Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

Reklama

Vánoční závod

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 21.12.2019
 pořadatel: Praha
 adresa: Sportovní 1, Praha 10
 přihlášky prostřednictvím GISu do 17.12.2019

Seznam přihlášek

Chlapci 2009 (2009)

Chlapci 2010 (2010)

Chlapci 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Petřík Theodor 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
2 Waraus Erik 2011 T.J. Sokol Kampa

Chlapci 2012 (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Greguš Vojtěch 2012 SK Hradčany Massimo Poziello
2 Svoboda Adam 2012 SK Hradčany Massimo Poziello
3 Rožánek Adam 2012 SK Hradčany Massimo Poziello

Chlapci 2013 a mladší (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marek Jakub 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Buriš Tadeáš 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
3 Číž Sebastian 2014 SK Hradčany Matvei Petrov
4 Hrabák Mikuláš 2014 SK Hradčany Jaromir Labonek
5 Kolisch Martin 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
6 Lugovskoj Alexander 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
7 Pavlas Matěj 2013 SK Hradčany Jaromir Labonek
8 Tesař Martin 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
9 Zavadil Ondřej 2013 SK Hradčany Jaromir Labonek
10 Nosek Radoslav 2013 T.J. Sokol Kampa

Dívky 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
2 Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
3 Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová
4 Králová Róza 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
6 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
7 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
8 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
9 Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
10 Tudzaroffová Justýna 2010 individuální členové Kudličková
11 Hozáková Lucie 2010 individuální členové Kudličková
12 Tichavská Viktorie 2010 individuální členové Kudličková
13 Kurfürstová Klára 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
14 Lee Irena 2010 T.J. Sokol Kolín Opočenská
15 Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
16 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
17 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

Dívky 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
2 Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
3 Kraidlova Ester 2011 Gym Dobřichovice
4 Huplíková Helena 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
6 Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
7 Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
8 Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
9 Pokorná Lucie 2011 TJ Bohemians Praha Opočenská
10 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
11 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

Dívky 2012 (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Denemarková Štěpánka 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Gotthardt Nina 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Holbíková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 Cipryanová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Korbelářová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
6 Vršecká Tereza 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
7 Karešová Alice 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
8 Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
9 Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
10 Jonášová Alžběta 2012 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
11 Skudrziková Nela 2012 individuální členové Kudličková
12 Kreislová Natálie 2012 individuální členové Kudličková
13 Erberová Vanesa 2012 individuální členové Kudličková
14 Poláčková Laura 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
15 Eflerová Eliška 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Dočekalová, Dvořáková, Wildová, Kubínová

Dívky 2013 (2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
3 Žůrková Magdalena 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
4 Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
5 Tománková Gabriela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
6 Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
7 Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
8 Schneiderová Adéla 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
9 Brožová Vendulka 2013 individuální členové Kudličková
10 Linková Lada 2013 individuální členové Kudličková
11 Heroutová Ella 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
12 Kurfürstová Lucie 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
13 Petřinová Emma 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková

Dívky 2014 (2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krejčová Eliška 2014 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Gallistlová Emílie 2014 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Smíšková Ema 2014 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 Kubíčková Nikol 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
5 Gregorová Nikol 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
6 Alexová Rozálie 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
7 Slobodová Markéta 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
8 Erberová Izabela 2014 individuální členové Kudličková
9 Florian Luisa 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
10 Formánková Teodora 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
11 Jeníčková Klára 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři