Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Podzimní Přebor Prahy jednotlivkyň

 18.10.2015
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

mladší žákyně VS1

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jana Caldrová 2006 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 8.100 0.000 14.100 56.200
2. Sophie Anna Bultová 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice Pracnová,Schwarzová 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 7.700 0.000 13.700 54.450
3. Laura Česneková 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 5.950 0.000 11.950 6.200 7.850 0.000 14.050 54.300
4. Ema Petržíková 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 6.800 0.000 12.800 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 7.500 0.000 13.500 6.900 7.000 0.000 13.900 54.000
5. Nikola Vlasáková 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 7.950 0.000 13.950 5.000 7.150 0.000 12.150 6.200 7.550 0.000 13.750 53.400
6. Hana Chmelařová 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice Pracnová,Schwarzová 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 7.300 0.000 13.300 6.000 6.400 0.000 12.400 6.000 7.800 0.000 13.800 53.250
7. Amálie Klinecká 2006 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 7.000 0.000 13.000 6.000 7.800 0.000 13.800 5.000 6.900 0.000 11.900 6.200 7.700 0.000 13.900 52.600
7. Klára Kopáčková 2006 GYMPRA Novotná, Konečná 6.000 6.050 0.000 12.050 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 6.950 0.000 12.950 6.900 7.200 0.000 14.100 52.600
9. Jana Bursová 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 7.050 0.000 13.050 6.000 8.150 0.000 14.150 5.000 6.300 0.000 11.300 6.200 7.850 0.000 14.050 52.550
10. Luisa Machů 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 5.050 0.000 11.050 6.200 7.300 0.000 13.500 52.050
11. Hermína Skořepová 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice Pracnová, Engelová 6.000 5.850 0.000 11.850 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 7.300 0.000 13.300 6.200 6.250 0.000 12.450 51.150
12. Magdaléna Novotná 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 6.850 0.000 12.850 6.000 6.800 0.000 12.800 5.000 6.200 0.000 11.200 6.000 7.700 0.000 13.700 50.550
13. Tereza Torová 2006 GYMPRA Morysková, Konečný 6.000 6.250 0.000 12.250 6.000 7.250 0.000 13.250 5.000 5.450 0.000 10.450 6.400 7.850 0.000 14.250 50.200
13. Anežka Dbalá 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice Pracnová, Engelová 6.000 7.550 0.000 13.550 4.000 8.050 0.000 12.050 5.000 5.900 0.000 10.900 6.400 7.300 0.000 13.700 50.200
15. Simona Hanžlíková 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 4.100 0.000 10.100 6.000 7.950 0.000 13.950 5.000 6.100 0.000 11.100 6.700 8.300 0.000 15.000 50.150
16. Eliška Verešová 2006 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 6.250 0.000 12.250 6.000 7.000 0.000 13.000 5.500 5.550 0.000 11.050 5.700 7.200 0.000 12.900 49.200
17. Tereza Kalivodová 2007 GYMPRA Morysková, Konečný 6.000 7.150 0.000 13.150 4.000 7.450 0.000 11.450 5.000 5.750 0.000 10.750 6.000 7.000 0.000 13.000 48.350
18. Helena Sojková 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová 6.000 4.800 0.000 10.800 6.000 8.500 0.000 14.500 4.600 5.000 0.000 9.600 6.000 6.000 0.000 12.000 46.900
19. Uma Varna 2006 GYMPRA Novotná, Konečná 6.000 6.600 0.000 12.600 4.000 6.250 0.000 10.250 5.000 4.900 0.000 9.900 6.200 7.300 0.000 13.500 46.250
20. Adéla Freslová 2008 GYMPRA Novotná, Konečná 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.450 0.000 13.450 5.000 5.900 0.000 10.900 5.200 7.450 0.000 12.650 37.000

zpět na detail závodu