Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

 1.12.2019
 pořadatel: Brno
Stáhnout výsledky

VS3

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Pospíšil Martin 2005 T.J. Sokol Brno I Kostik a kol. 4.200 8.650 0.000 12.850 2.300 8.250 0.300 10.250 3.500 8.300 0.300 11.500 2.800 9.130 0.000 11.930 3.900 7.970 0.000 11.870 2.200 9.000 0.000 11.200 69.600
2. Vachutka Jan 2005 T.J. Sokol Šternberk Kryl, Dostálová 4.400 8.250 0.000 12.650 2.200 8.450 0.000 10.650 2.600 8.100 0.300 10.400 3.200 8.470 0.000 11.670 3.500 8.900 0.000 12.400 3.000 8.400 0.000 11.400 69.170
3. Kopecký Michal 2005 T.J. Sokol Zlín Bezručko 4.800 6.900 0.300 11.400 3.600 7.450 0.000 11.050 3.000 8.000 0.300 10.700 2.800 8.200 0.100 10.900 3.700 8.800 0.000 12.500 3.800 8.200 0.000 12.000 68.550
4. Smith Joseph 2005 T.J. Sokol Brno I Petra Smith 3.800 7.800 0.000 11.600 2.400 7.200 0.300 9.300 3.700 8.250 0.300 11.650 2.200 8.830 0.100 10.930 3.500 8.970 0.000 12.470 3.100 8.200 0.000 11.300 67.250
4. Turoň Jáchym 2005 TJ TŽ Třinec Szlauer, Sliž 4.100 8.500 0.000 12.600 2.400 8.250 0.300 10.350 2.700 7.500 0.300 9.900 2.400 8.870 0.000 11.270 2.400 9.030 0.000 11.430 3.600 8.100 0.000 11.700 67.250
6. Lukeš Jan 2006 T.J. Sokol Kolín Taftl 4.000 8.400 0.000 12.400 2.600 6.750 0.000 9.350 2.500 8.350 0.300 10.550 2.400 9.000 0.000 11.400 3.100 8.900 0.000 12.000 2.000 8.400 0.000 10.400 66.100
7. Daněk Jonáš 2006 T.J. Sokol Zlín Bezručko 4.600 7.100 0.000 11.700 2.800 7.050 0.300 9.550 3.300 8.350 0.300 11.350 2.800 8.230 0.000 11.030 3.800 7.470 0.000 11.270 3.700 7.150 0.000 10.850 65.750
8. Nosek Adam 2006 TJ Prostějov Hemerka 4.000 7.800 0.000 11.800 2.300 7.850 0.000 10.150 2.400 8.700 0.300 10.800 2.400 7.400 0.000 9.800 2.800 8.730 0.000 11.530 2.700 8.100 0.000 10.800 64.880
9. Šmolík Jakub 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra 3.900 8.200 0.000 12.100 2.200 6.650 0.000 8.850 3.400 8.050 0.300 11.150 1.600 9.130 0.000 10.730 2.700 8.330 0.000 11.030 2.400 8.200 0.000 10.600 64.460
10. Pluhař Ondřej 2005 T.J. Sokol Zlín Bezručko 3.900 7.750 0.000 11.650 3.000 6.650 0.300 9.350 3.800 7.700 0.300 11.200 3.200 8.300 0.000 11.500 3.600 7.670 0.000 11.270 2.600 6.200 0.000 8.800 63.770
11. Jaroš Milan 2008 T.J. Sokol Zlín Bezručko 4.000 7.600 0.000 11.600 4.000 7.550 0.000 11.550 2.700 8.300 0.300 10.700 2.200 7.130 0.000 9.330 2.400 8.000 0.000 10.400 2.800 6.700 0.000 9.500 63.080
12. Mlčoch Martin 2006 TJ Prostějov Hemerka 3.700 8.350 0.000 12.050 2.400 8.250 0.300 10.350 2.100 8.400 0.300 10.200 2.400 8.470 0.000 10.870 2.700 7.100 0.000 9.800 2.700 7.000 0.000 9.700 62.970
13. Vašák Antonín 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk 3.900 7.850 0.100 11.650 2.300 6.650 0.300 8.650 2.400 8.200 0.300 10.300 2.200 8.270 0.000 10.470 2.500 8.500 0.000 11.000 2.200 7.900 0.000 10.100 62.170
14. Zapletal Jakub 2005 SK UP Olomouc Jiří Buben 4.000 6.550 0.300 10.250 2.400 7.500 0.300 9.600 2.000 7.800 0.300 9.500 1.800 8.870 0.000 10.670 3.100 7.930 0.000 11.030 1.800 8.000 0.000 9.800 60.850
15. Pecha Radek 2007 T.J. Sokol Kolín Taftl 4.000 6.600 0.000 10.600 2.000 6.750 0.000 8.750 3.700 7.200 0.300 10.600 2.400 7.670 0.000 10.070 2.400 8.200 0.000 10.600 2.000 8.200 0.000 10.200 60.820
16. Švejkovský Jakub 2004 GK Šumperk Navrkal, Smékal 3.000 6.950 0.000 9.950 2.600 6.250 0.000 8.850 2.200 8.150 0.300 10.050 2.200 7.830 0.000 10.030 2.400 7.600 0.000 10.000 2.700 8.100 0.000 10.800 59.680
17. Kindler Samuel 2005 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc 4.300 7.000 0.100 11.200 1.300 7.550 1.000 7.850 1.900 7.450 0.300 9.050 2.200 8.500 0.000 10.700 2.400 8.100 0.000 10.500 2.500 7.500 0.000 10.000 59.300
18. Jakubík Lukáš 2005 GK Šumperk Navrkal, Zeman, Nevrkla 3.900 6.800 0.000 10.700 2.500 5.200 0.300 7.400 3.400 6.850 0.300 9.950 2.200 8.200 0.000 10.400 2.700 7.300 0.000 10.000 2.200 7.600 0.000 9.800 58.250
19. Iordatiy Serhiy 2005 T.J. Sokol Rokycany Potomak 3.300 8.950 0.000 12.250 2.100 7.250 0.000 9.350 2.000 7.550 0.300 9.250 1.600 8.830 0.000 10.430 2.000 6.170 0.000 8.170 2.000 4.100 0.000 6.100 55.550
20. Jakša David 2005 TJ Doksy Jakša 3.000 7.550 0.000 10.550 1.600 7.350 0.000 8.950 2.100 7.550 0.300 9.350 1.600 8.830 0.000 10.430 2.200 6.500 0.000 8.700 1.400 6.500 1.000 6.900 54.880
21. Wagner Jakub 2005 GK Šumperk Navrkal, Smékal 3.100 6.900 0.000 10.000 1.400 7.550 1.300 7.650 1.600 7.850 0.300 9.150 1.600 8.570 0.000 10.170 2.000 7.200 0.000 9.200 1.400 6.200 1.000 6.600 52.770

zpět na detail závodu