.650 0.000 9.150 54.200
17. Bachel Daniel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st. 0.500 8.200 0.000 8.700 0.500 8.950 0.000 9.450 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.170 0.000 9.170 0.000 9.030 0.000 9.030 0.500 8.400 0.000 8.900 54.150
18. Šimr Richard 2011 Gymnastika Zlín David Vyoral 0.500 8.350 0.000 8.850 0.500 9.050 0.000 9.550 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 9.230 0.000 9.230 0.000 9.130 0.000 9.130 0.500 8.200 0.000 8.700 53.960
19. Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý 0.500 8.650 0.000 9.150 0.500 8.500 0.000 9.000 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 9.030 0.000 9.030 0.000 8.900 0.000 8.900 0.500 8.700 0.000 9.200 53.930
20. Švec Vojtěch 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška 0.500 8.900 0.000 9.400 0.500 8.750 0.000 9.250 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 8.830 0.000 8.830 0.000 8.900 0.000 8.900 0.500 8.250 0.000 8.750 53.780
21. Bogusiewicz Daniel 2010 TJ Doksy Jakša 0.500 8.750 0.000 9.250 0.500 8.200 0.000 8.700 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 9.070 0.000 9.070 0.000 8.600 0.000 8.600 0.500 8.800 0.000 9.300 53.770
22. Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý 0.500 9.050 0.000 9.550 0.500 8.450 0.000 8.950 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.930 0.000 8.930 0.000 8.800 0.000 8.800 0.500 8.550 0.000 9.050 53.680
23. Kliment Vojtěch 2012 GYMPRA Konečný, Kopáčková, Matejzník 0.500 9.150 0.000 9.650 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 9.070 0.000 9.070 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.050 0.000 9.050 53.670
24. Kýr Jakub 2010 TJ Prostějov Petrásek 0.500 9.000 0.500 9.000 0.500 8.100 0.000 8.600 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.130 0.000 9.130 0.000 8.500 0.000 8.500 0.500 9.100 0.000 9.600 53.530
25. Šindler Alexandr 2010 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra 0.500 8.600 0.000 9.100 0.500 8.050 0.000 8.550 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 9.330 0.000 9.330 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.200 0.000 9.200 53.430
26. Marcoň Tomáš 2010 T.J. Sokol Zlín Bezručko J. 0.500 8.100 0.000 8.600 0.500 8.350 0.000 8.850 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 9.470 0.000 9.470 0.000 8.600 0.000 8.600 0.500 8.700 0.000 9.200 53.120
27. Kaděra Šimon 2011 GK Vítkovice Kopec 0.500 8.650 0.000 9.150 0.500 8.250 0.000 8.750 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.870 0.000 8.870 0.000 9.270 0.000 9.270 0.000 8.600 0.000 8.600 53.090
28. Srnec Filip 2010 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra 0.500 8.650 0.000 9.150 0.500 7.700 0.000 8.200 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 8.930 0.000 8.930 0.000 8.850 0.000 8.850 52.930
29. Podveský Drahoslav 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš 0.500 8.800 0.000 9.300 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 9.130 0.000 9.130 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.750 0.000 8.750 52.830
30. Glotzmann Tomáš 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav 0.500 8.650 0.000 9.150 0.500 8.500 0.000 9.000 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.750 0.000 8.750 52.800
31. Polák Vít 2010 SK UP Olomouc Jiří Buben 0.500 8.150 0.000 8.650 0.500 8.750 0.000 9.250 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.450 0.000 8.450 52.800
32. Onischenko David 2011 SK Hradčany Labonek 0.500 8.450 0.000 8.950 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 9.130 0.000 9.130 0.000 8.230 0.000 8.230 0.500 8.750 0.000 9.250 52.510
33. Flek Benjamin 2010 GYMPRA Konečný, Kopáčková 0.500 8.600 0.000 9.100 0.500 8.100 0.000 8.600 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.670 0.000 8.670 0.500 8.370 0.000 8.870 0.500 7.650 0.000 8.150 52.340
34. Mazánek Matěj 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st. 0.500 7.300 0.000 7.800 0.500 8.200 0.000 8.700 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 9.570 0.000 9.570 0.000 9.200 0.500 8.700 0.500 8.500 0.000 9.000 52.270
35. Čiháček Lucas 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý 0.500 8.600 0.000 9.100 0.500 8.200 0.000 8.700 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 8.830 0.000 8.830 0.000 8.700 0.000 8.700 0.500 8.250 0.000 8.750 52.230
36. Šťastný Jonatán 2011 T.J. Sokol Brno I Caska ml. 0.500 8.300 0.000 8.800 0.500 8.100 0.000 8.600 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.570 0.000 8.570 0.500 8.050 0.000 8.550 0.500 8.400 0.000 8.900 52.120
37. Bedrna Jan 2011 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal 0.500 8.250 0.000 8.750 0.000 7.750 0.000 7.750 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.970 0.000 8.970 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.500 0.000 8.500 51.970
38. Polášek Tomáš 2010 Gymnastika Zlín Vyoral David 0.500 8.400 0.000 8.900 0.500 8.150 0.000 8.650 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 9.130 0.000 9.130 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.400 51.930
39. Valuch Václav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st. 0.500 8.200 0.000 8.700 0.500 8.600 0.000 9.100 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 7.930 0.000 7.930 0.500 8.550 0.000 9.050 51.780
40. Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 0.000 8.700 0.000 8.700 0.500 8.700 0.000 9.200 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 9.030 0.000 9.030 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.250 0.000 8.250 51.730
41. Růžička Tadeáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 0.500 8.400 0.000 8.900 0.500 8.400 0.000 8.900 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.000 0.000 8.000 51.650
42. Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 0.500 8.000 0.000 8.500 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.930 0.000 8.930 0.000 8.700 0.000 8.700 0.500 8.600 0.000 9.100 51.530
43. Krátký Robin 2010 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc 0.500 8.050 0.000 8.550 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 9.170 0.000 9.170 0.000 8.430 0.000 8.430 0.000 9.000 0.000 9.000 51.050
44. Hochmann Adam 2010 KSG Mor. Slavia Brno 0.500 8.000 0.000 8.500 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 7.850 0.000 7.850 0.000 8.670 0.000 8.670 0.000 8.970 0.000 8.970 0.000 8.300 0.000 8.300 50.940
45. Janeček Tobiáš 2010 TJ TŽ Třinec Janeczko, Sliž 0.500 8.850 0.000 9.350 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 9.270 0.000 9.270 0.000 7.370 0.000 7.370 0.000 8.600 0.000 8.600 50.940
46. Al-shammri Abbas 2010 T.J. Sokol Brno I Vesely 0.500 7.550 0.000 8.050 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.900 0.500 7.950 0.000 8.450 50.500
47. Fajt Tobiáš 2011 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal 0.500 7.000 0.000 7.500 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.970 0.000 8.970 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.000 0.000 9.000 50.370
48. Neuman Jan 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak 0.500 7.600 0.500 7.600 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 9.270 0.000 9.270 0.000 8.670 0.000 8.670 0.500 8.250 0.000 8.750 50.340
49. Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 0.500 8.500 0.000 9.000 0.500 7.700 0.000 8.200 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 8.770 0.000 8.770 0.000 8.870 0.000 8.870 0.000 7.250 0.000 7.250 50.240
50. Kolva Jurij 2011 SK Hradčany Jirka Bomer 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.130 0.000 8.130 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 7.800 0.000 7.800 50.130
51. Ruszó Marek 2011 TJ TŽ Třinec Janeczko, Sliž 0.500 8.300 0.000 8.800 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 8.870 0.000 8.870 0.000 8.670 0.000 8.670 0.000 8.250 0.000 8.250 50.040
52. Hruška Matyáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška 0.500 8.050 0.000 8.550 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 9.030 0.000 9.030 0.000 6.870 0.000 6.870 0.000 8.450 0.000 8.450 49.750
53. Žouželka Václav 2010 GK Šumperk kolektiv 0.500 8.200 0.000 8.700 0.500 8.200 0.000 8.700 0.000 7.750 0.000 7.750 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 7.000 0.000 7.000 49.550
54. Falešník Jan 2010 BubbleGym Konečý Michal, Konečná, Milerská 0.500 6.300 0.000 6.800 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 9.330 0.000 9.330 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.500 0.000 8.500 49.530
55. Maxa Jan 2010 Merkur ČB Koňariková 0.500 7.900 0.000 8.400 0.000 7.750 0.000 7.750 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 7.670 0.000 7.670 0.000 8.970 0.000 8.970 0.000 8.200 0.000 8.200 49.340
56. Pospíšil Jan 2011 KSG Mor. Slavia Brno 0.500 6.900 0.000 7.400 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.870 0.000 8.870 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.200 0.000 8.200 49.320
57. Podaný Dominik 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva 0.500 8.150 0.000 8.650 0.000 7.250 0.000 7.250 0.000 8.150 0.300 7.850 0.000 8.270 0.000 8.270 0.000 8.970 0.000 8.970 0.000 8.300 0.000 8.300 49.290
58. Adam Michal 2010 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc 0.500 7.250 0.000 7.750 0.000 7.950 0.000 7.950 0.000 7.550 0.000 7.550 0.000 9.170 0.000 9.170 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.450 0.000 8.450 49.270
59. Schröder Tom 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 0.500 7.300 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 7.950 0.000 7.950 0.000 8.530 0.000 8.530 0.000 8.470 0.000 8.470 0.500 8.100 0.000 8.600 49.150
60. Brožík Adam 2011 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová 0.500 6.900 0.000 7.400 0.000 7.200 0.000 7.200 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 8.300 0.000 8.300 0.500 8.150 0.000 8.650 49.100
61. Šimek Ruben 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva 0.500 8.300 0.000 8.800 0.000 7.350 0.000 7.350 0.000 7.950 0.300 7.650 0.000 9.130 0.000 9.130 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 7.900 0.000 7.900 49.030
62. Pazdera Jakub 2012 KSG Mor. Slavia Brno 0.500 6.850 0.000 7.350 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.330 0.000 8.330 0.000 8.570 0.000 8.570 0.000 8.450 0.000 8.450 48.850
63. Koutecký Jindřich 2010 Merkur ČB Koňariková 0.500 7.000 0.000 7.500 0.500 7.750 0.000 8.250 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 8.530 0.000 8.530 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 7.450 0.000 7.450 48.780
64. Pelcl Ondřej 2010 SK UP Olomouc Konečný Zapletalová 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 6.830 0.000 6.830 0.000 8.930 0.000 8.930 0.000 8.200 0.000 8.200 48.610
65. Vachter Matyáš 2010 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal 0.500 8.150 0.000 8.650 0.000 7.200 0.000 7.200 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.870 0.000 8.870 0.000 7.430 0.000 7.430 0.000 8.050 0.000 8.050 48.600
66. Ježek Vojtěch 2012 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 7.250 0.500 6.750 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.450 0.000 8.450 48.500
67. Murín Michal 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška 0.500 7.350 0.000 7.850 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 7.330 0.000 7.330 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.000 0.000 8.000 48.030
68. Bednařík Adam 2011 Gymnastika Zlín Vyoral David 0.500 8.300 0.000 8.800 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 7.600 0.500 7.100 0.000 9.530 0.000 9.530 0.000 7.230 0.000 7.230 0.000 7.850 0.000 7.850 48.010
69. Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 0.500 6.850 0.000 7.350 0.500 7.550 0.000 8.050 0.000 7.750 0.500 7.250 0.000 8.570 0.000 8.570 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.650 0.000 8.650 47.670
70. Setunský Petr 2010 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 7.200 0.000 7.200 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.570 0.000 8.570 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 7.800 0.000 7.800 47.370
71. Beza Jaroslav 2011 T.J. Sokol Zlín Daněk Pavel 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 6.600 0.000 6.600 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 8.530 0.000 8.530 0.000 8.130 0.000 8.130 0.500 8.200 0.000 8.700 47.010
72. Vrtík Timur 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st. 0.500 7.900 0.000 8.400 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 7.900 0.500 7.400 0.000 8.430 0.000 8.430 0.000 7.100 0.000 7.100 0.000 7.250 0.000 7.250 46.880
73. Saučuk Ondřej 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva 0.500 6.500 0.000 7.000 0.000 7.250 0.000 7.250 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.130 0.000 8.130 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.350 0.000 8.350 46.730
74. Grulich Edvard 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva 0.500 8.150 0.000 8.650 0.000 6.550 1.000 5.550 0.000 7.800 0.300 7.500 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 7.650 0.000 7.650 46.650
75. Smith Richard 2011 T.J. Sokol Brno I Petra Smith 0.500 7.700 0.000 8.200 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 7.370 0.000 7.370 0.000 8.570 0.000 8.570 0.000 7.800 0.000 7.800 46.540
76. Kalich Kryštof 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva 0.500 7.250 0.000 7.750 0.000 6.250 0.000 6.250 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.130 0.000 8.130 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.500 0.000 8.500 46.430
77. Krška Tobiáš 2010 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc 0.500 8.350 0.000 8.850 0.000 6.250 0.000 6.250 0.000 6.900 0.000 6.900 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 7.730 0.000 7.730 0.000 7.800 0.000 7.800 46.430
78. Strnad Vojtěch 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 7.050 0.000 7.050 0.000 6.600 0.500 6.100 0.000 7.670 0.000 7.670 0.000 7.730 0.000 7.730 0.000 8.200 0.000 8.200 44.250
79. Kvasnička Vít 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 7.450 0.000 7.450 0.000 6.400 0.000 6.400 0.000 6.900 0.000 6.900 0.000 6.970 0.000 6.970 0.000 8.030 0.000 8.030 0.000 8.350 0.000 8.350 44.100
80. Slavík Daniel 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva 0.000 6.750 1.000 5.750 0.000 4.400 2.000 2.400 0.000 7.900 0.300 7.600 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 8.670 0.500 8.170 0.000 8.050 0.000 8.050 38.970
81. Hájek Matouš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 7.100 0.000 7.100 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 7.530 0.000 7.530 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 6.950 0.000 6.950 37.280

zpět na detail závodu