Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého, Ústeckého a Královehradeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2019 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje VS

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

17.11.2019 TG

závod „Á HOP“

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGM

SGM Future Cup

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 - 24.11.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

23.11.2019 TG

Malý TeamGym - malá oblast Praha

23.11.2019 SGM

Přebor Jihomoravského kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 TG

TeamGym Junior - malá oblast Praha

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

29.11.2019 - 1.12.2019 TR

TRA Mistrovství světa

29.11.2019 - 1.12.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

1.12.2019 SGM

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

Reklama

SGŽ Přebor Středočeského kraje

sportovní gymnastika žen
 16.11.2019
 pořadatel: Sokolovna Příbram
 adresa: Příbram I, Gen.R.Tesaříka 162
 přihlášky prostřednictvím GISu do 8.11.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

II. LIGA (2011 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kubínová Lucie 2001 T.J. Sokol Kladno
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Pavlíčková Simona 2000 T.J. Sokol Kladno
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Romanová Daniela 2006 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
4 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Víchová Dominika 1999 T.J. Sokol Kladno
5 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Vosyková Julie 1999 T.J. Sokol Kladno
6 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Loumanová Lucie 2004 T.J. Sokol Kolín MUDr Taftlová
7 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Stránská Daniela 2008 T.J. Sokol Kolín Taftlová
8 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Taftlová
9 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
10 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Pošíková Nikol 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
11 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
12 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Urbanová Johana 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
13 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
14 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná
15 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Hošková Barbora 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
16 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Chrastinová Lucie 2003 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
17 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Klasnová Tereza 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
18 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
19 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková

III. LIGA (2010 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gym Dobřichovice, z.s. Hrabáková Simona 2007 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova
2 Gym Dobřichovice, z.s. Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice Kudličkova, Mrazova,Filkova
3 Gym Dobřichovice, z.s. Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova
4 Gym Dobřichovice, z.s. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova
5 Gym Dobřichovice, z.s. Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova
6 Gym Dobřichovice, z.s. Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova
7 Gymnastika Říčany, z.s. Hrušková Tereza 2009 Gymnastika Říčany Jechová
8 Gymnastika Říčany, z.s. Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová
9 Gymnastika Říčany, z.s. Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany Jechová
10 Gymnastika Říčany, z.s. Pospíšilová Ellen 2008 Gymnastika Říčany Jechová
11 Gymnastika Říčany, z.s. Škardová Magdaléna 2007 Gymnastika Říčany Jechová
12 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bénová Emma 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorná
13 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Blažková Anna 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
14 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
15 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
16 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Kubátová Alena 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
17 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
18 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
19 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
20 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
21 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová
22 Tělocvičná jednota Sokol Příbram C Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
23 Tělocvičná jednota Sokol Příbram C Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
24 Tělocvičná jednota Sokol Příbram C Luftová Leoni 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová
25 Tělocvičná jednota Sokol Příbram C Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová

IV. LIGA (2012 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gym Dobřichovice, z.s. Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
2 Gym Dobřichovice, z.s. Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
3 Gym Dobřichovice, z.s. Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
4 Gym Dobřichovice, z.s. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
5 Gym Dobřichovice, z.s. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
6 Gymnastika Říčany, z.s. Bernardová Adéla 2007 Gymnastika Říčany Cirkvová
7 Gymnastika Říčany, z.s. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
8 Gymnastika Říčany, z.s. Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
9 Gymnastika Říčany, z.s. Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
10 Gymnastika Říčany, z.s. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
11 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Hill Daisy 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
12 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Jedličková Klára 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
13 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Maarová Eliška 2008 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
14 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Štreitová Nicol 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
15 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
16 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Kozelková Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
17 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
18 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
19 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Holanová Ellen 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
20 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Kačerová Agáta 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
21 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Kačerová Anita 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
22 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Kulifajová Emily 2007 T.J. Sokol Kolín Šedinová
23 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Eichlerová Nela 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorna
24 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Shetelya Kristina 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
25 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna
26 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
27 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Červená Markéta 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
28 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Chmelařová Tereza 2007 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová
29 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Laštovková Sofie 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
30 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová

V. LIGA (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gym Dobřichovice, z.s. Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
2 Gym Dobřichovice, z.s. Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
3 Gym Dobřichovice, z.s. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Kudlickova, Mrázová, Filkova
4 Gym Dobřichovice, z.s. Macho Vanessa 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Gym Dobřichovice, z.s. Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová,Filkova
6 Gym Dobřichovice, z.s. Vašinová Anna Marie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
7 Gymnastika Říčany, z.s. Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
8 Gymnastika Říčany, z.s. Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
9 Gymnastika Říčany, z.s. Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
10 Gymnastika Říčany, z.s. Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
11 Gymnastika Říčany, z.s. Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
12 Gymnastika Říčany, z.s. Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
13 HOP Dolní Jirčany z.s. Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
14 HOP Dolní Jirčany z.s. Jonášová Alžběta 2012 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
15 HOP Dolní Jirčany z.s. Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
16 HOP Dolní Jirčany z.s. Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
17 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Čebišová Linda 2010 T.J. Sokol Kolín Malá
18 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Horáčková Adéla 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
19 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Kulifajová Lily 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
20 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Nezavdalová Petra 2010 T.J. Sokol Kolín Malá
21 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Malá
22 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Matějková Viktorie 2010 T.J. Sokol Kolín Kučerová,Voglová
23 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Rymlová Olivie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
24 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Šotolová Natálie 2011 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
25 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Welzová Sofie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
26 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Kropáčková Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
27 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
28 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
29 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
30 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková

VS1 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Taftlová Natálie 2011 T.J. Sokol Kolín Taftlová Rosemarie
2 Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková

VS2 A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kačerová Agáta 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
2 Kačerová Anita 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
3 Čebišová Linda 2010 T.J. Sokol Kolín Malá
4 Nezavdalová Petra 2010 T.J. Sokol Kolín Malá
5 Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Malá

VS3 A (2010 - 2007)

VS4 A (2009 - 2006)

VS5 A (2006 - 2004)

VS1 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jíchová Kristýna 2009 T.J. Sokol Kolín Malá
2 Welzová Nela 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
3 Melmuk Valerie 2010 T.J. Sokol Příbram Veronika Trinerová

VS2 B (2008 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Němcová Lucie 2008 Gym Dobřichovice Klabíková, Haloumková
2 Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková

VS3 B (2006 a starší)

VS4 B (2010 - 2007)

VS5 B (2007 - 2005)

II. liga - jednotlivkyně

III liga - jednotlivkyně

IV. liga - jednotlivkyně

V. liga - jednotlivkyně

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři