Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Jindřichohradecká liga

 9.11.2019
 pořadatel: Jarošovská 743/III
Stáhnout výsledky

V. liga

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Strculová Elen 2011 GYMPRA Morysková, Konečný 3.000 8.950 0.000 11.950 2.700 8.150 0.000 10.850 3.100 8.500 0.000 11.600 3.100 8.500 0.000 11.600 46.000
2. Plonerová Linda 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 3.000 8.500 0.000 11.500 1.600 8.400 0.000 10.000 2.700 8.200 0.000 10.900 2.900 8.400 0.000 11.300 43.700
3. Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 3.000 8.850 0.000 11.850 2.300 7.250 0.000 9.550 3.000 7.750 0.000 10.750 2.800 8.150 0.000 10.950 43.100
4. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 3.000 7.900 0.000 10.900 1.600 8.700 0.000 10.300 2.800 7.950 0.000 10.750 2.800 8.300 0.000 11.100 43.050
5. Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 3.000 7.450 0.000 10.450 2.300 7.600 0.000 9.900 3.000 8.500 0.000 11.500 2.800 7.850 0.000 10.650 42.500
6. Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 3.000 8.750 0.000 11.750 2.300 7.150 0.000 9.450 3.000 8.100 0.000 11.100 2.900 7.250 0.000 10.150 42.450
7. Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 3.000 8.750 0.000 11.750 1.600 8.400 0.000 10.000 2.900 6.700 0.000 9.600 3.100 7.550 0.000 10.650 42.000
8. Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák 3.000 8.200 0.000 11.200 1.100 7.850 0.000 8.950 3.000 8.100 0.000 11.100 2.900 7.500 0.000 10.400 41.650
9. Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Svobodovi 3.000 7.750 0.000 10.750 1.600 8.300 0.000 9.900 2.800 7.150 0.000 9.950 2.600 8.500 0.500 10.600 41.200
10. Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 3.000 9.450 0.000 12.450 1.800 8.500 0.000 10.300 2.900 5.300 0.000 8.200 2.900 7.300 0.000 10.200 41.150
11. Štěpková Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 3.000 8.200 0.000 11.200 1.800 5.600 0.000 7.400 2.800 8.500 0.000 11.300 2.900 8.250 0.000 11.150 41.050
12. Nekvasilová Jůlie 2012 GYMPRA Morysková, Konečný 3.000 7.800 0.000 10.800 1.100 8.050 0.000 9.150 2.800 7.100 0.000 9.900 2.800 8.150 0.000 10.950 40.800
13. Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková, Konečný 3.000 9.100 0.000 12.100 2.100 6.100 0.000 8.200 3.100 6.550 0.000 9.650 2.900 7.650 0.000 10.550 40.500
14. Černá Kateřina 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 3.000 7.450 0.000 10.450 1.600 8.600 0.000 10.200 2.700 7.050 0.000 9.750 2.900 7.200 0.000 10.100 40.500
15. Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 3.000 8.350 0.000 11.350 1.800 8.100 0.000 9.900 2.700 5.850 0.000 8.550 2.900 7.750 0.000 10.650 40.450
16. Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 3.000 7.250 0.000 10.250 1.600 7.850 0.000 9.450 2.400 7.900 0.000 10.300 2.900 7.550 0.000 10.450 40.450
17. Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 3.000 8.200 0.000 11.200 1.600 8.750 0.000 10.350 2.900 5.150 0.000 8.050 3.000 7.700 0.000 10.700 40.300
18. Hanzalová Elisabeta 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 3.000 7.850 0.000 10.850 1.600 7.800 0.000 9.400 2.700 6.000 0.000 8.700 2.900 7.950 0.000 10.850 39.800
19. Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák 3.000 7.350 0.000 10.350 1.100 8.100 0.000 9.200 2.900 6.500 0.000 9.400 2.900 7.950 0.000 10.850 39.800
20. Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 3.000 8.100 0.000 11.100 1.800 5.650 0.000 7.450 2.700 7.400 0.000 10.100 2.900 8.050 0.000 10.950 39.600
21. Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Svobodovi 3.000 7.800 0.000 10.800 1.100 7.700 0.000 8.800 2.900 6.300 0.000 9.200 2.600 8.450 0.500 10.550 39.350
22. Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 3.000 8.300 0.000 11.300 1.300 7.450 0.000 8.750 2.900 6.700 0.000 9.600 2.900 6.800 0.000 9.700 39.350
23. Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková 3.000 7.350 0.000 10.350 1.800 6.150 0.000 7.950 3.000 6.750 0.000 9.750 2.800 8.250 0.000 11.050 39.100
24. Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 3.000 8.475 0.000 11.475 1.800 2.850 0.000 4.650 3.000 8.550 0.000 11.550 2.900 8.250 0.000 11.150 38.825
25. Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová 3.000 8.000 0.000 11.000 2.100 5.250 0.000 7.350 3.000 6.200 0.000 9.200 3.000 7.850 0.000 10.850 38.400
26. Skoková Nela 2011 SG Pelhřimov Svobodovi 3.000 7.200 0.000 10.200 1.600 7.950 0.000 9.550 2.800 4.500 0.000 7.300 2.700 8.400 0.000 11.100 38.150
27. Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 3.000 6.450 0.000 9.450 1.100 7.500 0.000 8.600 2.300 7.750 0.000 10.050 2.400 7.500 0.000 9.900 38.000
28. Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 3.000 7.650 0.000 10.650 1.100 8.000 0.000 9.100 3.000 4.450 0.000 7.450 2.900 7.700 0.000 10.600 37.800
29. Jonášová Alžběta 2012 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 3.000 7.200 0.000 10.200 1.100 6.500 0.000 7.600 2.100 6.500 0.000 8.600 2.100 6.750 0.000 8.850 35.250
30. Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Svobodovi 3.000 7.550 0.000 10.550 1.100 7.200 0.000 8.300 2.900 3.600 0.000 6.500 2.600 7.750 0.500 9.850 35.200
31. Kepková Diana 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Blechová 3.000 6.750 0.000 9.750 1.100 6.050 0.000 7.150 2.000 7.500 0.000 9.500 2.700 5.850 0.500 8.050 34.450
32. Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Blechová 3.000 6.200 0.000 9.200 1.100 6.200 0.000 7.300 2.600 6.450 0.000 9.050 2.700 5.000 0.500 7.200 32.750
. SGŽ Jindřichohradecká liga 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
. V. liga 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
. 9.11.2019 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000

zpět na detail závodu