Česká gymnastická federace

Menu

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

26.9.2020 TG

Pohár města Kadaně - ZRUŠENO

26.9.2020 SGZ

Dokská kladina

26.9.2020 PA

Český pohár - Praha - ZRUŠENO

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

Reklama

Lea Pospíšilová

Ročník:2008
Město:
Trenér:Kudličková
Oddíl: Gym Dobřichovice, z.s. (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 7.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 5.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2012-2008 FINÁLE 6.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 FINÁLE 7.
14.12.2019 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ II. liga (juniorky B) 4.
16.11.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ III liga - jednotlivkyně 7.
16.11.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ III. LIGA 2.
13.10.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS SGZ VS2B - OPEN 1.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 14.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4B (žákyně B) 30.
15.6.2019 Čerti s andělem SGZ Ďáblice 4.
15.6.2019 Čerti s andělem SGZ Ďáblice jedn. 16.
26.5.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS4B 7.
18.5.2019 SGŽ O Pohár Věry Čáslavské SGZ žákyně C (VS4C ) 3.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 23.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 36.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 18.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2011-2007 FINÁLE 3.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 8.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 3.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2011-2007 FINÁLE 4.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Mladší II 10.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ V. kategorie 5.
17.11.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ III. liga - jednotlivci 2.
17.11.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ III. LIGA 2.
26.10.-27.10.2018 SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C SGZ žákyně C 11.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 26.
6.10.2018 SGŽ, SGM Dráček SGZ Kategorie 1A roč. 2007-2008 10.
13.5.2018 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS4C 1.
12.5.2018 SGŽ Děčínská Kotva, O Pohár V. Čáslavské SGZ Kategorie VS4B 2008 3.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Evičky 11.
17.3.2018 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A roč. 2008 15.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2008-2006 18.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2008-2006 8.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Mladší II A 10.
16.12.2017 SG Vánoční závod SGZ Žákyně 2008 21.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga - jednotlivkyně 24.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga 5.
27.10.-28.10.2017 SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C SGZ mladší žákyně C 18.
8.10.2017 SGŽ Přebor hl.m.Prahy SGZ mladší žákyně VS1 8.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři