Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál K. Parmy

 25.5.2019
 pořadatel: Jindřichův Hradec
Stáhnout výsledky

VS1A+B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 10.000 10.000 1.400 18.600 10.000 10.000 1.400 18.600 10.000 10.000 1.150 18.850 10.000 10.000 2.450 17.550 73.600
2. Michalisková Linda 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 10.000 10.000 1.900 18.100 10.000 10.000 1.300 18.700 10.000 10.000 2.050 17.950 10.000 10.000 2.250 17.750 72.500
3. Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov R.Hochelova 10.000 10.000 2.550 17.450 10.000 10.000 0.800 19.200 10.000 10.000 2.600 17.400 10.000 10.000 1.600 18.400 72.450
4. Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 10.000 10.000 2.550 17.450 10.000 10.000 1.450 18.550 10.000 10.000 1.550 18.450 10.000 10.000 2.550 17.450 71.900
5. Kučerová Adéla 2010 KSG Litvínov Hochelová 10.000 10.000 1.200 18.800 10.000 10.000 1.400 18.600 8.500 10.000 2.050 16.450 10.000 10.000 2.000 18.000 71.850
6. Zavadilová Zdenka 2011 KSG Litvínov R.Hochelova 10.000 10.000 2.300 17.700 10.000 10.000 1.250 18.750 8.500 10.000 1.550 16.950 10.000 10.000 1.600 18.400 71.800
7. Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 10.000 10.000 2.850 17.150 10.000 10.000 1.350 18.650 10.000 10.000 1.650 18.350 10.000 10.000 3.050 16.950 71.100
8. Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 10.000 10.000 1.400 18.600 10.000 10.000 2.050 17.950 10.000 10.000 2.450 17.550 10.000 10.000 3.100 16.900 71.000
9. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 10.000 10.000 3.150 16.850 10.000 10.000 2.000 18.000 10.000 10.000 1.800 18.200 10.000 10.000 2.650 17.350 70.400
10. Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov R.Hochelova 10.000 10.000 1.650 18.350 10.000 10.000 2.550 17.450 10.000 10.000 2.550 17.450 10.000 10.000 2.900 17.100 70.350
11. Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 10.000 10.000 1.850 18.150 10.000 10.000 1.700 18.300 10.000 10.000 1.450 18.550 8.800 10.000 3.550 15.250 70.250
12. Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 10.000 10.000 3.300 16.700 10.000 10.000 1.300 18.700 8.500 10.000 1.700 16.800 10.000 10.000 2.500 17.500 69.700
13. Černá Kateřina 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 10.000 10.000 3.550 16.450 10.000 10.000 2.100 17.900 10.000 10.000 3.000 17.000 10.000 10.000 2.850 17.150 68.500
14. Kokešová Barbora 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva 10.000 10.000 2.000 18.000 10.000 10.000 2.400 17.600 10.000 10.000 3.200 16.800 9.000 10.000 3.550 15.450 67.850
15. Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva 10.000 10.000 3.350 16.650 10.000 10.000 2.650 17.350 10.000 10.000 2.400 17.600 9.000 10.000 3.400 15.600 67.200
16. Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková 10.000 10.000 3.850 16.150 10.000 10.000 2.100 17.900 10.000 10.000 3.300 16.700 8.800 10.000 3.300 15.500 66.250
17. Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 10.000 10.000 3.400 16.600 10.000 10.000 1.200 18.800 7.300 10.000 3.250 14.050 10.000 10.000 3.800 16.200 65.650
18. Farková Lucie 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 10.000 10.000 3.650 16.350 10.000 10.000 2.400 17.600 9.000 10.000 2.450 16.550 8.800 10.000 3.850 14.950 65.450
19. Plonerová Linda 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 10.000 10.000 3.950 16.050 10.000 10.000 2.400 17.600 10.000 10.000 4.400 15.600 8.800 10.000 2.850 15.950 65.200
20. Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 10.000 10.000 3.800 16.200 10.000 10.000 2.500 17.500 8.500 10.000 5.000 13.500 10.000 10.000 3.000 17.000 64.200
21. Hanzalová Elisabeta 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 10.000 10.000 3.700 16.300 10.000 10.000 3.000 17.000 8.500 10.000 3.400 15.100 8.800 10.000 3.050 15.750 64.150
22. Kozlová Barbora 2010 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva 10.000 10.000 4.200 15.800 10.000 10.000 2.050 17.950 8.500 10.000 3.200 15.300 8.800 10.000 4.450 14.350 63.400
23. Ježková Tereza 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 10.000 10.000 3.700 16.300 10.000 10.000 2.600 17.400 7.300 10.000 3.850 13.450 9.000 10.000 4.800 14.200 61.350
24. Přibylová Veronika 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Blechová 10.000 10.000 3.850 16.150 10.000 10.000 3.000 17.000 10.000 10.000 3.950 16.050 6.800 10.000 4.900 11.900 61.100
25. Václavíková Šárka 2009 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 10.000 10.000 4.400 15.600 10.000 10.000 3.950 16.050 8.500 10.000 4.700 13.800 9.000 10.000 5.400 13.600 59.050
26. Niedobová Kristýna 2007 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 10.000 10.000 3.900 16.100 10.000 10.000 2.550 17.450 8.500 10.000 3.750 14.750 7.500 10.000 6.800 10.700 59.000

zpět na detail závodu