Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Říčanské hvězdičky

 23.2.2020
 pořadatel: Říčany
Stáhnout výsledky

Ktg. 6 - roč. 2013

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Čepeláková Barbora 2013 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová 5.000 8.950 0.000 13.950 2.000 8.970 0.000 10.967 2.000 8.830 0.000 10.833 35.750
2. Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 5.000 8.950 0.000 13.950 2.000 8.530 0.000 10.533 2.000 9.230 0.000 11.233 35.716
3. Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 5.000 8.900 0.000 13.900 2.000 7.870 0.000 9.867 2.000 8.500 0.000 10.500 34.267
4. Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy 5.000 8.050 0.000 13.050 2.000 8.330 0.000 10.333 2.000 8.870 0.000 10.867 34.250
5. Štěpánová Lucie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková 5.000 8.650 0.000 13.650 2.000 8.000 0.000 10.000 2.000 8.230 0.000 10.233 33.883
6. Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 5.000 8.400 0.000 13.400 2.000 7.230 0.000 9.233 2.000 8.970 0.000 10.967 33.600
7. Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 5.000 8.450 0.000 13.450 2.000 8.270 0.000 10.267 2.000 7.870 0.000 9.867 33.584
8. Nesvadbová Sofie 2013 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová 5.000 8.300 0.000 13.300 2.000 7.570 0.000 9.567 2.000 8.030 0.000 10.033 32.900
9. Tománková Gabriela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 5.000 8.000 0.000 13.000 2.000 8.130 0.000 10.133 2.000 7.730 0.000 9.733 32.866
10. Chlíbková Markéta 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 5.000 7.850 0.000 12.850 2.000 7.700 0.000 9.700 2.000 8.300 0.000 10.300 32.850
11. Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 5.000 7.850 0.000 12.850 2.000 7.430 0.000 9.433 2.000 8.370 0.000 10.367 32.650
12. Kubálková Justýna 2013 SG Liberec Záklasníková 5.000 7.500 0.000 12.500 2.000 8.300 0.000 10.300 2.000 7.830 0.000 9.833 32.633
13. Schneiderová Adéla 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 5.000 8.250 0.000 13.250 2.000 6.900 0.000 8.900 2.000 8.300 0.000 10.300 32.450
14. Antošová Sára 2013 SG Liberec Záklasníková 5.000 8.250 0.000 13.250 2.000 7.330 0.000 9.333 1.500 8.170 0.000 9.667 32.250
15. Ovská Viktorie 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 5.000 7.550 0.000 12.550 2.000 7.230 0.000 9.233 2.000 7.870 0.000 9.867 31.650
16. Skalová Anežka 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 5.000 7.150 0.000 12.150 2.000 7.170 0.000 9.167 1.500 8.000 0.000 9.500 30.817
17. Šindelková Ela 2013 GT Šestajovice kolektiv trenérů 5.000 6.850 0.000 11.850 2.000 6.630 0.000 8.633 2.000 8.100 0.000 10.100 30.583
18. Jelínková Viktorie 2013 T.J. Sokol Kolín 5.000 7.400 0.000 12.400 2.000 6.630 0.000 8.633 2.000 7.300 0.000 9.300 30.333
19. Šlajsna Dominika 2013 GT Šestajovice kolektiv trenérů 5.000 7.650 0.000 12.650 2.000 6.600 0.000 8.600 2.000 7.000 0.000 9.000 30.250
20. Hrevušová Klára 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 5.000 7.750 0.000 12.750 2.000 7.030 0.000 9.033 1.500 6.900 0.000 8.400 30.183
21. Hanáková Nela 2013 SGC Ostrava Kalmusová 5.000 7.550 0.000 12.550 2.000 6.830 0.000 8.833 1.500 7.230 0.000 8.733 30.116
22. Vyskočilová Victoria 2013 GT Šestajovice kolektiv trenérů 5.000 6.950 0.000 11.950 2.000 5.500 0.000 7.500 2.000 7.400 0.000 9.400 28.850

zpět na detail závodu