Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 16.11.2019
 pořadatel: Sokolovna Příbram
Stáhnout výsledky

III liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pospíšilová Ellen 2008 Gymnastika Říčany Jechová 2.800 8.250 0.000 11.050 2.500 9.000 0.000 11.500 3.000 7.950 0.000 10.950 3.100 8.350 0.000 11.450 44.950
2. Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova 2.000 9.150 0.000 11.150 2.500 7.900 0.000 10.400 3.100 8.050 0.000 11.150 3.100 8.150 0.000 11.250 43.950
3. Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 7.550 0.000 10.050 3.000 8.200 0.000 11.200 3.000 8.550 0.000 11.550 43.500
4. Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 7.900 0.000 9.900 2.000 8.200 0.000 10.200 2.900 8.300 0.000 11.200 3.000 8.400 0.000 11.400 42.700
5. Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 8.250 0.000 10.750 3.300 6.950 0.000 10.250 3.000 7.550 0.000 10.550 42.250
6. Kubátová Alena 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 2.000 8.250 0.000 10.250 2.600 7.750 0.000 10.350 3.000 8.400 0.000 11.400 3.100 6.850 0.000 9.950 41.950
7. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova 2.800 8.000 0.000 10.800 2.500 7.500 0.000 10.000 2.900 7.050 0.000 9.950 3.100 8.000 0.000 11.100 41.850
8. Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 8.000 0.000 10.500 3.200 7.350 0.000 10.550 2.900 7.650 0.000 10.550 41.750
9. Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 2.000 8.050 0.000 10.050 2.600 8.050 0.000 10.650 3.300 7.550 0.000 10.850 3.000 6.750 0.000 9.750 41.300
10. Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 8.250 0.000 10.250 3.100 6.650 0.000 9.750 2.900 7.250 0.000 10.150 40.750
11. Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.600 7.500 0.000 10.100 3.200 5.850 0.000 9.050 3.000 6.700 0.000 9.700 39.350
12. Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 2.000 7.600 0.000 9.600 2.600 7.100 0.000 9.700 2.900 7.150 0.000 10.050 3.000 6.850 0.000 9.850 39.200
13. Luftová Leoni 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová 2.000 7.750 0.000 9.750 2.000 7.000 0.000 9.000 3.000 6.700 0.000 9.700 3.000 7.350 0.000 10.350 38.800
14. Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany Jechová 2.800 8.650 0.000 11.450 2.600 8.500 0.000 11.100 3.000 7.650 0.000 10.650 0.000 0.000 0.000 0.000 33.200
15. Hrušková Tereza 2009 Gymnastika Říčany Jechová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 8.450 0.000 9.850 3.000 8.150 0.000 11.150 3.100 8.400 0.000 11.500 32.500
16. Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová 2.000 8.200 0.000 10.200 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 6.400 0.000 9.700 2.800 8.250 0.000 11.050 30.950
17. Hrabáková Simona 2007 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova 2.000 7.800 0.000 9.800 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 7.000 0.000 9.400 3.000 7.600 0.000 10.600 29.800
18. Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova 2.000 8.300 0.000 10.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.600 0.000 10.700 21.000
19. Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 7.750 0.000 9.150 2.500 7.850 0.000 10.350 0.000 0.000 0.000 0.000 19.500
20. Gaždová Lucie 2007 Gymnastika Říčany Jechová 2.800 8.000 0.000 10.800 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.800
21. Bernardová Adéla 2007 Gymnastika Říčany Cirkvová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.600 0.000 10.500 10.500
22. Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice Kudličkova, Mrazova,Filkova 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 7.550 0.000 8.950 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.950

zpět na detail závodu