Česká gymnastická federace

Menu

Akce

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

Laura Česneková

Ročník:2007
Město:Brandýs n. Labem
Trenér:Šotolová, Křížová, Waraus
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
23.2.2020 Říčanské hvězdičky SGZ Ktg. 1A - roč. 2007 a starší 9.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ V. Juniorky a Ženy C – ročníky 2007 a starší 13.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ III liga - jednotlivkyně 14.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ III. liga 2.
26.10.-27.10.2019 SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C SGZ VS4C - starší žákyně 51.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 3. kategorie 24.
13.10.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS SGZ VS2B 1.
13.10.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS SGZ VS2B - OPEN 3.
26.5.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS2B - OPEN 2.
18.5.2019 SGŽ O Pohár Věry Čáslavské SGZ VS2B 4.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS2B 3.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS4C 1.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS4C - OPEN 2.
27.4.2019 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. VII. - nar. 2007 - 2006 7.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ XI. VS 4C - ZP ČGF s. 13 14.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A 1 - 2007 9.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 15.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 14.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ V. Starší žákyně 28.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 1. kategorie 28.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 32.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 30.
22.10.2016 Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice žen (kategorie C) SGZ Žákyně C 37.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ IV. mladší žákyně B 6.
2.10.2016 Dráček SGZ Kategorie A roč. 2007-2008 7.
26.6.2016 Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 16.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ mladší žákyně 28.
13.3.2016 Říčanské hvězdičky SGZ Závod A - kat. 2 - roč. 2007 6.
24.1.2016 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Mimi+ 13.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně 13.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně jednotlikyně 42.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ IV.kategorie - lavička 14.
18.10.2015 Podzimní Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ mladší žákyně VS1 3.
21.6.2015 Putovní Váza Horních Počernic SGZ mladší žákyně 28.
24.5.2015 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ mladší žákyně VS1 32.
3.5.2015 Oblastní přebor Prahy SGZ mladší žákyně VS1 34.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři