Česká gymnastická federace

Akce

17.1.2020 - 19.1.2020 SGM, SGZ

SG školení trenérů II.a III.třídy 1.část

18.1.2020 - 19.1.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.1 – vyšší výkonnostní úroveň

19.1.2020 SGZ

SGŽ Seminář k pravidlům

24.1.2020 - 26.1.2020 SGM, SGZ

SG školení trenérů II.a III.třídy 2.část

26.1.2020 SGZ

SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

1.2.2020 TG

Jojo Cup

8.2.2020 - 9.2.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – nižší výkonnostní úroveň

13.2.2020 - 16.2.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

15.2.2020 - 16.2.2020 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

15.2.2020 - 16.2.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.5

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

Reklama

Vánoční závod

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 21.12.2019
 pořadatel: Praha
 adresa: Sportovní 1, Praha 10
 přihlášky prostřednictvím GISu do 17.12.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Chlapci 2009 (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Cairola Jakub 2009 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
2 Balcar Tomáš 2009 individuální členové Pavlovičová
3 Balcar Martin 2009 individuální členové Pavlovičová
4 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
5 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
6 Adam Tomáš 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
7 Behenský Oliver 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
8 Kašparovský Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
9 Pechač Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
10 Schejbal Jonáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
11 Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
12 Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
13 Vondráček Rostislav 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
14 Lacman Matyáš 2009 T.J. Sokol Příbram Beran
15 Vondruška František 2009 T.J. Sokol Příbram Beran
16 Cvígr Adam 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová M.
17 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
18 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

Chlapci 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Goca Richard 2010 individuální členové Pavlovičová
2 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
3 Hruška Matyáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
4 Murín Michal 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška, Zítko
5 Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
6 Růžička Tadeáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
7 Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
8 Švec Vojtěch 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
9 Valouch Vít 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
10 Pawinger Emil 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Zítko
11 Bogusiewicz Daniel 2010 TJ Doksy Jakša
12 Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
13 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
14 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

Chlapci 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Matura Robert 2011 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
2 Putík Jáchym 2011 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
3 Štefan Vojtěch 2011 BubbleGym Konečný Michal, Konečná, Milerská
4 Kuřátko Šimon 2011 individuální členové Pavlovičová
5 Valtera Petr 2011 individuální členové Pavlovičová
6 Petřík Theodor 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
7 Waraus Erik 2011 T.J. Sokol Kampa
8 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Kolektiv
9 Švojgr František 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška, Šteffl
10 Bibilov Adam 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice
11 Daniel David 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice
12 Ton Oliver 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice
13 Jura Martin 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice
14 Mach Samuel Matyáš 2011 T.J. Sokol Příbram Beran

Chlapci 2012 (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jurčík Kryštof 2012 BubbleGym Konečný, Konečná
2 Goca Daniel 2012 individuální členové Pavlovičová
3 Balcar Jan 2012 individuální členové Pavlovičová
4 Greguš Vojtěch 2012 SK Hradčany Massimo Poziello
5 Svoboda Adam 2012 SK Hradčany Massimo Poziello
6 Rožánek Adam 2012 SK Hradčany Massimo Poziello
7 Hruška Jakub 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice
8 Klimeš Jan 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice
9 Pawinger Vincent 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice
10 Karavakiris Petros 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice
11 Boháček Patrik 2012 T.J. Sokol Příbram Beran

Chlapci 2013 a mladší (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kalivoda Oliver 2013 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
2 Petruš Daniel 2014 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
3 Buriš Tadeáš 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
4 Číž Sebastian 2014 SK Hradčany Matvei Petrov
5 Hrabák Mikuláš 2014 SK Hradčany Jaromir Labonek
6 Kolisch Martin 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
7 Lugovskoj Alexander 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
8 Pavlas Matěj 2013 SK Hradčany Jaromir Labonek
9 Tesař Martin 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
10 Zavadil Ondřej 2013 SK Hradčany Jaromir Labonek
11 Buriš Tobiáš 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
12 Nosek Radoslav 2013 T.J. Sokol Kampa
13 Chajkin David 2013 T.J. Sokol Kampa
14 Štĕtka Radim 2013 T.J. Sokol Kampa
15 Richter Jakub 2014 T.J. Sokol Kampa
16 Kolář Tomáš 2013 T.J. Sokol Plzeň 1 Reinwartová
17 Machota Tomáš 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Mareš, Šteffl
18 Nykles Filip 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Mareš, Šteffl
19 Smejkal Teodor 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice
20 Kovář Lukáš 2014 T.J. Sokol Vsetín Talaš Jan
21 Adamuška Martin 2014 T.J. Sokol Vsetín Talaš Jan

Dívky 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krebs Karolína 2010 BubbleGym Milerská, Konečná
2 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
3 Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
4 Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová
5 Králová Róza 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
6 Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
7 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
8 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
9 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
10 Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
11 Tudzaroffová Justýna 2010 individuální členové Kudličková
12 Hozáková Lucie 2010 individuální členové Kudličková
13 Tichavská Viktorie 2010 individuální členové Kudličková
14 Jansová Justýna 2010 individuální členové Pavlovičová
15 Žamberská Sofie 2010 SK Hradčany Svobodová
16 Kurfürstová Klára 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
17 Vašínová Patricie 2010 SK Hradčany Svobodová
18 Lee Irena 2010 T.J. Sokol Kolín Opočenská
19 Hlaváčková Sofie 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
20 Macháčková Nela 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
21 Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
22 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
23 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
24 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
25 Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
26 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
27 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček
28 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
29 Rajmová Barbora 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček
30 Rajmová Kateřina 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček
31 Vrbová Tereza 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček

Dívky 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová
2 Kubíková Sofie Anna 2011 BubbleGym Milerská, Konečná
3 Maršová Veronika 2011 BubbleGym Milerská, Konečná
4 Ulich Viktorie 2011 BubbleGym Milerská
5 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
6 Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
7 Kraidlova Ester 2011 Gym Dobřichovice Kudličková
8 Huplíková Helena 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
9 Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
10 Slavičínská Jasmína 2011 GYMPRA Morysková B.
11 Maršíková Evelyn 2011 GYMPRA Morysková B.
12 Wessnitzer Vanessa 2011 GYMPRA Moryskova B.
13 Pálková Anna 2011 GYMPRA Opočenská
14 Volhejnová Tereza 2011 GYMPRA Opočenská
15 Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
16 Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
17 Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
18 Vítková Týna 2011 individuální členové Pavlovičová
19 Vítková Nela 2011 individuální členové Pavlovičová
20 Vodenková Antonie 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Vondráčková R.
21 Kubalová Rebeka 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
22 Rozsypalová Viktorie 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
23 Malíková Elen 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
24 Švejnohová Magdaléna 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
25 Pokorná Lucie 2011 TJ Bohemians Praha Opočenská
26 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
27 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
28 Koubová Elen 2011 TJ Doksy Klimešová Linda
29 Poláková Tereza 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
30 Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková
31 Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková
32 Plachá Nikola 2011 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š
33 Schejbalová Ema 2011 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š

Dívky 2012 (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Eddé Christine 2012 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Zabadalová Klára 2012 AC Sparta Praha Kopáčová
3 Žáková Veronika 2012 AC Sparta Praha Kopáčová
4 Hrdličková Klaudie 2012 BubbleGym Milerská, Konečná
5 Košanová Kateřina 2012 BubbleGym Milerská, Konečná
6 Motlíková Marta 2012 BubbleGym Milerská, Konečná
7 Frantíková Ema 2012 GT Šestajovice Sýkorová
8 Cipryanová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
9 Korbelářová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
10 Vršecká Tereza 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
11 Karešová Alice 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
12 Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
13 Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
14 Gvoždíková Apolena 2012 GYMPRA Moryskova B.
15 Hájková Sofie 2012 GYMPRA Morysková B.
16 Volhejnová Kristýna 2012 GYMPRA Opočenská
17 Šefčíková Marika 2012 GYMPRA Opočenská
18 Jonášová Alžběta 2012 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
19 Skudrziková Nela 2012 individuální členové Kudličková
20 Kreislová Natálie 2012 individuální členové Kudličková
21 Erberová Vanesa 2012 individuální členové Kudličková
22 Špeldová Karolína 2012 individuální členové Pavlovičová
23 Poláčková Laura 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
24 Tlustá Darja 2012 SK Hradčany Svobodová
25 Eflerová Eliška 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Dočekalová, Dvořáková, Wildová, Kubínová
26 Burzanovská Zuzana 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vondráčková R.
27 Kořánová Róza 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
28 Zehnulová Agáta 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
29 Vysušilová Anežka 2012 TJ Doksy Jakšová Kamila
30 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková

Dívky 2013 (2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vyskočilová Victoria 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
2 Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
4 Žůrková Magdalena 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
6 Tománková Gabriela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
7 Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
8 Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
9 Schneiderová Adéla 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
10 Kabylová Klára 2013 GYMPRA Morysková B.
11 Kotrbová Valentýna 2013 GYMPRA Opočenská
12 Pálková Marie 2013 GYMPRA Opočenská
13 Chramostová Sofie 2013 GYMPRA Opočenská
14 Brožová Vendulka 2013 individuální členové Kudličková
15 Linková Lada 2013 individuální členové Kudličková
16 Heroutová Ella 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
17 Kurfürstová Lucie 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
18 Petřinová Emma 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
19 Boušková Karolína 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vondráčková R.
20 Danek Ebony 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vondráčková R.
21 Vondráčková Karolína 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vondráčková R.
22 Eisenhutová Julie 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice R. Vondráčková
23 Macháčková Sofie 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vondráčková R.
24 Lázňovská Dora 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
25 Němcová Anežka 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
26 Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
27 Krejčová Nikola 2013 TJ Doksy Jakšová Kamila
28 Římalová Elena 2013 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š
29 Zámečníková Klára 2013 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š

Dívky 2014 (2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrubá Danna 2014 BubbleGym Konečná, Milerská
2 Janků Nicolette 2014 BubbleGym Konečná, Milerská
3 Zusková Anna 2014 BubbleGym Konečná, Milerská
4 Kubíčková Nikol 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
5 Gregorová Nikol 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
6 Alexová Rozálie 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
7 Slobodová Markéta 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
8 Kalousová Edita 2014 GYMPRA Morysková B.
9 Erberová Izabela 2014 individuální členové Kudličková
10 Florian Luisa 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
11 Formánková Teodora 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
12 Jeníčková Klára 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
13 Vyhnálková Mariana 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice Vondráčková R.
14 Frízlová Zuzana 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
15 Hensley Thea 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
16 Cengerová Simona 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
17 Stejskalová Nina 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
18 Vysušilová Alžběta 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
19 Šohajová Eliška 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
20 Grundová Klára 2014 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři