Česká gymnastická federace

Akce

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

21.2.2020 - 23.2.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 01

22.2.2020 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2020 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

28.2.2020 - 1.3.2020 SGM, SGZ

Školení trenérů III. třídy SGM a SGŽ

29.2.2020 - 1.3.2020 AE

Eisenberg Open Cup

29.2.2020 SGM

Brněnské kolo

6.3.2020 - 8.3.2020 AG

Závod Světového poháru Maia

7.3.2020 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2020

7.3.2020 AE

Mistry s Mistry

7.3.2020 - 8.3.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

7.3.2020 SGZ

Trautenberkův Korbel

7.3.2020 SGZ

Nominační závod na ME / MEJ

7.3.2020 - 8.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

12.3.2020 - 15.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

14.3.2020 - 15.3.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.6

14.3.2020 SGZ

Malá cena Brna

14.3.2020 - 15.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

14.3.2020 AG

AKR Klokan Cup

15.3.2020 TG

Závod TGJ na Vyšehradě

18.3.2020 - 21.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Czech Aerobic Open

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

20.3.2020 - 22.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 1

Reklama

SGŽ Přebor Středočeského kraje

sportovní gymnastika žen
 16.11.2019
 pořadatel: Sokolovna Příbram
 adresa: Příbram I, Gen.R.Tesaříka 162
 přihlášky prostřednictvím GISu do 8.11.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

II. LIGA (2011 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kubínová Lucie 2001 T.J. Sokol Kladno
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Pavlíčková Simona 2000 T.J. Sokol Kladno
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Romanová Daniela 2006 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
4 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Víchová Dominika 1999 T.J. Sokol Kladno
5 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Vosyková Julie 1999 T.J. Sokol Kladno
6 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Loumanová Lucie 2004 T.J. Sokol Kolín MUDr Taftlová
7 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Stránská Daniela 2008 T.J. Sokol Kolín Taftlová
8 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Taftlová
9 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
10 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Pošíková Nikol 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
11 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
12 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Urbanová Johana 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
13 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
14 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná
15 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Hošková Barbora 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
16 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Chrastinová Lucie 2003 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
17 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Klasnová Tereza 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
18 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
19 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková

III. LIGA (2010 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gym Dobřichovice, z.s. Hrabáková Simona 2007 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova
2 Gym Dobřichovice, z.s. Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice Kudličkova, Mrazova,Filkova
3 Gym Dobřichovice, z.s. Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova
4 Gym Dobřichovice, z.s. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova
5 Gym Dobřichovice, z.s. Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova
6 Gym Dobřichovice, z.s. Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova
7 Gymnastika Říčany, z.s. Hrušková Tereza 2009 Gymnastika Říčany Jechová
8 Gymnastika Říčany, z.s. Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová
9 Gymnastika Říčany, z.s. Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany Jechová
10 Gymnastika Říčany, z.s. Pospíšilová Ellen 2008 Gymnastika Říčany Jechová
11 Gymnastika Říčany, z.s. Škardová Magdaléna 2007 Gymnastika Říčany Jechová
12 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bénová Emma 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorná
13 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Blažková Anna 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
14 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
15 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
16 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Kubátová Alena 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
17 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
18 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
19 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
20 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
21 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová
22 Tělocvičná jednota Sokol Příbram C Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
23 Tělocvičná jednota Sokol Příbram C Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
24 Tělocvičná jednota Sokol Příbram C Luftová Leoni 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová
25 Tělocvičná jednota Sokol Příbram C Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová

IV. LIGA (2012 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gym Dobřichovice, z.s. Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
2 Gym Dobřichovice, z.s. Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
3 Gym Dobřichovice, z.s. Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
4 Gym Dobřichovice, z.s. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
5 Gym Dobřichovice, z.s. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
6 Gymnastika Říčany, z.s. Bernardová Adéla 2007 Gymnastika Říčany Cirkvová
7 Gymnastika Říčany, z.s. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
8 Gymnastika Říčany, z.s. Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
9 Gymnastika Říčany, z.s. Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
10 Gymnastika Říčany, z.s. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
11 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Hill Daisy 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
12 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Jedličková Klára 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
13 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Maarová Eliška 2008 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
14 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Štreitová Nicol 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
15 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
16 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Kozelková Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
17 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
18 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
19 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Holanová Ellen 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
20 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Kačerová Agáta 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
21 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Kačerová Anita 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
22 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Kulifajová Emily 2007 T.J. Sokol Kolín Šedinová
23 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Eichlerová Nela 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorna
24 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Shetelya Kristina 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
25 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna
26 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
27 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Červená Markéta 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
28 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Chmelařová Tereza 2007 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová
29 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Laštovková Sofie 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
30 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová

V. LIGA (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gym Dobřichovice, z.s. Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
2 Gym Dobřichovice, z.s. Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
3 Gym Dobřichovice, z.s. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Kudlickova, Mrázová, Filkova
4 Gym Dobřichovice, z.s. Macho Vanessa 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Gym Dobřichovice, z.s. Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová,Filkova
6 Gym Dobřichovice, z.s. Vašinová Anna Marie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
7 Gymnastika Říčany, z.s. Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
8 Gymnastika Říčany, z.s. Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
9 Gymnastika Říčany, z.s. Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
10 Gymnastika Říčany, z.s. Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
11 Gymnastika Říčany, z.s. Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
12 Gymnastika Říčany, z.s. Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
13 HOP Dolní Jirčany z.s. Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
14 HOP Dolní Jirčany z.s. Jonášová Alžběta 2012 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
15 HOP Dolní Jirčany z.s. Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
16 HOP Dolní Jirčany z.s. Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
17 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Čebišová Linda 2010 T.J. Sokol Kolín Malá
18 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Horáčková Adéla 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
19 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Kulifajová Lily 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
20 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Nezavdalová Petra 2010 T.J. Sokol Kolín Malá
21 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Malá
22 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Matějková Viktorie 2010 T.J. Sokol Kolín Kučerová,Voglová
23 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Rymlová Olivie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
24 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Šotolová Natálie 2011 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
25 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Welzová Sofie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
26 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Kropáčková Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
27 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
28 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
29 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
30 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková

VS1 A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Taftlová Natálie 2011 T.J. Sokol Kolín Taftlová Rosemarie
2 Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková

VS2 A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kačerová Agáta 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
2 Kačerová Anita 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
3 Čebišová Linda 2010 T.J. Sokol Kolín Malá
4 Nezavdalová Petra 2010 T.J. Sokol Kolín Malá
5 Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Malá

VS3 A (2010 - 2007)

VS4 A (2009 - 2006)

VS5 A (2006 - 2004)

VS1 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jíchová Kristýna 2009 T.J. Sokol Kolín Malá
2 Welzová Nela 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
3 Melmuk Valerie 2010 T.J. Sokol Příbram Veronika Trinerová

VS2 B (2008 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Němcová Lucie 2008 Gym Dobřichovice Klabíková, Haloumková
2 Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková

VS3 B (2006 a starší)

VS4 B (2010 - 2007)

VS5 B (2007 - 2005)

II. liga - jednotlivkyně

III liga - jednotlivkyně

IV. liga - jednotlivkyně

V. liga - jednotlivkyně

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři