Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Vánoční závod

 21.12.2019
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

Dívky 2012

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová 3.000 9.500 0.000 12.500 3.000 9.570 0.000 12.567 3.000 8.800 0.000 11.800 36.867
2. Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová 3.500 8.150 0.000 11.650 3.000 9.430 0.000 12.433 3.000 8.750 0.000 11.750 35.833
3. Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková 3.000 8.900 0.000 11.900 3.000 9.270 0.000 12.267 3.000 8.650 0.000 11.650 35.817
4. Zabadalová Klára 2012 AC Sparta Praha Kopáčová 2.800 8.200 0.000 11.000 3.000 9.500 0.000 12.500 3.000 8.750 0.000 11.750 35.250
5. Cipryanová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 2.800 8.400 0.000 11.200 3.000 9.030 0.000 12.033 3.000 8.550 0.000 11.550 34.783
6. Eddé Christine 2012 AC Sparta Praha Kopáčová 2.800 8.300 0.000 11.100 3.000 9.070 0.000 12.067 3.000 8.600 0.000 11.600 34.767
7. Eflerová Eliška 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Dočekalová, Dvořáková, Wildová, Kubínová 3.000 8.750 0.000 11.750 2.000 9.030 0.000 11.033 3.000 8.950 0.000 11.950 34.733
8. Karešová Alice 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová 3.000 9.150 0.000 12.150 2.000 9.370 0.000 11.367 3.000 8.150 0.000 11.150 34.667
9. Ševčíková Marika 2012 GYMPRA Opočenská 2.800 8.800 0.000 11.600 3.000 8.830 0.000 11.833 3.000 8.150 0.000 11.150 34.583
10. Korbelářová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 3.000 7.400 0.000 10.400 3.000 9.130 0.000 12.133 3.000 8.950 0.000 11.950 34.483
11. Žáková Veronika 2012 AC Sparta Praha Kopáčová 2.800 7.750 0.000 10.550 3.000 9.300 0.000 12.300 3.000 8.450 0.000 11.450 34.300
12. Tlustá Darja 2012 SK Hradčany Svobodová 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 9.170 1.000 11.167 3.000 8.500 0.000 11.500 34.167
13. Vršecká Tereza 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 3.000 8.450 0.000 11.450 3.000 9.430 0.000 12.433 2.000 8.200 0.000 10.200 34.083
14. Vysušilová Anežka 2012 TJ Doksy Jakšová Kamila 3.000 8.000 0.000 11.000 3.000 8.800 1.000 10.800 3.000 8.950 0.000 11.950 33.750
15. Volhejnová Kristýna 2012 GYMPRA Opočenská 2.800 8.550 0.000 11.350 3.000 8.930 0.000 11.933 2.000 8.350 0.000 10.350 33.633
16. Gvoždíková Apolena 2012 GYMPRA Moryskova B. 3.000 8.400 0.000 11.400 2.000 9.070 0.000 11.067 3.000 7.750 0.000 10.750 33.217
17. Burzanovská Zuzana 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vondráčková R. 2.800 8.150 0.000 10.950 3.000 8.670 0.000 11.667 3.000 7.550 0.000 10.550 33.167
18. Kreislová Natálie 2012 ZŠ Klausova Kudličková 2.800 8.450 0.000 11.250 3.000 8.770 0.000 11.767 2.000 7.700 0.000 9.700 32.717
19. Hájková Sofie 2012 GYMPRA Morysková B. 3.000 8.500 0.000 11.500 2.000 8.870 0.000 10.867 2.000 8.200 0.000 10.200 32.567
20. Skudrziková Nela 2012 ZŠ Klausova Kudličková 2.800 7.950 0.000 10.750 2.000 9.270 0.000 11.267 2.000 8.400 0.000 10.400 32.417
21. Košanová Kateřina 2012 BubbleGym Milerská, Konečná 3.000 8.100 0.000 11.100 3.000 8.930 0.000 11.933 1.000 7.750 0.000 8.750 31.783
22. Motlíková Marta 2012 BubbleGym Milerská, Konečná 3.000 8.000 0.000 11.000 3.000 8.370 0.000 11.367 1.000 7.150 0.000 8.150 30.517
23. Frantíková Ema 2012 GT Šestajovice Sýkorová 3.000 7.200 0.000 10.200 2.000 8.030 1.000 9.033 2.000 8.100 0.000 10.100 29.333
24. Kořánová Rozálie Mija 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M. 3.000 7.200 0.000 10.200 3.000 7.270 0.000 10.267 2.000 6.400 0.000 8.400 28.867
25. Zehnulová Agáta 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M. 2.800 7.700 0.000 10.500 2.000 6.330 0.000 8.333 0.000 5.250 0.000 5.250 24.083

zpět na detail závodu