Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

 11.10.2020
 pořadatel: Horní Počernice
Stáhnout výsledky

VS0A OPEN

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Škachová Kateřina 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 10.000 9.650 0.000 19.650 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 8.950 0.000 18.950 74.950
2. Šonková Anita 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 9.500 0.000 19.500 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.800 0.000 17.800 74.500
3. Salotová Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.100 0.000 18.100 74.050
4. Nešporová Mia 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 10.000 9.250 0.000 19.250 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 8.250 0.000 18.250 73.950
4. Vališová Laura 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 8.300 0.000 18.300 73.950
6. Kurfürstová Lucie 2013 SK Hradčany Říhová 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.550 0.000 17.550 73.500
7. Jenšíková Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.750 0.000 17.750 73.400
8. Zabadalová Klára 2012 AC Sparta Praha Kopáčová 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.150 0.000 18.150 9.500 8.000 0.000 17.500 73.050
9. Sedláková Nikola 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 10.000 9.650 0.000 19.650 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 7.100 0.000 17.100 9.600 7.650 0.000 17.250 72.650
10. Hanzalová Eliška 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.350 0.000 17.350 72.350
11. Svrčková Matylda 2013 TJ Slovan Praha Vohánková, Nováková, Jirků 10.000 9.300 0.000 19.300 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 6.900 0.000 16.900 72.100
12. Treglerová Soňa 2012 TJ Slovan Praha Vohánková, Nováková, Jirků 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 6.450 0.000 16.450 71.750
12. Veselá Agáta 2012 GT Šestajovice Brabencová, Gonzorová 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.050 0.000 17.050 71.750
14. Bendová Julie 2012 TJ Slovan Praha Vohánková, Nováková, Jirků 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 6.600 0.000 16.600 71.050
15. Holbíková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 6.350 0.000 16.350 70.550
15. Kršková Eliška 2012 TJ Slovan Praha Vohánková, Nováková, Jirků 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 5.750 0.000 15.750 70.550
15. Geierová Zuzana 2013 TJ Slovan Praha Vohánková,Nováková, Jirků 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 6.150 0.000 16.150 70.550
18. Ouřadová Karolína 2012 GT Šestajovice Brabencová, Gonzorová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 6.000 0.000 16.000 70.150
19. Nováková Natálie 2013 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 6.750 0.000 16.750 69.650
20. Bělinová Nikol 2012 GT Šestajovice Poláková, Polák 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.450 0.000 17.450 9.600 5.600 0.000 15.200 69.600
21. Plecháčková Žofie Anna 2012 TJ Slovan Praha Vohánková, Nováková, Jirků 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 6.350 0.000 16.350 69.450
22. Zvoníčková Hana 2013 AC Sparta Praha Kopáčová 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 6.550 0.000 16.550 69.250
23. Denemarková Štěpánka 2012 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 6.000 0.000 16.000 69.000
23. Gotthardt Nina 2012 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 5.950 0.000 15.950 69.000
25. Kalinová Eliška 2012 GT Šestajovice Brabencová, Gonzorová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 6.650 0.000 16.650 9.600 5.600 0.000 15.200 68.550
26. Vodičková Vanesa 2013 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 5.700 0.000 15.700 68.400
27. Šlajsna Dominika 2013 GT Šestajovice Šotolová, Křížová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.100 0.000 16.100 68.300
28. Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 4.750 0.000 14.750 68.100
29. Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 5.800 0.000 15.800 10.000 6.050 0.000 16.050 67.550
30. Honzíčková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 6.300 0.000 16.300 9.100 5.550 0.000 14.650 67.450
31. Kobzová Marie 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 5.300 0.000 15.300 10.000 6.750 0.000 16.750 67.350
32. Lubanda Julie 2013 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Schwarzová, Vodičková 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 6.350 0.000 16.350 9.500 6.050 0.000 15.550 67.100
33. Matušíková Viktorie 2013 TJ Slovan Praha Matušíková, Antalová, Kuhnová 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.000 0.000 18.000 8.500 6.350 0.000 14.850 9.600 6.150 0.000 15.750 66.750
34. Fialová Veronika 2012 BubbleGym 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 6.150 0.000 16.150 9.100 4.400 0.000 13.500 66.550
35. Honzíčková Anežka 2012 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 3.600 0.000 13.600 66.250
35. Janáčková Julie 2012 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Schwarzová, Vodičková 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 6.350 0.000 16.350 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 5.200 0.000 15.200 66.250
37. Šalková Natálie 2012 AC Sparta Praha Fryšová, Pospíšilová 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 7.450 0.000 17.450 9.000 6.750 0.000 15.750 9.500 4.900 0.000 14.400 66.150
38. Frantíková Ema 2012 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.500 0.000 17.500 9.000 5.450 0.000 14.450 9.600 6.150 0.000 15.750 66.100
39. Himlová Tereza 2012 TJ Slovan Praha Vohánková, Nováková, Jirků 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 5.800 0.000 15.800 10.000 6.400 0.000 16.400 9.600 4.750 0.000 14.350 64.700
40. Lubojacká Barbora 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 5.650 0.000 15.650 10.000 5.650 0.000 15.650 9.200 3.950 0.000 13.150 62.700
41. Puchmeltrová Karolína 2013 AC Sparta Praha Kopáčová 10.000 8.700 0.000 18.700 5.500 7.900 1.000 12.400 9.500 4.800 0.000 14.300 9.500 4.950 0.000 14.450 59.850

zpět na detail závodu