Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 16.11.2019
 pořadatel: Sokolovna Příbram
Stáhnout výsledky

III. LIGA

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 Gymnastika Říčany, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hrušková Tereza 2009 Gymnastika Říčany 1.400 8.450 0.000 9.850 3.000 8.150 0.000 11.150 3.100 8.400 0.000 11.500 32.500
  Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 7.550 0.000 10.050 3.000 8.200 0.000 11.200 3.000 8.550 0.000 11.550 43.500
  Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany 2.800 8.650 0.000 11.450 2.600 8.500 0.000 11.100 3.000 7.650 0.000 10.650 33.200
  Pospíšilová Ellen 2008 Gymnastika Říčany 2.800 8.250 0.000 11.050 2.500 9.000 0.000 11.500 3.000 7.950 0.000 10.950 3.100 8.350 0.000 11.450 44.950
  Bernardová Adéla 2007 Gymnastika Říčany 2.900 7.600 0.000 10.500 10.500
  Gaždová Lucie 2007 Gymnastika Říčany 2.800 8.000 0.000 10.800 10.800
  celkem 33.300 32.650 33.300 34.500 133.750
2 Gym Dobřichovice, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hrabáková Simona 2007 Gym Dobřichovice 2.000 7.800 0.000 9.800 2.400 7.000 0.000 9.400 3.000 7.600 0.000 10.600 29.800
  Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice 1.400 7.550 0.000 8.950 8.950
  Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice 2.000 8.300 0.000 10.300 3.100 7.600 0.000 10.700 21.000
  Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice 2.800 8.000 0.000 10.800 2.500 7.500 0.000 10.000 2.900 7.050 0.000 9.950 3.100 8.000 0.000 11.100 41.850
  Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice 1.400 7.750 0.000 9.150 2.500 7.850 0.000 10.350 19.500
  Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice 2.000 9.150 0.000 11.150 2.500 7.900 0.000 10.400 3.100 8.050 0.000 11.150 3.100 8.150 0.000 11.250 43.950
  celkem 32.250 29.550 31.450 33.050 126.300
3 T.J. Sokol Příbram A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Kubátová Alena 2007 T.J. Sokol Příbram 2.000 8.250 0.000 10.250 2.600 7.750 0.000 10.350 3.000 8.400 0.000 11.400 3.100 6.850 0.000 9.950 41.950
  Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram 2.000 7.900 0.000 9.900 2.000 8.200 0.000 10.200 2.900 8.300 0.000 11.200 3.000 8.400 0.000 11.400 42.700
  Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram 2.000 8.050 0.000 10.050 2.600 8.050 0.000 10.650 3.300 7.550 0.000 10.850 3.000 6.750 0.000 9.750 41.300
  celkem 30.200 31.200 33.450 31.100 125.950
4 T.J. Sokol Příbram C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram 2.000 8.200 0.000 10.200 3.300 6.400 0.000 9.700 2.800 8.250 0.000 11.050 30.950
  Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 8.000 0.000 10.500 3.200 7.350 0.000 10.550 2.900 7.650 0.000 10.550 41.750
  Luftová Leoni 2008 T.J. Sokol Příbram 2.000 7.750 0.000 9.750 2.000 7.000 0.000 9.000 3.000 6.700 0.000 9.700 3.000 7.350 0.000 10.350 38.800
  Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 8.250 0.000 10.750 3.300 6.950 0.000 10.250 3.000 7.550 0.000 10.550 42.250
  celkem 31.050 30.250 30.500 32.150 123.950
5 T.J. Sokol Příbram B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram 2.000 7.600 0.000 9.600 2.600 7.100 0.000 9.700 2.900 7.150 0.000 10.050 3.000 6.850 0.000 9.850 39.200
  Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 8.250 0.000 10.250 3.100 6.650 0.000 9.750 2.900 7.250 0.000 10.150 40.750
  Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram 2.000 8.500 0.000 10.500 2.600 7.500 0.000 10.100 3.200 5.850 0.000 9.050 3.000 6.700 0.000 9.700 39.350
  celkem 30.700 30.050 28.850 29.700 119.300

zpět na detail závodu