Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

 28.4.2019
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

VS1A - kvalifikace

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.900 0.000 18.900 74.600
2. Pálková Anička 2011 SK Hradčany Opočenská 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 8.550 0.000 18.550 9.000 7.750 0.000 16.750 73.350
3. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 8.150 0.100 18.050 10.000 7.650 0.000 17.650 72.650
4. Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.950 0.000 17.950 8.500 8.600 0.100 17.000 10.000 8.650 0.000 18.650 72.000
5. Kazyrevič Darja 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 7.700 0.000 17.700 8.800 7.450 0.000 16.250 71.000
6. Oulehlová Nathalie 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.800 0.000 17.800 9.000 7.850 0.000 16.850 70.850
7. Nešporová Ema 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.750 0.000 17.750 8.800 7.600 0.000 16.400 70.250
8. Janků Ellen 2011 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.750 0.000 17.750 9.000 7.850 0.000 16.850 70.100
9. Paulíčková Daniela 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.950 0.000 17.950 9.000 8.250 0.000 17.250 69.900
10. Rybovičová Julie 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.400 0.000 18.400 8.000 7.350 0.000 15.350 10.000 8.050 0.000 18.050 69.900
11. Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 8.450 0.000 18.450 8.500 7.850 0.000 16.350 9.000 7.850 0.000 16.850 69.550
12. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.500 0.000 17.500 8.500 7.750 0.000 16.250 10.000 7.350 0.000 17.350 69.150
13. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 8.300 0.000 18.300 8.500 7.600 0.000 16.100 10.000 7.350 0.000 17.350 68.550
14. Kubíková Kateřina 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 8.400 0.000 18.400 8.500 7.050 0.000 15.550 10.000 6.900 0.000 16.900 67.800
15. Kalašová Tereza 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 8.300 0.000 18.300 8.500 7.350 0.000 15.850 10.000 6.950 0.000 16.950 67.800
16. Volhejnová Tereza 2011 SK Hradčany Opočenská 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 7.150 0.000 17.150 6.800 6.950 0.000 13.750 67.500
17. Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 8.500 0.000 18.500 8.500 6.150 0.000 14.650 9.000 7.000 0.000 16.000 66.550
18. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 7.900 0.000 17.900 8.500 6.150 0.000 14.650 9.000 7.450 0.000 16.450 66.350
19. Přibylová Tereza 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 8.300 0.000 18.300 8.500 6.500 0.000 15.000 8.000 6.950 0.000 14.950 64.950
20. Ulich Viktorie 2011 BubbleGym Milerská 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 8.250 0.000 18.250 7.500 6.050 0.000 13.550 9.000 6.100 0.000 15.100 64.550
21. Pollice Gabriella 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.750 0.000 17.750 8.500 6.000 0.000 14.500 8.000 6.150 0.000 14.150 64.200
22. Weigert Nomin Marie 2011 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů 10.000 4.950 0.000 14.950 10.000 7.550 0.000 17.550 8.500 6.800 0.000 15.300 7.800 6.700 0.000 14.500 62.300
23. Kubalová Rebeka 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 3.700 0.000 13.700 10.000 7.700 0.000 17.700 8.500 5.400 0.000 13.900 5.500 4.450 0.000 9.950 55.250

zpět na detail závodu